Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 226>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 22:26
Ja ga jesti neću a  jaja ima -pa biće i sijemena -znači ko želi jaje nek mi se javi imaće sijeme od njegasmile96--------i ozbiljna sam za sijeme ko želi
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 22:50

Niho, ma kod tebe uvijek nešto novo.Prvo slak, ma vidjela sam ga , ali nisam ništa komentirala, a moram, moram jer do sada nisam vidjela zvijezdu u njegovom cvijetu Embarrassed, a ti si to tako ljijepo uslikala. Hoste su prekrasne, to su pretpostavljam one velike, krupnog lista....., a baš im je cvijet snježno bijeli, superrrrr.

I na kraju kinder jaje, krasno je  i moram priznati da je meni zgodno baš ovako bijelo, ako bude sjemena, evo ja sam već stala u red.

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 22:57
smile166    A ipak sm ostala danas iznenađena ovim paketom,a u njemu dva predivna kaktusa od .....lijepe Džombe.....a ipak je donijela kaktus iz It. da bi ga meni poslala ...fala ti najljepša da samo znaš koliko si me obradovala i razveselila jer nijedan primjerak neposjedujem u svojoj kolekciji  i još jednom hvala ...Džomba..





 ------------- I još na sve ovo dobila sam razglednicu od naše Korijenka iz Bugarske -grada Kitena --------i mnogo joj hvala i čak me moja Triša nazvala sa svoga krstarenja sa svojom barkom . Toliko sam danas iznenađenja dobila da sam stvarno presretna i želim da sa vama podijelim svoju radost. Cure još jednom vam Hvala što ste me ovako iznenadilesmile79

** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 23:01
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Niho, ma kod tebe uvijek nešto novo.Prvo slak, ma vidjela sam ga , ali nisam ništa komentirala, a moram, moram jer do sada nisam vidjela zvijezdu u njegovom cvijetu Embarrassed, a ti si to tako ljijepo uslikala. Hoste su prekrasne, to su pretpostavljam one velike, krupnog lista....., a baš im je cvijet snježno bijeli, superrrrr.

I na kraju kinder jaje, krasno je  i moram priznati da je meni zgodno baš ovako bijelo, ako bude sjemena, evo ja sam već stala u red.

............. Kat.rea taj je slak baš zvijezdasti -------zagledaj se dobro . I ja nisam to znala dok mm mi nije ga čak pokazao da imam i taj . Taj sam dobila od naše Alise sa foruma Tongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 08:03
kaktusi su predivni, posebno biskupska kapa smile78
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 11:32
Bromelija ja sam patila za ovim kaktusom ----a kod mene ima uzeti već uvijek poznati svakome ovi svi obični pa kad ovako nešto dobijem ja sam ko malo dijete kad se veseli nekoj igrački-toliko sam presretnasmile76
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 11:36
potpuno te razumijem jer sam i sama takva, već sam pomalo i "zabrinuta"

jer obožavam cvijeće i čim vidim nešto novo moram to imati, postajem ovisna
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 11:37
Niho prekrasno cvijeće al me oduševilo jaje.Davno sam ga negdje vidjela al se više ne sjećam gdje.Eto sad ti imaš nešto što ja nemam.Wink
čovjek uči dok je živ
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 13:54
ej bromelija baš mi je drago što smo iste lakše mi je da nisam sama
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 15:00
ima nas jos....krasno cvijece imas....smile89
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 21:53
Originalno poslano od člana SLAVONKA SLAVONKA napisao:

Niho prekrasno cvijeće al me oduševilo jaje.Davno sam ga negdje vidjela al se više ne sjećam gdje.Eto sad ti imaš nešto što ja nemam.Wink
-- Ja tebe upisala za sijeme pa ćeš imati i ti -eto sad neću biti sama koja ima jajaLOLLOLLOLLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 21:54
[QUOTE=maslacak7]ima nas jos....krasno cvijece imas....smile89 [/QUOTe

............Aha -i ti si krenula u kvar kao i mi -dobro došla među nassmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 21:55
kaktusi su ti prekrasni 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 23:42
Hvala Rose ali javi da znam da li želiš neki pa će mo se  dogovoriti za njihsmile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 12:15
smile64
--Moje mi ruže još uvijek cvijetaju nemogu da im odolim da ih neslikam i nepokazivam njihovu ljepotu...

.
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 12:26
niho,to su tvoje ruže? predivne su!smile64 moje su cvale 2 puta i to ne sve vec samo 2. i od tada mi vise nisu ni cvjetale. kako naglo krenulo,tako naglo stalo
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 19:24
Kod mene Rose uvijek ima ruža da cvijetaju -e sad jeli to razlog što ja stvarno njih puno zalijevam ili nešto drugo-pojma nemam ali ima ih jako puno i stvarno su predivne smile64
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 19:53
Niho,ruže su super..I moje cvjetaje,sve,sem onih majski ruža.Mjesečarke cvjetaju od proljeća do jeseni,neke do snijega.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 20:34
Ja Ali nekad ne znam ni koja je koja kad i one što su već prošle evo ponovo cvijetaju-a najdraža mi je ona moja kod ulaza ona svako malo pusta cvijet a to su one stare ružesmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 20:40
Niho neke ruže imaju periode kad cvjetaju,pa onda period kad odmaraju.Nisu one prošle,nego takav im bioritam..Starinske ruže su najljepše i najmirisnijeee
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.