Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 111>
Korisnik
Poruka
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 21:08
Slobodno ostavi i kolače.moje mace ih ne papaju.Kaktusiči su predivnismile183
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 01:28
samo vi šećite, baš me razveselite....znači ostavljam i kolačiće.....no moram paziti da ih se ne dočepa MMLOL

Mary, nikako mi ne smeta, dapače drago mi je da si m i posvetila tu grančicu.

Triša, samo ti šeći, drugi put ti priredim pravi tuš...... Osim toga samo ti ostavljaj naokolo stvari, drugi put ću  predati TM



Forum je do malo prije bio SERVER ERROR itd.....pa sam šetala drugdje.
Imam još malo slikica, ali mi se sada ne da postati. Možda sutra.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 07:42
Lora vrt već dobija ljetni izgled. I čini mi se bogatije uređen od lani. Ili je samo sve pomalo drugačije? (Kaktusi, sukulenti u okrugloj vazi na pr.).
 
I meni je zapeo za oko Jagodin iris! Poseban je!
Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 10:03

 
 

Sve je prekrasno, ali ovo izdvajam: prekrasan kutak. ClapClap
Clap
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 13:58
baš kao što kaže radosnica prekrasan kutak sijela sam malo odmoriti i uživati

smile57
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 14:12
Lorica, baš sam se nauživala dok sam pregledala sve sličice po vrtu.ClapClapClap Super je sve, uvijek volim kod tebe navratiti, ali Lora je stvarno fenomenalna, dobro da je Lantana pitala za pojedinosti, jer bi inače ja morala, baš je krasna. Big%20smile
Tulipani su fenomenalni, ali vidim da ni kod tebe još ne cvatu oni bijelo-ljubičasti što smo kupovale jesenas. Vjerojatno su kasniji. Jedva čekam da ih usporedimo! LOLWink
Viseće se maćuhice vidim i kod tebe ekstremno brzo oporavljaju, a ja sam već bila uvjerena da od njih ništa biti neće....eh kako su naše biljčice nepredvidljive.....
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 18:50
Nadam se da ovaj put neće pasti forum kad ja pišem poruku Lori..............
ove godine mi se čini tvoj vrt jedan od bogatijih (da nije druženje s Trišom urodili plodom ili...............)
No, nema veze, vrt je stvarno bogat i prekokrasan!
Jedno pitanjce (koje sam postavila i kad je pao forum): Zašto si preselila clematis Pilluu?Embarrassed
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 21:16
Ja lajavica, zato što joj je netko rekao da će narasti samo oko 1,5 m, a njoj ti je to premalo, tu treba nešto što je narasti bar 10 m.
Ha-ha takva ti jen naša Lorica.
A vrt joj je sve bolji i bolji, jer je njen muž svaki dan vodi u Bau...., a kad jednom odbije...... e to biste trebali čuti i vidjeti-naravno-trepće očima i cvikerima i zna se "ide se u bau.....smile81
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 22:57
drage moje gošće, samo vi odmarajte u mom vrtu, kako rekoh ostaviti ću vam i kavice i kolače...
 
Bako i Bergenija, lani sam nakon dužeg vremena počela ponovo s vrtom i rekla sam da ove godine mora biti bolji. Kaktusi...hm, pa morala sam povećati moju lanjsku "kolekciju" Bešlićevih, hahahaha.
Clematis, sam premjestila po savjetu naše drage Flavijice, jer je njegova visina maksimum 1,5 m.
 
Kutak je i meni jako drag.....stalno smišljam nešto novo.....
 
Flavijice tulipani i inače sporo izlaze. Ćim izadje onaj zajednički slikam....
Viseće maćuhice sam i ja skoro otpisala.....
 
Triša 
nauči od mene, koja imam dugi bračni staž / malo i diplomacije ne škodi/ kako se sve potiže.......
 
Ajde nešto da i pokažem, ništa naročito
 
Trešnja procvala
 
 
Ovo sam dipila šogoru/ odrezana grana kivija....Mjesto i namjenu još smišljam
 
 
A ovo ne spada u moj vrt. Slikala jutros šetajući Miška po parku, jednostano nisam mogla odoljdeti
 
Prekrasno racvjetani grmovi viburnum timusa
 
 
Iris barbatus, koji raste skoro u kamenu
 
 
Za sada nemam drugih novostiWink možda....možda sutra
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 23:05
lijepe slikice kod tebe cvate vec punom parom,a viburnum jesmile39
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 19:11
prelijepo, draga Lora, prelijepo.
lijepi pozdrav
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 20:02
Lora, trešnjica cvjeta, lijepa je u cvatu, a još ljepša kad ima plodove.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 21:01

Lora, danas sam prvi put prošetala kroz tvoj vrt od početka do kraja.

 Nemam riječi; predivno. Cijeli vrt, sve cvijeće a najviše mi se sviđa hemerocallis court mag., cuphea. Afrička ljubičica prekrasna.
Sempervivum rubin smile227. Ja ga već jako dugo tražim kod nas.
Hvala na slikama.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 21:04
Lora vrt je prekrasan. A ona klupa.... uživat ćete ljetos, doista je prekrasno sve. 
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 19:27
hvala vam ponovo.....
Bako uživat ćemo zajednički, čim zatopli, na klupici ću rezervirati posebno mjesto za tebe i Hamaru, pa i mali stolić, na kojem će se sigrno nešto naći.
 
Jučer sam "malo" bila u Bau....., ali kako kako pada kiša nisam posadila- Za sada samo malo novosti
 
Paeonia, počela je cvasti
 
 
 
 
Cvijet od Jagode, ne znam, možda iglica?
 
 
 
Azalea i posebno cvijeetovi
 
 
 
 
 
 Saxifraga se potpuno rascvala
 
 
Bijela saxifraga
 
 
Jedna od Hechera cvate, ostale će uskoro
 
 
I još jednom m iosotis, tako mi je slatki da ga moram ponoviti
 
 
Nastavak slijedi kad posadim nabavljeno.......
 
 
 
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 21:53
Ahaaa, to je ta krasotica azalea što ti ju je kupila prijateljica, vidi se da je izabrala najljepšu Thumbs%20Up
 
ono Jagodino je iglica i to ona starinska sorta, imam ju i ja, kad pomirišeš listove je smrdljiva a cvate krasno...
 
Još malo, još samo malo i tvoj će božur procvasti i u mom vrtu Smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 22:05
Azaleja je predivna, a ni ostalo ne zaostaje nimalo u svojoj ljepoti.
 
Miosotis - to je pretpostavljam potočnica, da li je trajnica ili? Ja sam neki dan iz GK donijela nekoliko sadnica i posadila iz ispod ruža. Jesam li dobro napravila ili da im mijenjam mjesto?
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 01:05
hvala vam na posjetHeart
 
Korijenko i mislila sam da je to neka starinska sorta iglice i baš mi je drago.....
 
Primorka, točno, miosotis je potoćnica / ja sam sva u latinskomWink/, Ako ispod ruža imasju sunce, barem donekle je ok, one ti vole sunčani položaj. Inače su trajnice, meni su cijelu zimu bile zeleni grmići.....
 
 
P.S. forum opet zeza, napišem poruku kaže "Error itd", kad ono poruka objavljenaLOL

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 01:11
Zamišljamkako ležim na ležaljci iu tvom prekrasnom rascvjetanom i razbeharanom vrtu, naravno i Miško-Šmrcko je tu.
Ti si naravno za kompomWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 07:23
Hvala Lora na informaciji! Odmah ih selim na sunčani položaj. Ja ustvari muku mučim sa ne sunčanim položajima Wink
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.