Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zvrkov vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zvrkov vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 63>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 10:19
vec mi ide voda na usta,mmmm,
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 11:05
Znači imaš malo smokava ove godine..... ništa od marmelade Wink, ma i kod mene ono što je zrelo raspucano je od previše vode a i ptice počopaju, možda ove koje sad dozrijevaju budu bolje
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 20:52


Ljetne fotke
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 21:02


Iris






Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 21:09





Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 21:11
Divno ti je cvijeće, a kozokrvina je kraljica!!!
Kak si ju samo lijepo posložila po zidu!
smile120

jel miriši???



Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 21:19
Koja ljepotasmile99, lonicera je stvarno posebnaSmile
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 22:57

Prekrasna slika

"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 10:52
meni je tvoj vrt tako prirodan,divan,a lonicera me odusevila
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 10:55
Ove slikice su jako lijepe! Hvala zvrk!
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 12:50
Zvrkica, sunčica, spominjala sam te u srijedu, jel ti se štucalo ? Smile Zahvaljujući tvojim DVD-ima šetali čuvenim engleskim vrtovima. Čini mi se da su moji "cveteki" (gospođe) iz  DPC-a bile zadovoljne šetnjom. Hvala u moje i njihovo ime.
Tamnoljubičaste perunike su mrak. I meni su ove godine cvale prvi put. Zanimljivo je da im boje variraju od plavocrne, tamno ljubičaste, ljubičaste do crne.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 13:28
Zvrk kod tebe u vrtu doista svega ali ova lonicera vidim svakog oduševljava pa tako i mene, interesira me da li je to samo jedna ili ih ima više posađenih.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 19:26
prekrasno zaintrigirala me kozokrvina i papfer....svaka cast...:D
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 20:24
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Zvrk kod tebe u vrtu doista svega ali ova lonicera vidim svakog oduševljava pa tako i mene, interesira me da li je to samo jedna ili ih ima više posađenih.


 Samo je jedna biljkaWink. Vidi se na dnu fotografije .
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 20:27
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Zvrkica, sunčica, spominjala sam te u srijedu, jel ti se štucalo ? Smile Zahvaljujući tvojim DVD-ima šetali čuvenim engleskim vrtovima. Čini mi se da su moji "cveteki" (gospođe) iz  DPC-a bile zadovoljne šetnjom. Hvala u moje i njihovo ime.
Tamnoljubičaste perunike su mrak. I meni su ove godine cvale prvi put. Zanimljivo je da im boje variraju od plavocrne, tamno ljubičaste, ljubičaste do crne.


 ne mogu ti opisati koliko mi je drago da se DVD-ovi gledajuTongue, to mi je i bio cilj jer je jednoi vidjeti sliku u casopisu a jedno je vidjeti filmski zapis o nekom vrtu.

Ako naidem na nesto slicno Wink ustvari imam nesto za tebe ali trebam poslati(vrijeme, gdje leti to vrijeme?LOLEmbarrassed).

S ovim irisima stvarno nema muke, od kako sam ih posadila fino rastu, a za koju godinu cu ih razdvojiti i prosiriti po vrtu.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 20:28
Originalno poslano od člana panda panda napisao:

prekrasno zaintrigirala me kozokrvina i papfer....svaka cast...:D


Hvala , a sto je papferEmbarrassed?
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 20:30
Lonicera jedna a tako bogato razrasla vidi se da te voli.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 20:30
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

meni je tvoj vrt tako prirodan,divan,a lonicera me odusevila


Ustvari ,bila je rasla na nekom drugom mjestu godinu ,dvije, dok nisam nasla mjesto za posaditi je na ovom zidu (istok)pa sam je dobro skresala prije nego sto sam je stavila ovdje u zemlju.
Raste po zici i daju se grane fino oblikovati da se pokrije cijeli zid.raste bez problema i jako lijepo mirisi , pogotovo navecer ljeti.
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 20:44


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 18:05
Lonicera je prava ljepotica  ClapClapClapClapClap !
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.