Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja rascvjetana terasa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja rascvjetana terasa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 69>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 21:09
Ja sam htjela crveno ulje, ali me nagovoriše na VERTIMEC sredstvo. Košta 50 kn, a to bijelo ulje je 80 kn. SkupoConfused
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 15:38
Sara, čini mi se kao da je malo živnulo, ali se ne želim prerano nadati.
 
Šmrcko, ovo što sam ja kupila je prah, koji se pomiješa sa vodom ( to je moj muž izračunao omjer i napravio mi za 5 l) inače je doza za 10 l a koštalo je 21,00 kunu.
S tim da ja nisam potrošila niti 1 litar...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 13:22

 
 









Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 13:39
I ja sam se tako veselila svojoj cikasici,cvijeće ti je prelijepoTongue
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 17:42
Mini ruže su prelijepe, moje ruže imaju sve žuće lišće koje opada, moram tamaniti gamadi - valjda.
Prkosi su predivni, a ova ruža zaista posebne boje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 20:08
Ma pravi proljetno ljetni balkon i vrtek!ClapClapClapBig%20smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 08:36
Mali kaktus, samo je nemoj puno zaljevati.
 
Triša, i kod mene je svo  lišće otpalo, a cvjetovi se još uvijek drže. Samo tamani gamad, ja sam im objavila totalni rat.
 
Baka, tek sada počinje cvjetati, jer sam uspjela dosta tih nametnika potamaniti, i cvijeće tek sada postaje baš cvijeće. Do sada se samo mučilo...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 09:22
Proljeće, slikice su pravo ljeto u malom..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 09:48
Joj, jutros sam skoro zakasnila na posao jer sam opet vidjela uši na bugenviliji, hibiskusu i ružama i nisam mogla otići dok ih nisam okupala.
Znaš, proljeće, sve mi se čini da mi ta gamad mora počivati u zemlji. Opet ću zemlju posuti onim smrdljivim mrvicama (neki geo.... ?), a pozabadat ću u nju češnjaka i luka pa neka mi cijela terasa miriši na mile mirise!
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 09:51
CikasicaThumbs%20Upa tu je dalija lipe boje,petunija,pelargonija....ma sve lipoClap
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 12:59
Anaida smile78
 
Hoya, ja sam svoje cvijeće tri puta morala špricati i sada mi se konačno čini da je malo krenulo....ove godine mi je katastrofalna godina što se tiče cvijeća, već je srpanj, a kod mene tek kreće cvjetati....
 
Mira a još nisam slikala gazanije...njih imam različitih ali jaaako lijepih boja, ali čekam da se otvore pupovi, nešto su usporili nakon ovih kojekakvih kupanja u kemikalijama...
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 22:09
veceras idem o vrta do vrta,tako stigoh i u tvoj vrt ,prijatna setnja,posebno mi se svidja plavo-bijela petonija,i sve redom
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 22:17
Stalno se žališ na cvijeće, a meni izgleda da je baš lijepo i zdravo.

Drago mi je da ti je uspjela cikasica, vidjet ćeš kako će se to lišće brzo "otvoriti" i narasti
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 22:21
Predivno ti je cvijeće, a ružica je kraljicasmile99.
Drago mi je da nešto napravljeno protiv bubicaClap

I daj nam stavi malo slikica vrtaWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 10:54
Prekrasno cviće i dok tvije polako dolazi ja se borim da u mene što duže traje.Nije lako boriti se sa velikom vrućinom na moru i sačuvati te biljkiceSmileKod tebe sve izgleda lipo i svježeThumbs%20Up
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 11:03
Ti si zadovoljna sa biljkicama pa smo odmah i mi Hug, nadam se da su ti sve štetočine pocrkavale, kod mene ih više nema ali zato počinje "tradicionalno" pepelnica, već su mi kao i svake godine zaražene magnolije, uzalud da ih špricam jer nema koristi a i znam kako će to završiti, otpadne im svo lišće i naraste novo mlado zdravo i tako svake godine... pa da dobiješ popi....itis Wink. Cinije će isto malo po malo dobiti pepel ali one su male pa ih uspijem pošpricati na vrijeme....
 
Ovo što kažeš da je bijela trajnica sa druge slike izgleda jako lijepo ali nikako da skužim što je to....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2010 u 15:43
Prekrasno ProljećenceClap , cijeli ti se vrt rasplesaosmilie_ga_042.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2010 u 18:41
prekrasno cvijeće, a naročito ti zavidim na crvenim prkosima, imam svakakvih boja, ali crvenu - ne...
lijepi pozdrav
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 13:55
A di si ti sigurno se brćkaš na moru? A slikice?smilie_girl_303.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2010 u 13:30
Šmrcko na more idem tek u nedjelju 01.08. a ostalo vrijeme naletim samo, nemam vremena...
 
RS kako da ti uzmem sjeme sa ovog crvenog prkosa?
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 69>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,186 sekundi.