Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 78>
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 10:17
...par  slika  povrtnjaka....konačno  smo  nešto  i  pojeli  iz  njega...Wacko
 
...ovo  su  "viseći  vrtovi  od  MM"...LOL
 
 
...kupus...
 
 
...luk  posađen  za  proljeće...
 
 
...zimska  salata..
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 10:19
....ružmarin  prije  šišanja,  iza  njega  je  povrtnjak....
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 10:24
...kontesa,  ilovača  je  "ubojica"    za  mediteranske  biljke,  zadržava  previše  vode  i  nije  propusna,  zato  treba  je  dobro  izmiješati  sa  pijeskom  i  staviti  u  rupu  u  koju  se  sadi  biljka  sa  mora...da  li  ti  je  ružmarin  opstao??
 
...malčiram  oko  biljaka  ili  ostavim  travu  da  ih  štiti.... 
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 14:28
hmm na žalost nije..držao se neko vrijeme i onda odjednom Confused
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 14:40
...baš  mi  je  žao...biće  još  sadnica,  ali  je  problem  ilovača ....  
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 11:48
mančiii kuc kuc...pa gdje su slikice? šta ima novoga na otoku? Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 15:05
....slike  su  u  kameri.....uglavnom  gljive...sad  sam  se   zaludila  sa  proučavanjem     gljiva  Wacko....
...ne  jedem  ih,  samo  slikavamDead...to  mi  je  iznenađenje  da  otok  obiluje  sa  toliko  vrsta!!!!... 
 
 
...djeca  bolesna pa  ne  stižem  staviti  slike....
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 15:19
nadam se da će djeca brzo ozdraviti Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 10:40
...bogu  hvala,  viroza  prošla....
...nisam  bila  na  otoku više  od  15  dana...groooznooo!!!!....tamo  se  oporavim  u  prirodi....jeste  osjetili   kako  boravak  u  prirodi  liječi  sve  boljke,  smiruje  čovjeka??!!!!
...nama  je  to  postala  "terapija""...MM -  u   pogotovo...on  je  slobodan  k'o  pticaAngry  pa  čim  ne  radi     " hita  pud  havaja ".....mene obaveze  oko  djece  sputavaju  još  uvijek   -   pa  ne  mogu  kad  hoću  nego  kad  bude  prilika....
 
....vanka  luduje  jugo...pravi  fortunooo,  rekli  bi  našijenci....
 
...ma  baš  lijepo  pričam  sama  sa   sobom......Confused....
 
...biće  gljiva  nakon  ove  kiše...sad  me  uhvatile  gljive??!!...moram  s  nećim mozak  zabavit  ,  studeni  mjesec   je vrlo  depresivan  mjesec....
 
 
OOOOO...   pa  danas  je  1. prosinac !!!!!!!
 
...još  nisam  počela  sa  pripremama  za  Božić...kod  nas   to  nije  običaj  ovako  rano.....
 
...pada  li  pada...sve   se  zamračilo....opaaa!....sijeva  i  grmi...idem  da  mi  ne  sprži  nos...LOL 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 14:31
Ma tko kaže da pričaš sama sa sobom, evo tu sam i ja čujem te . Znaš ono kad staviš prst u more povezan si s cjelim svijetom. Ajd briši u kuću, čuvaj se pokisnut ćeš. Kod mene zraka sunca.....(ti i tvoje točkice....)smile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 15:19
Manči, kada šišaš ružmarine?
 
Ovo je pravo carstvo, pravo blago što imaš.
Lijepi pozdravsmile149
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 15:57
....ajde,  da...barem  me  neko  sluša....Triša  i  Sara!!!!!Hug
...
 
Triša,  što  ti  moje  točkice  zasmetale?!
Ne  mogu  bez  njih,  dočaravaju  mi  razgovor  i  one  stanke   u  stvarnom  razgovoru.....Big%20smile
 
...prestala  kiša  i  vjetar,  podigli  se  oblaci...sve  tiho...
 
 
Sara,  šišam  kad  mi  padne  na  pamet...toliko  buja  na  otoku  da  mu  to  ne  smeta....
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 18:02
Točkice mi ne smetaju, baš su fora, baš mi dočaravaju tvoju osobnost, smješne su (hej nisam rekla da si ti smješna).smile79Sutra će izgleda u Rijeci biti lijepo, što želom i tebi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 23:39
....drago  mi  je  da  "voliš"   moje  točkice....LOL
 
...kod  nas  se  rasčaralo,  nema  oblaka,  zvijezde  na  nebu i  mjesec  ali  u  nekoj   maglici....
...i  hladnije  je....oko  12  C
 
...procvjetala  mi  je  monnina  žuta  ruža  koju  sam  lani  zapelcala....miriiišeee.....
 
....hvala  monni...primilo mi  se  6  ruža  ,  ova  je  prva  koja  je  procvjetala....nažalost  shashine  mi  nisu  uspjele...
 
....zanimljivo....shashine  sam  pokrila  staklenkom  i  bacile  su  listiće  a  onda  istrunule  ispod  staklenke...na  otoku  su  3  uspjele  bez  pokrivanja  ali  ih  je  traktor  zvan  moj  MM   potaraco  tj  prekopao  u  jednom  od  njegovih  naleta   sa  motikom   ,  slučajno,  a  da   kako !!!Censored.... 
 
...monnine  grančice  sam  ostavila  nepokrivene  na  taraci  i  ožililo  se  6  kom....Thumbs%20Up 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 11:45
Nazdravlje  ti  mlado  ljeto,   moj   dnevniče....smile164
 
 
...molim?!...što  govoriš??...a jes,  jes...imaš   pravo.....mogla  sam  te  se  sjetiti  i  prije....Ermm
 
....huuuuuuuu....pun  si  prašine!!!!!Ouch
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 11:50
...Mala Onofrijeva fontana  u  svećarskom  izdanju...nije  fotomontaža,  sve  je  stvarno...
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 11:54
.....tu  sam  malo  dodavala  zvijezda  i  zamutila  rub...posudila Photoshop na  30  dana...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 01:38
...
...malo  čudan  pogled,  ali  ovako  vrijeme  traje  mjesecima....Confused
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 01:40
...bura  u  Lapadu...
...vapimo  za  burom...... mislim  na  pristojnu  i  šesnu  buru,  a  ne  orkansku....
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 01:41
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.