Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 11:55

A ja sam jutros, Lilly, bila kod tebe. Nisam tamo, ali ću ovdje napisati: nazire se ljepota u kojoj ćemo uživati kad se biljke razrastu.  

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 11:58
Hoya bugenvilija ti je prekrasna...na mojoj su samo dva listića ali bitno je da je krenula...
 
I da krumpirko me oduševio...
 
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:18
Hoya , tvoja hoya je prekrasna i zbilja divovski primjerak svoje vrste, moja je ove godine prvi put procvala i gledam ju ko neko božanstvo koje me konačno obdarilo cvijetom. Imam je već 6 godina i do sad ništa, jer naravno nije bila na prozoru i nije imala prave uvjete za rast.
 
 
I da, da ne zaboravim, jel ti kćer slobodna ovaj vikend malo bi je trebala u vrtu?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:46
Proljeće hvala ti što si primjetila mog krumpirka. Vidiš Triši ga stalno podmećem, ali ona nikako da ga vidi smile156.
Ova bugenvilija je u cvatu, ali imam jednu koja se kilavila svo vrijeme. Tek sad nazirem cvijet.
 
Tija, otvaram firmu: "ČUPAMO PO KUĆAMA", ako trebaš mob. slobodno se javi.
Za sada imam samo jednog zaposlenog (naravno ja sam direktor), pa ako dobro krene evo mene do vaših krajeva. smile156
                 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:47
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Proljeće hvala ti što si primjetila mog krumpirka. Vidiš Triši ga stalno podmećem, ali ona nikako da ga vidi smile156.
Ova bugenvilija je u cvatu, ali imam jednu koja se kilavila svo vrijeme. Tek sad nazirem cvijet.
 
Tija, otvaram firmu: "ČUPAMO PO KUĆAMA", ako trebaš mob. slobodno se javi.
Za sada imam samo jednog zaposlenog (naravno ja sam direktor), pa ako dobro krene evo mene do vaših krajeva. smile156
                 
Kada obavite kod Tije možete i u Zagreb!!!LOL
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:52

Vidiš dobra ideja. Dođemo na kavicu i lijepo zajedno sve uredimo .

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 13:14
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Vidiš dobra ideja. Dođemo na kavicu i lijepo zajedno sve uredimo .

 
Ja sam uvijek za druženja i fešte!!!
 
Samo dajte, ali kada vi dođete, dok mi zasjednemo, zaboravit ćemo mi za rad samo za druženje...LOLLOLLOLsmile164
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 13:56
hoja a gdjr bi je ti htjela ugurati........Big%20smile

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 18:41
Kolege s posla vratili su se sa službenog puta i donjeli mi:
 
 
Znaju oni što ja volim! Ali ... ja imam problem.
MKM je imala takve, samo sa malim listovima i držala ih je u kući.
Ova je biljka donešena iz rasadnika u kojima uzgajaju cvijeće za parkove.
E sad me zanima mogu li ja s biljkom van i koliko na sunce?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 18:51
Hoya, morala sam pregledati nekoliko stanica unatrag, i nemam riječi sve je lijepo, ali hoya je ipak favorit. Krumpirko dobro izgleda, bit će prava stablašica.
život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 18:54
Lantanaaaa, baš sam te danas htjela potražiti. Tu si nam. Mučim se sa krumpirkom. Da li ove godine više cvijeta ili dogodine ljepše stabalce?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 19:27
Strpljen spašen, bolje dogodine lijepo stabalce.
Nema me baš puno radim ovih dana po cijeli dan i sada čekam da me zovu natrag, pa sam odlučila malo i s vama popričati (lipa naša zima).Wink
život je more
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 20:38
baš su ti lijepi suncokreti..a jel bi to raslo tu kod mene na moru?..krumpirko za pet..
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 21:01
Kako nebi, moja je mama par desetaka km dalje od tebe i ima one kao krizanteme.
Ovakve kao moji su joj problem jer joj ptice popapaju sjemenke. One loptaste ne diraju.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 21:18
Hoya koprive su prekrasne, ne znam kako bi se ponašale vani, a da probaš negdje u polusjeni, jer ako su daleko od svjetla u kući izgube ovu predivnu boju.
Bož kako sam ozbiljna.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 21:21
hoya kopriva je predivnaaa ,bravo za kolege
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 22:12
Kako lijepa koprivasmile99. Samo ja imam običnu koprivu , i krasi mi ulazna vrata. Ma to nema nitko od vas. Što je najzanimljivije još čekam čudoWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 22:30
Hoja iznesi tu žaru van -ni jako joj sunce neće smetati zato ima takve zdrave listove--imala je veliku količinu svijetlosti -samo da znaš one hoće vode dosta 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 22:33

Jel niho kraj tvoje? Nikada nisam imala koprive (žare), a vidi sada ...

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 22:39
Čekamo .... da vidimo
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.