Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Glikica - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Glikica - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 142>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2013 u 13:56
Samo da se javim, virkala sam malo, a danas me nema tko potjerati s kompa pa je i red da ostavim trag, kad već vremena imam  !Wink

I ja čekam slikice, a i znam da imaš kaj slikati ! Lijepi pozdrav ti ostavljam a tvojoj princezici smile79
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2013 u 13:57
Glikicinu rukotvorinu dobila sam ja,slikicu sam stavila u temu za zahvale,moja prijateljica nije dozvolila da ja prljam prstiče sa zemljom pa je ona to napravila umjesto mene,Hvala još jednom na Uskršnjem poklonusmile79
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2013 u 15:19
Free darling, pa ti mene obišla napokon ?Ajde baš mi je drago. Ti bi slikice ? E pa sačekaj još koji dan, drvca za bonsaije se polako bude, pupaju, pa kad se malo razbacaju, lijepo ću ih posložiti i postrojiti, poslikati pa pokazati !
A do tada tebi smile78.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2013 u 15:20
Štefice, hvala tebi ako ti se dopalo, ako svi prežive još bolje, ako ne, ima ih još, pelcat ćemo opet !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2013 u 14:20
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Free darling, pa ti mene obišla napokon ?Ajde baš mi je drago. Ti bi slikice ? E pa sačekaj još koji dan, drvca za bonsaije se polako bude, pupaju, pa kad se malo razbacaju, lijepo ću ih posložiti i postrojiti, poslikati pa pokazati !
A do tada tebi smile78.


Nisam ti došla NAPOKON, nego ti NAPOKON imam vremena ostaviti trag u tvome carstve !!  Mojih hajduka nema kod kuće pa sam sada ja glavni harambaša za tastaturom !!!LOL
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2013 u 12:17
         smile80
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 12:47
Samo da ti javim.Bila sam danas u MBM-u imaju kamelije crvene po 110,00 kn cca 20 cm visine.Ako hoćeš kupit ću ti.
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 13:47
glikica...žuti jaglaci sigurno nisu kupovni...predivni su....bila san prije dva dana u blizini Sarajeva na brdu ...Borovica-Varoš...i tamo takvi jaglaci žive na divlje - puno ih je brdo...milina Božja....sliču mi na tvoje
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 18:43
OSica,imam broj telefona što si mi nekad dala, pa ću nazvati, a moždai odem u OS.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 18:46
Ružo,jaglaci su pravi pravcati šumski  !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 19:54
ja cekam kaktsue smile126
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 20:33
Kamenjar, počela ja njih danas iznositi po malo van.Prvo malene koji stanu pod nadstrešnicu, a od sutra popodne, pa cijeli vikend ide i ostatak napolje. Mislim da je prošla opasnost od velikih mrazeva. Osim toga, moje dvorište je tako locirano da je uvijek toplije nego što prognoza kaže.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 20:44
Dobro,hajde stavi slikice.....
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 20:49
Danas sam se narintala po dvorištu, sve me boli. Pospremila sam bonsaije, nešto kaktusa iznijela van, adeniumi su se sunčali malo......a i vatra je gorila, bilo je toga jako puno za spaliti. Ciglene krugove sam oplijevila, sedumi i čuvarkuće su se raširili kao epidemija.Svašta nešto raste, baš sam zadovoljna. Nisam slikala, jer još uvijek nije sve sređeno, a ne želim slikati biljku po biljku.Kad sve bude sređeno, onda ću slikati cijelo dvorište, pa da se vidi .A do tada, sve vas pozdravljam !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 20:51
svaka čast vrednice
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 21:03
Ajama, hvala ti, al nisam baš do danas bila neka vrednica. Bilo mi je nešto hladnjikavo i mokro, al danas je bio idealan dan. E sad bole ruke,noge,leđa....
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 10:32
Photo:%20???:????

Ovo će te valjda dići na noge !!  smile57
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 10:40




Ili ovo ???
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 10:42
Fotografija


Oćemo li mi stavljati slikice ili ćeš ti !Wink
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 18:45
Da , da, dižem se na noge lagane nakon žestokog muskul-fibera. Bem ti,kad ništa nisam radila cijelu zimu, pa onda u jednom danu htjela napraviti sve !!! A zaboravila sam virnuti u osobnu, tamo neko davnašnje  godište piše.

Čuj, uvijek mi možeš ovakve slikice stavljati, ne znam koja je ljepša, naravno, svaka u svojoj kategoriji. Puno ti hvala.

A nemam što za slikati, osim nešto pojedinačno, pa čekam da sredim dvorište tako da ga mogu sliknuti onako u cjelini ili bar veće komade. Bit će uskoro, a u međuvremenu se muvam po temama pojedinog cvijeća.




...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 142>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.