Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićne dekoracije u mom domu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićne dekoracije u mom domu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4950515253 55>
Korisnik
Poruka
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2013 u 16:31
Ma kakva nejakost! Prava, odvažna žena od pedeset kila je sposobnija nešto napraviti nego neki mačo od sto kila!
Da ja nemam moga, ja bih to i sama. Samo mi ovako dođe lakše, komfornije...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2013 u 18:25
Evo nešto i od mene, Floramye tvoje su me sovice oduševile i kada sam ih ugledala nisam mogla odoliti.




"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2013 u 19:58
Karli, i tvoje su sovice skupa sa aranžmanom za deset. Inače, bijelo - srebrne varijante su mi favorit i u prethodnom stanu sam imala takve aranžmane i bor jer mi je to pasalo uz namještaj i ostalo uređenje. U ovom stanu su mi sve bež / bijela kava / vanilija boje pa sam prešla na zlatni štimung, odnosno tople boje materijala iz prirode.
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2013 u 20:10
Draga Cimi puno hvala, i ja sam godinama imala sve u zlatnoj i crvenoj boji. Zlatnu još više jer je isto kao kod tebe sve u boji drveta i bež. Prvi put u životu sam zažmirila na to što paše/ što ne paše i prešla na ovo. Jer kod mene je pravilo sve mora pasati i ništa nesmije biti šareno. Ali dosadilo mi je a i ja baš nisam ljubitelj boja tako da bjela i srebrena je definitivno moj favorit. Hug
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2013 u 20:52
Karli, sovice i kod tebe i kod Floramye su jako lijepo upotpunile božične aranžmane. I ja sam imala pravilo da sve mora biti u istoj boji i ne prešareno. Ove godine sam odstupila od pravila...
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2013 u 20:54
I eto malo tradicionalnog šarenila


Vijenčić sam ovjesila na kuhinjski prozor (na ulaznim je vratima radi slikanja)
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2013 u 21:07



Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2013 u 21:50
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:

Bucka, vjenčić je prekrasan! 
Ja sam htjela ove godine promijeniti stil i napraviti sve sa licitarima, ali sam odustala. Možda iduće godine napravim. 
Prije više godina imala sam na zidu stilizirani borek od dva trokuta ukrašen licitarima i kariranim crveno bijelim mašnicama. Bio je jako dekorativan. 
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2013 u 22:26
Hvala Cimi, i meni je isto lijep, ali na žalost nisam imala više licitara, a nisam ih imala ni gdje više nabaviti. U svakom slučaju, s godinama mi se interesi mijenjaju, sve se više okrećem tradiciji i njezinim vrijednostima. Heart

Kod gosp.Blažeković, u Osijeku, gdje inače kupujem licitare, prošle godine imali su na pultu jelku visine oko pola metra u košari od pruća i ukrašenu bijelim licitarima. Mislim da ljepše okićeno drvce nisam nikada vidjela.

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2013 u 22:41
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:

I eto malo tradicionalnog šarenila


Vijenčić sam ovjesila na kuhinjski prozor (na ulaznim je vratima radi slikanja)
ovo je predobro, ne znam odakle ti ideja ali ja ovako šta još nisam vidio a odmah na prvu sam se oduševio. A mislim da će i svakoga posjetitelja koji dođe u tvoj dom oduševiti
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2013 u 23:00
Hvala admine. Ideja je došla sama od sebe. Prvobitna želja mi je bila licitarima ukrasiti božićno drvce kao što sam vidjela kod g.Blažekovića, medičara u Osijeku. No kada sam vidjela koliko bi me to koštalo zadovoljila sam se ovim vjenčićem.
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2013 u 23:30

ma nema potrebe za jelkom kad je ovo predobro

mislim da nema nikoga tko bi došao na ulazna vrata i da vidi ovo, da ne bih ostao oduševljen.
Nadam se samo da i u stvarnosti izgleda tako dobro kao i na slici.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2013 u 12:51
Karli - dakle ni ti im nisi mogla odoliti! Prekrasno!
 
Bucka123 - Vjenčić je super! Gdje si nabavila srca?
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2013 u 17:33
Originalno poslano od člana FLORAMYE FLORAMYE napisao:

Karli - dakle ni ti im nisi mogla odoliti! Prekrasno!
 
Bucka123 - Vjenčić je super! Gdje si nabavila srca?

Licitari su kupljeni u Osijeku kod medičara Blažeković u Reisnerovoj ulici. Pored njih imaš grnčarsku radnju, ali više u modernom stilu, i imaju slatke anđele od keramike (čini mi se da ih voliš).
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2013 u 20:14
imate super ideje  dobro je da   ih djelite sa drugima Hug
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2013 u 19:10



Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2013 u 19:15







Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2013 u 19:19
Eto, to je moje blagdansko šarenilo...Heart
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2013 u 19:49
Divno cure, ne znam što mi je ljepše.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2013 u 21:41
Došlo je vrijeme da se i Božićna pšenica pokaže. 

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4950515253 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.