Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 159>
Korisnik
Poruka
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 08:39
sretna godišnjišnjica smile169 bebaći adeniumi su pravi manekeni, a tvojih camelija se ne mogu nagledati
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 13:14
I ja čestitam na godišnjicismile169
Mislila sam da si starija od mene , kad ono mlađaWink
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 13:24
malo kasnim ali za dobre želje nikad nije kasno.........sretna ti prva godišnjica na forumu i da još dugo budeš s nama smile73
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 15:57
Sretna ti prva godišnjica na forumu  smile73 i da još dugo budeš s nama, da vidimo još puno novih i lijepih biljaka, da nas još puno naučiš o njima.
život je more
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 16:48
draga Jagoda, priključujem se svim izrečenim dobrim željama.
Lijepo je družiti se s tobom šetati tvojim vrtom, učiti s tobom o gljivama.
Veselim se svim zajedničkim danima koji su pred nama.
Lijepi pozdrav
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 10:55
Sretan ti prvi rođendan
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 12:54
Clap i da! u mom vrtu sam ti stavila procvjetali amarilis! hajd ga virni... i još jednom hvala što si mi ga prepustila!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 22:24
Vidim da sam nešto preskoćila a u pitanju je tvoja godišnjica- O cvijeću neću puno jer sama znaš da sam sa svim tvojim oduševljena  a samo ti mogu poželjeti da još dugo godina budeš ovako aktivna -živa i zdrava ---i puno sreće od menesmile79-u daljem radu
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 01:34
Drage moje NIHO, TIJA, SMRCKO, SARA, LANTANA, BROMELIJA, MARE, OTOK, sad već mogu reći prijateljice, jer eto družimo se već godinu dana , hvala vam na čestitkama za moju prvu godišnjicu...Prošlo je kao u trenu, a već je godina dana od kad sam se ovdje registrirala....Puno sam novih stvari saznala, naučila sam puno o raznim biljkama i upoznala puno dragih ljudi, nešto osobno, a nešto za sad samo virtualno....Drago mi je biti ovdje jer uvijek se nešto zanimljivo događa; piju se kave, razmjenjuje se sjemenje i sadnice,traže se i daju savjeti, dobivaju se pokloni, čestitaju se rođendani i godišnjice....smile79 Živio naš dragi forum...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 01:38
Originalno poslano od člana hamara hamara napisao:

Clap i da! u mom vrtu sam ti stavila procvjetali amarilis! hajd ga virni... i još jednom hvala što si mi ga prepustila!
Hamara sad ću virnuti u tvoj vrt, da vidim što sam ti prepustila....smile162
sutra je novi dan
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 20:07
Sretan ti 1. forumski rođendansmile99.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 22:12
cestitke
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 03:14
Kat rea i Gio hvala vam na čestitkama za moju prvu forumsku godišnjicu. Danas sam malo slikala što ima novoga pa će sutra biti novih slika....smile92
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 08:16
A meni se čini kao da samo na forumu od uvijek, samo godina  ne mogu vjerovati, čini mi se kao vječnost-predivna.
 
Ustvari znam da je ovaj forum jedna od najboljih stvari koje su mi se u životu dogodile.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 20:01
Konačno sam uspjela pregledati zaostatke u tvom dvorištu. Krenula jučer, pa me internet naživcirao ( a i danas), ali uspjela sam. Uvijek mi je interesantno pregledati tvoje stranice jer uvijek nekih novih egzota vidim, puno toga naučim...... Prvo moram reći da imaš prekrasno cvijeće, da je Božićni ugođaj u tvome domu bio Thumbs%20Up. Nego, vidjela sam kod tebe crveni Božični kaktus, ja sam davno imala takav, ali je bio Uskrsni Question, a moj Božičnjak je starinski, ljubičasti. Žao mi je tvoga limuna, ali nadam se da su to samo malo grane stradale, a da stablu nije ništa.
Na tvojoj terasi je več odavno proljeće Clap, a i prvi vjesnici proljeća su već pred 2 tjedna se pokazali, dok kod mene evo danas sramežljivo izviruju.
Skoro sam zaboravila, baki si objašnjavala razliku između forzicije i zimskog jasmina...... zar je on puzajući?
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 23:08
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

A meni se čini kao da samo na forumu od uvijek, samo godina  ne mogu vjerovati, čini mi se kao vječnost-predivna.
 
Ustvari znam da je ovaj forum jedna od najboljih stvari koje su mi se u životu dogodile.smile79
Imaš pravo Triša ta godina je proletila u trenu, a sve vas čini mi se da znam oduvijek....Taj naš forum je magija i stvarno jedna od najboljih stvari gdje sam se angažirala i za uzvrat puno dobila....smile72
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 23:28
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Konačno sam uspjela pregledati zaostatke u tvom dvorištu. Krenula jučer, pa me internet naživcirao ( a i danas), ali uspjela sam. Uvijek mi je interesantno pregledati tvoje stranice jer uvijek nekih novih egzota vidim, puno toga naučim...... Prvo moram reći da imaš prekrasno cvijeće, da je Božićni ugođaj u tvome domu bio Thumbs%20Up. Nego, vidjela sam kod tebe crveni Božični kaktus, ja sam davno imala takav, ali je bio Uskrsni Question, a moj Božičnjak je starinski, ljubičasti. Žao mi je tvoga limuna, ali nadam se da su to samo malo grane stradale, a da stablu nije ništa.
Na tvojoj terasi je več odavno proljeće Clap, a i prvi vjesnici proljeća su već pred 2 tjedna se pokazali, dok kod mene evo danas sramežljivo izviruju.
Skoro sam zaboravila, baki si objašnjavala razliku između forzicije i zimskog jasmina...... zar je on puzajući?
Kat.rea hvala ti na obilasku mojeg dvorišta i na iscrpnom izvještaju o tome. Ja imam božićni kaktus crveni i onaj starinski kao ti, još od moje pok mame.Imam i uskršnji crveni koji već ima male pupiće koji se tek naziru.Ako želiš mogu ti u jednom pismu poslati pelcerić od tog crvenog kaktusa, samo mi ostavi adresu, pa nek ti cvjeta za idući Božić...Razlika između forzicije i zimskog jasmina odnosno JASMINIUM NUDIFLORUM je da je forzicija grm a jasminium je puzajući grm koji prvi cvate još u zimi..Sada cvjeta na veliko i puno ga ima kod nas po dvorištima.Ako želiš poslati ću ti grančicu jer on se lako zakorjenjuje u zemlji. Ja sm moj negdje usput otkinula i sad ga imam na puno mjesta...Javi se i šaljem ti pelcere...smile160
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 01:12
Evo i malo novih slika...Predstavljam vam moju lanjsku kliviu...Već sam mislila da neće cvjetati kad tamo proviruju cvijetići. Evo moje klivie...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 01:16

Evo i cvijetića koji tek proviruju...Baš su me razveselili jer to mi je dragi poklon za prošlogodišnji rođendan...Znalci javite se, da li treba pojačati zalijevanje? Bojim se da ne pretjeram....

sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 01:25

Moj crveni Holandski amarilis bacio je i drugi cvijet, sa 4 cvijeta...

sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,922 sekundi.