Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 260>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 20:07
Pravo je ono što se kaže imaš -ZLATNE RUKE- stvarno nemam više riječi ali pasiflora je fenomenalna . Svaka čast na izboru
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 20:15
tako mi je drago čuti ja i moja svekrva, iako je rijetko još živim u nadi da ću imati snahu koja će voljeti cvijeće kao i ja. smile141za tebe i tvoju svekrvu i vaše zelene rukesmile78
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 08:57
bravo za stup! Budemo te počeli zvati "žena od stupova"

a ne rogobori na svoje cvijeće moj plumbago je star 4 godine i mora biti velik ili leti..... a tvoj je ovogodišnji i super je
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 12:09
smile57-opet sam malo prošetala nadivila se i idemo daljesmile80
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 00:50
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Mama od MM i ja sve zajedno kupujemo, sadimo, pazimo, mazimo....znači udružene snage. Bila bi i više nego nepristojna da ne kažem da to nije sve moja zasluga. Kod nas ti sistem ide ovak; ja sam ta koja nađem biljke i kupim, onda se dobro raspitam i informiram kako s njima, a onda zajedno (svekrva i ja) njegujemo biljku onako kako kažu da je najbolje za pojedinu vrstu....


Sveki i ti zajedno kupujete  smile39.
Tu meni nešto nije u redu, to bi bio poremećaj sveki-flavtisLOLLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 10:36
Bila kod tebe i ja! Puuuuno pohvala i pozdrava ostavila!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 19:01
Ja opet bila i nema novi ljepotica ali biće smile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 12:58
Drage moje cure....evo mene nije bilo neko vrijeme...samo "u prolazu"...jer sam bila na kraćem godišnjem...ali evo me ponovno doma. Niho, Anaida, Smrckicu, Bromelija, Hanić...fala vam cure sto ste bile na temi i fala na pohvalama smile79....a evo ja cu vam prvo pokazati sta je samnom doslo u Zagreb....iz juznih krajeva...
 
palma visoka žumara - Trachycarpus fortunei....kažu da prezimljava bez problema u nasoj klimi....ali za prvo vrijeme bit ce u tegli dok odlučimo da li će u vrt ili će ostat u tegli...
 
Trachycarpus fortunei - visoka žumara
 
ovo su ruselije - bijela i crvena....
 
to gore sam kupila....a ovo sam "maznula". Par pelcerćića divnog duplog crvenog oleandra koji je malo prošaran sa bijelim.....nemojte me osuđivat...jednostavno nisam mogla odoljet....Cvijet je crveniji nego na slici, baš je ono poseban, pa se nadam da će se reznice zakorijenit. Hvala Hana na "receptu" kako to najbolje učiniti. WinkLOL
 
ovo je recimo realnija boja tog duplog crvenog oleandra...
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 14:41

A evo i nešto fotki koje sam snimila proteklih dana na odmoru....

ovo je Skradin, fotkan sa odmorišta Krka na A1
 
Neretva....fotkano nabrzaka iz auta...
 
cesta uz Opuzenski kraj....interesantno je jer je odmah uz magistralu Neretva...pa naselja....fotkano iz auta u vožnji, pa nisu baš najbistrije slikice...
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 14:43
Ovo je pogled na dolinu Neretve....
 
dolina Neretve
 
a ovo je pogled na Neum....sa magistrale...
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 14:50
Nikad ranije nisam bila u Arboretumu u Trstenom do sada. Prekrasno je. Stvarno preporučam svakom ko se nađe u blizini da posjeti prekrasni arboretum u Trstenom...
Evo nekoliko fotkica....
 
Jedna od bezbroj ogromnih bugenvilija Glabra
 
 
 
"šuma" žutog bambusa u Arboretumu Trsteno
 
pogled na more sa vidikovca u Arboretumu
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 14:58
Još malo slikica iz Arboretuma u Trstenom....
 
fontana Nimfej iz 18. stoljeća...
 
rascvale ruselije uz šetnicu
 
šetnica
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 15:00
boze koja divota! blago ti se kad si to mogla vidjeti. ovo sa fontanama je fantastično smile93
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 15:00
Stoljetne palme u Arboretumu su prekrasne....evo jedne phoenix canariensis...
 
šetnica....
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 15:10
Prekrasno flavia, svaka čast na predivnom cvijeću a i na slikama sa godišnjeg odmora..Thumbs%20Up
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 15:14
krasne slike,baš dobro da vam je bilo lijepo
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 15:16
koliko ljepote na jednom mijestu, neću ništa izdvajati smile94

hvala  smile79

samo moram pitati- gdje si nabavila bijelu ruseliju smile93
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 16:44
Drago mi je da vam se sviđaju fotkice, hvala Vam svima što ste svratile....smile72
Bromelija....bijela ruselija kupljena je ispred Arboretuma u Trstenom....
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 16:50
Flavia divne slike
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 16:50
 ima i još slikica.....Wink
 
Ovo su ogromne palme unutar  hotela gdje smo odsjeli....visoke su preko 10 metara, po mojoj slobodnoj procjeni....
 
u podnožju tih palmi "more" anthuriuma....
 
phalenopsis orhideja bilo je na svakom čošku u hotelu...ogroman broj...ova mi je bila jedna od najljepših ----- točkasta....
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.