Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 100>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 08:36
ma gle njih na uranak me se dohvatilesmile101.......ne može čovjek od vas ni kavu na miru popiti.........šta je ispod,šta je ispod?  pa ako do sada niste naučile šta je ispod.....smile96
sad kad je već kami otkrila tajnu moram priznati da me tete vivien s vremena na vrijeme nazove kad treba svježe idejeWink........samo nekako uvijek zaboravi moj br. računaLOL.........tako da sam ja konstantno u tijeku s visokom modom......ova je npr. visoka oko 30cm.........uuuuu,zgodan broj!!!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 08:57
ma na kojem uranku mare, kami nije ni legla ona ti cilu noć smile180prebi re po glavi di je to već vidila šta bi kod nas rekli nije joj vrag da mira morala je pretraživati modne editorijale misleći da si ti nekoga kopirala smile48pih  ma šta je vivien westwod kontra našoj mari
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 09:04
prebirala je kami cijelo podne nešto drugo po glavi, ali to nije za hvaliti se (mare, još jednom hvala na ugodnom iznenađenju Embarrassed),
i file, nemoj me i ti ljutiti i vaditi riječi iz konteksta kao novinarka LOL ja sam upravo suprotno pomislila,
sinulo mi kako su dame iz marine generacije (znači, taman kao moja mama, generacija Trst '93. i tome slično LOL)
vrlo maštovite i pronicljive i ispred svoga vremena (pogotovo jer obje šivate cijeli život)
jer su već proživjele sve one modne etape koje se danas samo kopiraju i ponavljaju...
moda se samo vrti ukrug i sve je varijacija na temu jer znam kolko maminih stvari sam znala nać i obuć koje su kao "zadnji hit",
a npr.iz 70-tih su i ja ih nosila sezonu prije neg su bile "moderne" ;)
a onakvih westwood dokoljenki smo imali ličkih kolko hoćeš LOL
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 09:18
je kami ,moj grijeh moj preveliki grijeh,nadam se da mi opraštaš !
smile143 ali priznaj da ti kilt nije cilu noć da mira smile187ka ni meni
 mare samo za dobrim konjem se praši a ti si bome podigla veliku prašinu smile120
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 13:33
Mare, došla sam iskomentirati tvoj zadnji rad ali sam se i pošteno nasmijala vašim komentarima . Čini mi se da su neke forumašice posebno " nabrijane" na neke stvari ( anastazija, izzy...), pa ću ih ostaviti, ali su me jaaaako nasmijale, a tebi samo reći da je rad fan, fan, fantastičan!!!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 14:38
proljeće smile79............mogla bi ti i malo češće navratiti i dati svoj doprinos svim ozbiljnim temama s kojima se mi ovdje hvatamo u koštac.smile96..........i mlađi i stariji bez izuzetkaWink
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 14:48
Mare, u koju ti to nas dvijegrupu stavljaš smile48, malađu ili stariju, samo da ne bi bilo greške!!!!!!! Ja se ne osjećam staro smile205!!!!!!
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 15:42
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

proljeće smile79............mogla bi ti i malo češće navratiti i dati svoj doprinos svim ozbiljnim temama s kojima se mi ovdje hvatamo u koštac.smile96..........i mlađi i stariji bez izuzetkaWink
Ako ti ja budem davala doprinos ozbiljnim temama, mislim da će nastati " opći raspašoj" smile96  smile96  smile96
Nego, pripremam se da ti vidim novu frizuru....već sada čekam a još se niste ni sastale LOLLOLLOL
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 15:57
kao prvo anđelka naravno da smo u kategoriji mladih.......jel to uopće upitnosmile171
proljeće ma jel ti radiš u POI? kako si znala za novu frizuru?smile61.....ovdje čovjek ne može ništa sakriti....
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 16:45
ove kutijice sa kiltom su......smile227
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 21:46
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

kao prvo anđelka naravno da smo u kategoriji mladih.......jel to uope upitnosmile171
proljeće ma jel ti radiš u POI? kako si znala za novu frizuru?smile61.....ovdje čovjek ne može ništa sakriti....
LOLLOLLOLNe može Mare, ne može , pa ni novu frizuru!LOLLOLLOL
A kilt kutija je Thumbs%20UpBig%20smile
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 22:59
sedamnaest mi je godina tek LOL
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 10:13

dohvatila sam se raznih limenih stvari,kantica i teglica i radim,radim.......

ova kantica nije lakirana,planiram ju lakirati lakom za čamce a za  to mi je potrebna psihička priprema na tri dana smrada.......a lak za čamce će joj dati još malo žutog,starinskog štiha.....
druga kantica je od onih tamno crveni limeni i malo mi je nakon lakiranja izbila ta crveno roza boja.......nisam računala na to inače bi ju prošla temeljnom bojom....ali sad je tako kao je.......
 
 
 
 
 
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 10:22
Mare, kod tebe je uvijek veselo, pa osim što pogledam lijepe i maštovite radove, još se i oraspoložim
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 10:37
hvala otok za ovo maštovitasmile170.......a  ja i doma volim da se ljudi kod mene osjećaju opušteno i veseli me da je i u ovom mom virtualnom domu tako......malo se svi razbaškarimo  i nasmijemosmile198
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 10:37
smile94kantice su super, pogotovo mi je ona druga krasna, bez obzira na probijanje boje, to joj daje starinski štih, a i oblik mi se baš sviđa
ANĐELKA
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 12:27
mare kantice su ti super.... meni je ova druga favorit.... nekako starinska . Jednom riječju SUPER...smile55
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 12:33
Mare sad sam otkrila da je i Kami isto tako "teta- salveta" sad vas imam dvije "pod kontrolom" tj. imam vas dvije kojima se vračam i divim.
 
Ove kantice dok sam vidjela pred očima mi se pojavila slika krasnog zimskog vrta gdje dokona dama još u kućnom dugom svilenom ogrtaću sa ovom jednom kanticom hoda od jedne do druge orhideje pomalo ih zaljevucka i priča s njima.....prekrasne su obje.....
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 12:39
anđelka,frezija,tijasmile79
ova druga,smeđa je moja,samo moja.........e tija jesi me pogodila......to bi mi bilo ostvarenje sna.....a u stvarnosti zaljevuckam biljke u boravku trčkarajući u frotir ogrtačuCry
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 14:08
Svi radovi su krasni ali ove kantice su prelijepe.smile141
Valjda ću i ja jednog dana uspjeti napraviti tako nešto dobro i lijepo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.