Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 100>
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 08:43
ove djeteline su prekrasno sjele na ove limene kantice. Pravo proljetno osvježenje, da napokon mi iz unutrašnjosti vidimo malo zelenila, a ne samo bijelo, sivo, tmurno i turobno!
ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 09:00
Prekrasne teglice.
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 12:05
Mare ovo je prekrasno, baš prava srećica na pravom mjestu. Sjedni 5 smile78
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 12:10
svima jedna veeeeelika pusasmile79..........jutros sam se ustala i kao i obično skuhala kavu,sjela za komp.........a teglice s djetelinama me "gledaju"......stvarno mi je pogled na njih rano jutros uljepšao dan......
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 15:25
moje misljenje znas sta se tice tvojih radova tako da necu puno duljitiClapClapClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 16:00
prekrasne teglice Mare, već mi se čini da se proljeće polako bliži pa mi nekako lakše!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 16:14
Oduševila su me teglice čim sam ih vidjela, kaktustične su totalno smile181
Famozno si iskombinirala različite dijelove salvete, različite boje točkica, vitice, smještaj djetelina, ova vezena tkanina, sve skupa milina za gledati Clap
kaktustićima odlično pristaje ta bijelo-zelena kombinacija...
Inače volim te dvije boje skupa i četverolisne djeteline pogotovo i meni to odmah baca na Irsku i guinness i zasvira mi drunken lullaby u uhu, mljac LOL
smile121
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 18:07
...ma meni ona kada još pred očima...ne znam od čega je i šta je ono ustvari, prava kadica ili nešto što je poslužilo za to...al, tako si mi pogodila u ukus s odabirom boja i motiva....ma strašnoooo!   Ček, mislim...strašno dobro!!!Ne znam jel već promjenila vlasnika, ali ako je...mora da se razveseli čim je pogleda...pravo malo umjetničko djelo....ček, a da nije stvarne veličine? ............................................................................................................................ajd, pa jesam plavuša, al ne baš tolika...
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 18:13
Preeeedivne su! smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 18:39
kami ti si ko moj sin......i on je odmah rekao: Irska  smile121
maredelmare kadica je nekakva porculanska posudica kupljena u Trstu negdje 1993.......dimenzije 33x10x13.......nisam ju nikom dala,kad ju imam već tolike godine .......Heart
sasha i meni se svaki put kad pogledam kantice čini da je proljeće blizu.....a ne bi se reklo po današnjim temperaturamaConfused
rosa2 i mona-1 hvala
i svima velika pusa smile79
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 19:28
vidim da je tebe opet uhvatilo, radiš kao luda. svaki dan imaš novi rad. i to kakav rad! djeteline su predobre, baš su osvježavajuće! 
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 23:04
Kadica mi je favorit,što se suncokreta tiče -stvarno su prekrasni bez obzira što su se tebi zamjerili ! I ove djeteline sa četiri lista su pun pogodak!
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 12:22
nije me bilo svega par dana a kod tebe novih radova kao da sam bila odsutna bar dva tjedna ,kako si ti vrijedna ,kad sve stigneš ? a radovi jedan bolji od drugog smile120
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 13:21
da, da... i meni se čini kao da me nije bilo tjednima ovdje...draga naša Mare radi 100/h... morala sam 7 stranica unatrag listati, a onda ne mogu ne pročitati sve komentare i usput se i ooooodlično zabaviti... tvoja galerija, draga Mare je puna pozitivne energije, osim kaj vrvi predivnim radovima Valentine%20I%20love%20you%20sign ...sve sam pomno pregledala, pročitala, nasmijala se do suza... prije svega, priznanje i duboki naklon tvojoj mamiti na prekrasnim radovima, posebno crnim teglicama na tufnice Clapping%20Hands
 
...a ti, prašiš li prašiš... od one limenke sa škotskim uzorkom koja je povukla tolike komentare i izazvala burne asocijacije preko famoznih kantica-poljevačica savršeno dotjeranih u novo ruho....pa dobri stari ćup s traumatičnim (ali prelijepim) suncokretima koji izgleda doista kao da je iz bakinog ormara, do ove posljednje kaktus-instalacije i malim, zelenim srećonošama.... kaj god rekla, divim ti se ženo, izgleda da kod vas u Rijeci dan ipak dulje traje You%20Are%20The%20WomanYou%20Are%20The%20WomanYou%20Are%20The%20Woman
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 13:41
onda mare hvala na ovako toplim riječima dobrodošlice.Šaljem tismile79a sto se tice radova trebam jos malo vremena barem da opravdam ovoliko pranje
Na vrh
Jurica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jurica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 19:07
Sad sam posebno zbog tebe skočila na forum,a kak moram osim novih slikica i pročitati postove odužilo mi se ovo "skočila"...Nisam te zaboravila samo sam u poslu oko kostima za Korzo...Prvo kantice-oduševljena sam!!Suncokreti-pašu na vrč,a kaktusi su neodoljivi!Znaš kad ti nabavimo burito uopče ne sumnjam da bu dobil počasnu teglicu,u stvari koliko ga spominjemo moglo bi ti se desiti da dobiješ puuuno burita!Evo ti veeeelika pusa i samo da spomenem da kad sjednem za komp jedna kutijica pored mi baci uvijek osmjeh!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 22:33
Ma skroz šašavo i luckasto! Divne su teglice! Tako osvježavajuće! Pogotovo su mi slatke one bijelo - zelene tufnice, jooooj... smile188
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 23:35
Mare nostrum,tako mi je to nekako preozbiljno ime kako se to "tu  sve ne zovemo"..... možda si ti neka marija ili  ili snježana iz susjedstva možda sve ovo što stvaraš je tu negdje ,možda iza zavjese kuće preko puta mene  nastaju tako lijepe stvari i živi tako tako draga i nekako mislim puna  topline osoba.:ja moram počekati dok svoje radove stavim  negdje ,sve sam od namještaja prebrusila i polakirala u bijelo,nisam imala  s kime dijeliti...
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 23:52
interesira me kamo vi stavljate te silne predmete koje tako lijepo  ukrašavate??? ja sada radim jedan noćni ormarić po želji jedne mlade cure.S vaki se put narcisoidno  zaljubim u svoj uradak,poslikala sam to što jesam,samo još nisam u stanju svoju djecu nagovoriti da me nauče to što treba.... da prebacim na forum,sve u svoje vrijeme,podsijećam ih na sve moje napisane lektire ,ne da im se
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 08:34
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... ja sam oduševljena ovim setom zakaktusiće... prekokrasno.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.