Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kaktusi i ostale biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kaktusi i ostale biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5354555657 77>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2012 u 18:40
A šta ja da kažem na sve to ? Ja ću se, naravno, zadržati na kaktusima: pa divota, evo ljubomorišem, ozbiljno Wink.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2012 u 19:28
dragi moji gosti kako mi gode vase pohvale,kao uostalom i svima nama..
ime sta mi zijevasLOL
en jesil počela skuplajt kaktuse :)
free ove police su prakticne ,mozes ih slagat kako zelis,to su klupice od prozora i siporeks ,slazes kako ti odgovara..umjesto klupice mramornih mozes upotrijebit nesto drugo ,neznam dali se moze kasija razmnozavat reznicama ja sam dobila gotovu sadnicu
belice moja eto mojih ljubimaca ,sto ne da su divni ,obozavam ih
saro biljke su mi jako lose bile ovo ljeto u vrtu ,al na greskama se uci do godine bit ce bolje..u teglama mi je sve dobro a sukulenti su mi predivni samo zato jer sam ih ljetos sklonila sa jakog sunce inace bi i oni platili ceh..za kaktuse je u redu mogu bez sjene ili hlada al sukulenti a jok ,na vrijeme sam ih premjestila da se ne prze cijeli dan
lili hvala na posjeti i pohvali 
glikice bit ce i tvoj kaktus garten super ja mu se jako veselim
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2012 u 21:14
nisam počela i nemam namjeru ali sam zato postala ovisnik o sukulentima Wink
htjela sam te pitat za tvoju feliciju, moja od tebe cijelo ljeto nije procvjetala pojma nemam šta joj je Confused
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2012 u 21:18
ni moja felicija nije cvjetala ove godine
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2012 u 21:24
hej moram se s nekim dogovorit da dođem u pohode na Vir, vidim da se štošta može žicati. Draga nadmašila si Bešlića smile78
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2012 u 21:41
Zavirila sam i u tvoj kaktusgarden,mislim da moraš složiti i SEDUMGARDEN,Winksad ću se uozbiljiti....ti si velika konkurencija svim vrtlarijama,svaka pohvalaClap
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2012 u 22:05
aralija samo dođi ,bit ce mi drago ,pozuri
jaca uskoro ce sedumi sakrit kaktuse ,ima ih prilicno tu ..hvala vam cure na pohvali
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2012 u 22:16
slike su predivne, ali još je ljepše uživo
prije par dana sam imala sreću da im se divim - oči u list, tj. cvijet LOL
sukulenti stvarno fenomenalno izgledaju, kaktusarnik je nenadmašiv, a gredice uredne i sređene, ma sve ti je prekrasno
samo me čudi kako tima nema ovaj put Wink
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2012 u 19:47
A što da ja tebi kažem,a još nisam o tvom vrtu?To mi je praznik za oči,svaki put kad pogledam tvoj kaktusnjak i tvoje sukulente,jednako im se divim.Moram i ja do tebe,pa makar sa susjedovog balkona gledala(zbog ljubimca).
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2012 u 19:59
Sve pohvale, pohvalice i pohvaletine!
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2012 u 22:09
hvala vam drage moje ,a da natalija kakoto da ja ne stavi tima,čudo jedno LOL
evo ga zato sad





evo malo i slikica



sirotica mi je predivno cvala


xuku sam ošišala  danas


i palme smo ošišali



pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2012 u 22:15
sa gredicama nisam zadovoljna dosat toga mi propalo pa sam počupala ovo sam danas slikala ,nije nesto al ajd













pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2012 u 22:16
liguarija mi je super uskoro ce cvjetat



pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2012 u 22:19
achimenes mi je cijelo ljeto obilno cvao ,evo slikica



pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2012 u 22:22
moje agave rastu ko blesave ,svako malo ih režem a one sve više rastu



pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2012 u 06:49
...ne mogu vjerovati kako je kod tebe zeleno, zeleno...kao da nisi na moru već negdje na našem ŽumberkuWink...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2012 u 20:01
Bome je kod tebe jako lijepo, sredila si ti to sve. Ona šarena agava mi je veličanstvena, ja imam jednu malu, baš mi i ne raste, tek nešto malo.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2012 u 21:37
Prelijepo ti je cvijeće ali sada me palme oduševljavaju. Da li je na ovoj slici u pozadini palma feniks  i da li formira sjeme?


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2012 u 21:44
Ovo tvoje "nije nešto" obara s nogu, a na achimenesu ti prosto zavidim!! (puj, sram me bilo !)

Tim je sladak i presladak, počeškaj ga jednom umjesto mene.
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2012 u 07:21
znaš da sad posebno uživam u reportažama tvojeg vrta kad dugo slikica nije bilo, a tako mi je drago vidjeti ga i Tima u njemu kako se rasteže ... najslađi mi je onako kako viri na prozoru. LOL
Gredice su ti i ovako lijepe, nemoj žaliti za propalim, posadit ćeš drugo, jer ipak je ovo ljeto bilo baš grozno svima.

Ostavljam ja i tebi jednu smile142 da ju popijemo u mislima..
belica,zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5354555657 77>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.