Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5354555657 66>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 10:37
pravva pravcata ClapClapClapClapClapClapClapkućica u cvijeću!
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 10:41
Ljubice moja, a jel spavaš ti kroz vikend? Toliko toga si napravio da neznam da li kod tebe dan isto traje 24 sata....salaš je predivan, uredan ma prekrasan.
 
Još sve ove raznorazne presadnice.......vrijedan si zbilja, nadam se da si imao nekakvu pomoć i da nisi sve sve radio sam.
 
....i zbilja održavaš obećanja Wink
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 13:53
smile64smile141smile141smile141
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 14:44
Mirisi pajasmina i božura sigurno su predivni! I kod nas kiša zaobilazi polja i gaj.. A nasušna je potreba!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 19:49
baš si bio vrijedan gogo a rezultat se vidi  baš je prelijepo kod tebe  uživam svaki put dok listam tvoju stranicu smile141
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 22:31
Znam da sam to već jednom napisala, ali moram ponoviti. Mlada osoba kao ti zaslužuje poštovanje i priznanje za svoj rad i mnoge savjete i "male trikove" koji nam umnogome pomažu.
Sutra je novi dan.
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 14:08
predivno
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 08:55
u tvom vrtu je uvjek predivno,ali Lastina slika nije manje divna od ostalih slika
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 10:31
Baš sam uživala na tvom salašu Gogiču, a sjela sam kod rascvijetanog jasmina!!!  Sječala sam se mirisa iz djetinjstva, i sada vidjevši sliku, vratio mi se miris iz djetinjstva!!!  Kako je lijepo kada te mirisi vrta tamo gdje si bio još bez briga!!

Zelenoprstiću, pa ti imaš valjda preko 500 presadnica, jadna tvoja leđa!!!  Ali kada mene zabole leđa sjetim se tvojih prekrasnih velikih morskoplavih stolica!!!!   Apropo stolica, gdje su? Jako dugo ih nisi slikao!!!  Jesu li još na životu?

Pozdravčić ti ostavljam!!!  Čuvaj sebe i leđa!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 09:07
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 09:09
ova zuta ruza je predivna
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 09:12
Došao je On nije rekao ni riječi samo je stavio fotke!
 
Ljubice moja jel ti primaš goste tj. ja bih na oporavak došla kod tebe?
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 09:20
Gogo, šta nisu lani ovdje bile predivne gonfrene.....
Kamo ćeš sa onim silnim čašicama
 
 
Kod tebe sam se u njih zaljubila i ove godine rastu i u mom vrtu, nevjerojatno da mi je od lila niknulo puno a od bijelih samo jedna jedina i to još uvijek sumljam da je bijela......
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 11:15
Sve je lijepo, i ja sam htjela pitati gdje su gonfrene?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 13:43
mene je sramota , ali moram ti priznat od onoliko sjemena koje si mi poslao meni ništa nije niklosmile43smile42
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 14:00

A meni je drago da sam kraj paradajzeka u teglama ugledala pola plave vrtne stolice, možda naletim i na slikicu cijele dugo očekivane stolice!!
Moji su dečki meni potrošili palete namjenjene za stolice, tako da umjesto stolica imam 2 velike pasje kućice!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 07:31

Gompfrene su još u čašama, nikako da ih posadim. Dio sam podijelio kolegicama iz firme, dio posadio na groblju, a ostatak ću posadit po vrtu. Neće ove godine bit uz stazu. Već par godina su tu pa mi je to dosadilo. Bit će ih na ostalim gredicama.Tongue

Jedna stolica je istrunula pa je završila u vatri pod kotlićem, a druga je čitava i na terasi je.
Bile su mi ružne pa sam odlučio napravit nove. Zato ih nisam ni farbao, niti sklanjao preko zime. Pa dok izdrže, izdrže.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 07:41
Nona, pa kako nije niklo?!?
 
Kako su ostali prošli kojima sam poslao sjeme?
 
Ja prepikirao koliko sam htio, a ostale klijance pobacao. Meni su dobro nikle. Možda si prerano odustala, gompfrena dugo klija. Ne znam???
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 08:45
Jooj Gogo moj, joooooooj!!Smile Ne znam što bih drugo rekla kad vidim ljepotu u tvom dvorištu, jednostavno nemam teksta, osjećam samo da mi srce jako lupa! To je prava kućica u cvijeću, to je kao san! A tek kako je tvoja duša lijepa... Ma oboružao si me skroz! Pozdrav ti veliki!
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 09:02
možda sam pogriješila što sam ih posijala u zemlju a ne u saksiju a možda još i niknu Wacko u svakom slučaju tebi hvala i pozdrav
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5354555657 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.