Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 81>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 15:20
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

smile55bez greške!
Anđelka hvala ti na komplimentu. Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 15:24
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

draga ovo je originalno i prekrasnosmile141..bas si pravi zaljubljenik u more i sve oko njega,to se osijeti po tvojim radovimasmile79
Kaća hvala ti na komplimentu.Smile
 
More zaista obožavam....
 
Ali....upravo sam vidjela na jednoj temi gdje se ne smije komentirati LOL tvoj potpis.
 
Pa draga moja čestitam ti na novom potpisu i novoj tituli. Znala sam da si potencijal, tako da me tvoje mjesto moderatora nije niti iznenadilo!!!
 
smile99
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 15:33
Opet tvoja romantičarska dušica vapi za morem, ha? Krasno mi je ovo, ali me podloga totalno oborila! Korak po korak i - evo tebe u slikarskom ateljeu! smile95
Kaća - čestitam na novoj tituli! Vidiš kad dijelim dijagnoze okolo da sam u uredno u pravu! Hakerica jedna, hihihi... smile131
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 15:41
drage moje puno hvala na cestitkamasmile79..ajd da vas sad vidim spamerice jednesmile102..izzy ti si smile103,ja se tebe bojinsmile96
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 15:43
Ih, ako me se sad već bojiš, kad me upoznaš sigurno ćeš bježati u punom trku! smile101 A - ha.... smile96Evo, neću više spamati, obećajem! (A kad je to tako slatko!)
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 15:48
Netko je rekao da se na mojoj temi smije spamati smile96
smile52 i normalno hvaliti moje radove smile102smile96
 
 
A ti Izzy, zaista djeluješ zarazno, rekla sam ti da si onu jednu manu i na mene prenijela...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 15:51
smile187
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 17:27
Jako ti je lijepo to more,stvarno ti ide to kombiniranje boja.
na čemu si to radila'
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 17:50
Sva tri (i zadnja tri)rada,odlična!
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 10:08
More me uvijek fascinira svojom ljepotom...prekrasan ti je rad..na čemu je rađen 
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 10:10
mila moja...ovo tvoje opuštanje je fascinantno...zaista si stvorilaplavo more...prekrasno...skidam kapu za kombiniranje i usklađivanje boja...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 10:33
Drage moje hvala vam na komplimentima...
 
Stvarno ću si umisliti da imam smisla za kombiniranje boja.
 
U biti ne mogu raditi kao na traci...kada me "uhvati" ja se opustim i zaista rezultat budu lijepi radovi. A budući da mi je more neiscrpna inspiracija, njega u zadnje vrijeme nekako najviše preferiram...
 
A rad je rađen na paspartu papiru.smile79
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 11:32
mislim daje to bit i rada...ne po traci, već kada inspiracija radi...po traci rade i kinezi...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 13:36
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

mislim daje to bit i rada...ne po traci, već kada inspiracija radi...po traci rade i kinezi...
 
Mnataša, potpisujem te u potpunosti...Smile
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 23:40
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Sinoć sam se opet malo opuštala...
 
 
 
pa kako mi je ovo promaklo?!? podloga je predivna, baš je super kombinacija plave i zlatne boje Clap
možda ponavljam pitanja, ali jel ovo konturna boja ili je raspucavanje?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 08:05
Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Sinoć sam se opet malo opuštala...
 
 
 
pa kako mi je ovo promaklo?!? podloga je predivna, baš je super kombinacija plave i zlatne boje Clap
možda ponavljam pitanja, ali jel ovo konturna boja ili je raspucavanje?
 
Malena to je raspucavanje ali samo mjestimično. Znači, nisam željela da mi sve bude raspucano, pa sam lak nanijela samo na par mjesta.Smile
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 08:20
takoooooooo je dobro!!!!!!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 09:59
Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

takoooooooo je dobro!!!!!!!!
 
 
Znaaaaaaaaaaam LOLLOLLOL
 
 
Probaj i sama pa ćeš se još više oduševiti...Smile
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 10:00
i više nego dobro...stvarno je prekrasno, bez imalo lažnog dijeljenja komplimenata...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 10:12
Slažem se
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,578 sekundi.