Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2013 u 23:49
Ukrasna vrba od Nataly                                          tekoma od Carol
   
              

moja ljepotica , uspjela sam ju spasiti :
                                                                      

 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2013 u 23:51
Ohoho, glicinija ti pokazuje kakva će biti u proljeće, a gredica je sve veselija.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2013 u 23:53
I ova ruza se odlucila cvasti nakon izvjesne pauze :



i hibiskus cvate
                                      

mali Alissum se neda    
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2013 u 23:56
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Ohoho, glicinija ti pokazuje kakva će biti u proljeće, a gredica je sve veselija.


To te tvoja ivancica veselo pozdravlja !
                                                                          smile79
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2013 u 00:02
I bambus ne zaostaje
                                          a i ova zutica je ponovo tu !
                                                                                              

nakon obilne kise
                                


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2013 u 00:04
   

Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2013 u 00:26
Divim vam se...tebi i tvom mužu smile141smile78
The impossible is often the untried.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2013 u 00:35
Malo sam navratila i do tebe draga moja, oprosti, nisam često na forumu...ma znaš razlog, sezona je..
 
Neznam što mi je ljepše voće, povrtnjak ili cvijeće!
 
smile79
 
 
Rijeka

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2013 u 20:45
...drago mi je vidjeti tvoj vrt lijepo rascvjetan i bujanSmile...moji komplimenti i pohvale našim dragim i neponovljim sestrama, dragim "Zagorkama" uvijek spremnima pomoćiClap, cure prave ste zvijezdeStarStar...a kamenjar će već sljedećeg proljeća, uvjerena sam, biti krasno rascvjetanSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2013 u 09:27
WooW !! imaš krasan povrtnjak i dobro uživaš u plodovima, kod mene ovo ljeto katastrofa, jedino ću pomidora imati-valjda Wink i to su mi najbolji oni koji su sami izrasli na kompostištu.... mahune ću ovaj vikend počupati jer ionako sam samo 3 paketa spremila u frizer ali planiram posaditi drugu turu za jesensku berbu, možda bude nešto. Tikvice strava....jučer sam vidjela prvi cvat, možda koju uberem u sptembru LOL. Zato se oduševim kad vidim ovako bogate povrtnjake , takav mogu samo sanjat .....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2013 u 11:19
Pozdravljam Zagorje i tebe i šaljem pohvale za tvoj lijepi vrt
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2013 u 13:54
smile227
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2013 u 00:29
Krasne su ti ruže, vidi se da im paše sunčeko, a i tvoja svakodnevna briga.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2013 u 01:09
@  Betty Boop
     Imas pravo draga ! Ja u mojim godinama a i zdravljem koje me u momentu prati  nebi to sama
     uspjela u redu drzati ! No ja se nedam a to je i preporuka vama mladima !

@  Mira K
     Draga moja Mira , znam jako dobro koliko moras "skakati" da bi sve bilo u redu i ne
     zavidim ti uopce ! Zelim ti puno snage i sretnu ruku u svemu !

@  Retriver Sara
     Tvoj balkon je u kvartu sigurno najljepsi ! Ova nasa zemlja je tvrda i kosta nas puno snage !
     Anabistrica i Carol su divne , zato ih mi svi tako i volimo ! No nase Zagrebacke kavice su
     nezamislive bez tebe i kad nekoga nema uvijek pitamo "A gdje je ......." !

@  Korijenko
     A ja sam mislila da je upravo tvoj vrt u svemu najnapredniji ! Mi smo danas u jutro u 6 sati
     pokupili mahune (5 kg) , ja sam ih blanchirala i odmah u vodu s ledom pa smrznula !
     Nas paradajz nece i nece zreliti , to nas malo nervira ! Draga , lijepi pozdrav tebi i suprugu !

@  Otok
     Tvoje slikice nam uvijek docaravaju ljepotu tvojeg kraja ! Kao sto sam vec rekla , nasa
     zemlja , to ti je ilovaca i jako je kruta ! Trazi jako puno znoja !

@  niho
     Uvijek se veselim kad vidim da si mi bila u posjeti pa si zamislim kako bi to bilo lijepo
     da jednog dana stojis na vratima i velis " Tu sam , ja sam niho " !

@  Anabistrica
     Draga Ancica , sve sto ste ti i Carol posadile cvijeta ! Svaki i najmanji cvijetic
     koji ste mi donijele je blagoslovljen ! Mi smo jos uvijek pod "strujom" !
     Jedni odlaze drugi dolaze ! U srijedu dolazi kao "zadnja" unuka sa deckom !
     Poslije toga cu imati vremena za sve , nadam se !


                                    Svima skupa       smile79



    
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2013 u 01:50
Često prošetam tvojim zelenim carstvom iako ne ostavljam trag, samo se divim cvijeću i plodovima zagorja zelenogClap
Pozdrav s mora i svako dobrosmile113
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2013 u 06:25
svega ima u tebe,lijepoga cvijeća ,voća i povrca...bas sam uzivala u setnji
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2013 u 07:27
Da se javim da sam jutros opet prošetala po tvom vrtu idivila se tvom prekrasnom cvijećuTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2013 u 14:52
i ja sam prosetala i uzivalasmile64
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2013 u 17:43
svakakve divote i krasote u tvom zagorakom vrtu..to šta ustaješ u ranu zoru je najbolje za tvoje zdravlje i za ljepotu vrtaThumbs Up ja se samo pripremam iz dana u dan..."sutra ću ustat rano i otić u vrt" ali uvijek mi se plan izjalovi Big smile
..i slike neba su lijepe..sve ovdje zraći optimizmom i srećom..jer znaš uživati u običnim (tako se barem kaže) stvarima..
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2013 u 23:55
@  Bebolina    
     Draga Bebi  veselim se kad ostavis trag ! Znas dobro da sam i tebi zahvalna za sjeme
     adeniuma . Izaslo je sjeme na svijetlo dana ali izgleda da ja nemam s tom ljepoticom
     srece !  

@  Kamenjar
     Kako sam se obradovala kad sam vidjela da si mi bila u posjeti ! Nisam te zaboravila ,
     tvoje biljcice nosiju tvoje ime !

@  Mali kaktus
     Priznam , sa velikim veseljem pokusavam drzati to malo cvijeca u redu ! Nazalost ,
     u momentu mi fali vremena , reda se familija , dopusti su , skolsko ferje je takodjer
     pocelo pa oni svi bjeze s onog hladnog , kisovitog sjevera k nama doma na jug a ja
     pak kao svaka mama i baka , mozes si misliti !

@  gioiaa
     I tebi se radujem kad te vidim kod sebe ali onda se i odmah pitam kada sam ja
     zadnji puta bila kod tebe i sto ima novoga pa trcim vidjeti ! Tako ce ti to biti draga
     moja i ovaj put !

@  Mari
     Draga moja Mari , ja sam ti naucena rano dizati se .  U jutro , cak i dok je jos rosa ,
     najljepse je raditi u vrtu ! Nekad se izvucem potiho i mislim to i to cu si na brzinu
     napraviti , kad iza mene gromki glas "zasto me nisi probudila" ! To ti je tako kod nas ,
     jos koji dan pa smo 52 godine u braku .

                         Saljem vam svima skupa puuuuuno   
                                                                                           smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,332 sekundi.