Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4950515253 100>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 09:57
ah slavice šta reći.........to maredelmare nema dosta svojih radova smile96
kami hvala u mamino ime,ona bi te sad sigurno zagrlila i ponudila kolačimaHug
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 09:59
Samo sam bila spontano iskrena, a kolače nigdje ne odbijam LOL
I jako mi se sviđa kad si netko nađe dodatnu zanimaciju u mirovini koja ne mora nužno biti stanje mirovanja Embarrassed
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 12:27
 ma kakvo stanje mirovanja te gospođe u najboljim godinama miruju puno manje od ove današnje mladeži ,bez uvrede 
 svaka čast tvojoj majci ,zanimacija moje majke su križaljke (vježba moždane vijuge) neka žene vježbaju prste ili mozak sve jedno Wink
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 12:44
krasni radovi...štrumfovi su zakon....
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 12:53
Mare mama ti je legenda, sad vidimo na koga imaš umjetničku crtu i radovi su super Clap
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 12:57
radovi su odlicni..mama ti je pravi majstor...mene je odusevila teglica...tamn za kaktusice...super...a strumfici su mi odlicni...super
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 13:29
upravo sam završila razgovor s mamom,naravno da sam joj pročitala sve što ste napisale.......ona baš ne kuži šta je to forum i kako funkcionira ali vam je svima zahvalila i u njeno ime svima šaljem pususmile79
za one koji ne idu na cvijetni dio foruma i nisu vidjeli teglice,naravno mamine.......ona ima crne pločice i bijelu kuhinju (čudno?) i ove teglice je sredila za dvije od njenih bezbroj ljubičica...to su obične bijele teglice na koje je naljepila one okrugle samoljepive podloške za stolice,protiv klizanja.......ofarbala u crno i polakirala.....Smile
A sada dosta o mojoj mami,pričajmo malo o meniWink
 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 13:52
Znaš šta, mama ti je "zakon"! smile73
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 14:11
anđelka znaš da i je takosmile79
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 14:45
evo malo kasnim...mama je baš zakon kako reče anđelka bravo za mamu oduševila sam se kad sam vidila šta je napravila i to na temelju tvoje priče ima pozdrav i od mene smile99a naravnopozdravi lete i tebi Smile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 17:51
Bravo Mare, obje ste prave umjetnicesmile141
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 20:04
,I opet me je tvoja mama oduševila ! Stvarno ima ideje! A da  ti njoj lijepo otvoriš stranicu ovdje na forumu!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 20:10
Ne budemo nimalo pričali o tvom Batmobilu? Ajoj, šteta... Vidim ja da su ove slavonske mame izvor i korijen naše kreativnosti... Moram pod hitno sklepati nekakvo žensko dijete da se linija održi! A teglice su mrak! smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 10:36
mare mama ti ima pozdrav i od mene,odusevila me skroz naskrozsmile120smile79
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 15:36
I mene je mama oduševila,ali ne samo radovima nego i ljubičicama...obožavam ih!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 18:31
hvala svima što ste našle lijepe riječi i za moju mamu i njene radovesmile79
Izzy neću o batmobilu ali imam neke druge limene stvari,meni puno interesantnije......ovo je jedna mala zeka-peka......salveta s čizmama mi nije baš previše značila ali kad sam dobila ovu kariranu sin me je pitao da li ću napraviti kilt od toga...........Lamp zašto ne??.......trebam još sve polakirati ali nije mi 2k još do kraja suh......tako da slobodno možete sve ovo zamisliti i u još malo sjajnojoj verziji
 
 
 
 
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 18:51
napravila si stonogu u kiltu! super je!
a znaš šta je sljedeće pitanje: šta je ispod kilta? smile156
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 18:55
prva sam ,prva
 mare ovo mi je fenomenalnoooooooooooooooooo !odlično skombinirano sa kariranim a bogme iraspucavanje je čista 5 smile80pogodila me kako salveta tako i kombinacija a kaiš je smile120
 usput danas sam dobila tvoje salvetice i odma sam se oduševila ,a tebi su tvoje krenule danas nisam jučer stigla do pošte.
Na vrh
Jurica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jurica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 18:56
Čuj Marička,lijepo da si opet u radovima!Vidimo se sutra draga,ali ti moram reći da mi se sviđa tvoja mama i tvoj kilt!!!Pusa!
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 19:00
 e nemreš biti brži od anastazije dok sam ja napisala poruku ona se već ugurala smile96
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4950515253 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.