Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Afričke ljubičice - Saintpaulia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Afričke ljubičice - Saintpaulia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5354555657 82>
Korisnik
Poruka
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 18:38
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:09
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:15
Ova bijela je kupljena prije 3 mjeseca imala ove sare na listovima, sigurno su je zalivali hladnom vodom u cvjecari. Ali cvjeta neprekidno!

Na vrh
Tina :) View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2013
Status: Offline
Bodovi: 39
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tina :) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:21
Jako su ti lijepe!
Ove fleke na listićima su se meni pojavile od prejakog sunca. Dok sam ljetos bila na moru, prepustila sam ih bratu na brigu, a on ih je prebacio na direktno sunce "da biljke uživaju"... Ah, muški! Al ipak, nije im ništa bilo. Iz sredine su rasli "normalni" listovi, bez fleka i nisam primijetila da se biljka drukčije ponaša. Nadam se da ćeš se uspjeti riješiti tog gadnog crva! Držim fige na rukama i na nogama!!!
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:51
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:55


Tina, ove dvije ljubicaste su kao ona tvoja sto si kupila pa bila ocvala. Vidjeces koliko cvjetica daje na jednoj stapki. Ovo na slici od danas uopste nije njen maksimum, bila je puuuna cvjetova.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 20:03
Kad stignem saljem jos slika jer ovo nije ni polovina moje kolekcije. Cekam jos koja da procvjeta, a spremaju se opet. Ima jedna prelijepa ciklama-bordo (jednobojna) i chimere dvije imam i jos toga... Uglavnom, htjela sam vam pokazati da ljubicice smijete istusirati svakih 3 mjeseca ali nikad na sunce i nikad ljeti. Ove slike su od danas i veceras, i prethodno su biljke bile po liscu skroz nakvasene mjesavinom vode i pesticida. I prije sedam dana takodje. Valjda je napast otisla na onaj svijet!!!
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 20:05
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 21:43
E tooooo kacunak! Neka si nam se i ti pridružila sa fotkama! Pa, krasne su! Thumbs Up A ti bi njih ono... hmmm neću niti napisati što! Listovi blistaju, kod mene nije tako. Eh, čini mi se za će i moje ubrzo na tuširanje...
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 08:17
Joj, to sam ja rekla u ljutnji... smile51Ma kakvo bacanje... Plakala bih 7 dana za njima! Zar da  dozvolim da mi jedan bijedni parazit pojede hobi???  Nikad! Cure moje, hvala puno na podrsci!
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 06:04
Malo slika od ovog vikenda:
B Man's Etna, šarice su nešto manje izražene ovaj put:
Uploaded with ImageShack.us
 
Heat Wave, ova cvate neprestano, i opet se ne mogu nagledati te bogate čipke na cvjetovima:
Uploaded with ImageShack.us
 
Rob's Chilly Willy, e ova jadnica je već jedno 3 godine u istom pitariću, i to u onoj plastičnoj posudici od kave, ali najmanjoj, od 5 cm visine, i ipak cvate neumorno. Zaista sam maćeha u ovom slučaju, moram pod hitno reagirati.
Uploaded with ImageShack.us
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 06:32
nina stvarno su neodoljive, posebno h. wave, prekrasna je

ja sam onu svoju prošli tjedan presadila, ali listovi konstantno otpadaju... nisam sigurna da će preživjeti
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 11:36
neumorna...Heart
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Tina :) View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2013
Status: Offline
Bodovi: 39
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tina :) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 14:19
Nbjelovu, gdje se mogu nabaviti ovakve divne egzotične ljubičice poput tvojih?
Na vrh
Tina :) View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2013
Status: Offline
Bodovi: 39
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tina :) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 14:23
Desert Rose, ova tvoja mala plava je komad i pol! A gdje nam je nestala Kaćunak? Ništa ne javlja kako ide borba protiv štetočina...
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 22:26
Tina, na temi "bolesti biljaka" ima vise o tome pod stavkom "sto je mojim ljubicicama". Ne bih vise ovde da detaljisem o tome, da ne bi administratori reagovali a do sad su stvarno bili tolerantni. Ipak ovo nije tema o stetocinama. Inace, moje nemaju ni jean jedini cvjetic. Sve morala odsjeci da ih zastitim. Desert rose, ja imam istu! Neki dan je bila takva Disapprove Bas je lijepa, nista ljepse od cvjetajucih biljaka!
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 22:43
Tina, hvala na komplimentu Embarrassed, to mi je jedina odrasla ljubica ali stvarno je neumorna...
Kaćunak, ne brini, brzo će one opet cvjetati, bitno je da si riješila problem! Tongue Do tada, uživaj na ovim stranicama!
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2013 u 10:09
Nina, prelijepe su.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2013 u 10:11
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2013 u 16:07
Milica 7, prelijepa rumeno bijela boja! I sva blista!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5354555657 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.