Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gorski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gorski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 58>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 23:26
Dugo sam morala šetati da polovim sve što nisam vidjela, lijepo je kod tebe, i kako kaže Otok, asteri će kod nas tek za mjesec dana. Prekrasno si sredila okućnicu, ova slika mi je super

život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2011 u 06:42
Nataly evo i mene k tebi po svoju dozu uživanja u gorskom vrtu. Onakve "crveno-bijele" dalije imam i ja Wink , ali sam ja nekako mislila da su se to pomixale crvena i bijela sve dok me nisi podsjetila da si mi poslala gomolj. Vidiš kako se lijepo razrasla kod mene, odgovara joj u Međimurju!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2011 u 10:35
sad će biljkice malo odahnuti kada prestanu jake vrućine....jako volim astere...tako jednostavan, a simpa cvijet...kod mene su neki ocvali prije dva tjedna nešto im se pomiješalo valjda LOL
dalija je clatka skroz Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2011 u 11:09
smile227
Što volim ono što ja ne mogu imati.... rascvjetani vrtThumbs%20Up.
Slika koju je Lantana ponovila je prelijepa. Dalije... i ostalo čemu ne znam ime. Zvjezdani....ma prekrasnoClapClapClap!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2011 u 11:30
"Hrvatska dalija" je meni br. 1!

Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2011 u 11:45
cvijeće ti je prekrasno samo naprijed imaš što pokazati.
živi svaki dan ko da ti je posljednji.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2011 u 12:20

bravo za lantanu pa je ponovila sliku koja se i meni najviše sviđa! u tvom vrtu caruju asteri, imaš puno vrsta, sve ljepša od ljepše! i dalije su ti ljepotice!

jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2011 u 13:21
I ja sam škicala po tvom vrtu dok te nije bilo!!!! Embarrassed
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2011 u 21:00
0ajme kako krasni asteri, sve jedan ljepši od drugoga, slatka mala kolekcijaClap...dalija croatica također krasna, neobično raspoređenih boja latica...a origanovi cvijet mi je predivanClap.
bravo Nataly za tvoj lijepi i svježi gorski vrtClapClapClap!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2011 u 12:00
Nataly...procval mi je tvoj lila niski aster, ovaj sa slike što je ponovila Lantana, kako mi je lijep Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 22:45
Malo,pa malo švrljam po Tvome vrtu....jako lijepo sve...na mojoj stranici sam Ti ostavila odgovor o tulipanima...bokić.smile83
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2011 u 08:50
Prekrasni zvjezdani,nisam znala da ih ima u vise boja,ja imam samo tamno rozi
A dalija je mocna,preljepa.
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 20:41

Dado, zaista nemam pojma kako da saznamo ime onog starinskog astera.

Anastazija, Lora, Kontesa, cvijetomanijak - astera ima više vrsta, možda ti imaš onu koja kasnije cvjeta.
Na slijedeće dvije slike su asteri koji ne cvjetaju u isto vrijeme, ovaj na prvoj slici počinje kasnije. Jedan je oštrolisni a drugi glatkolisni.






Lantana - kod tebe je asterima zasigurno bilo još prevruće. Možda ti procvatu kad ti mi dođemo u goste Wink


Anaida, baka, LOVRO , antonija - evo još jedne slike dalije




dadacvjetić, Free , Retriver Sara, korijenko , Silvestra - samo svratite...Hug



Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 20:47

Eto za večeras još par sličica...

- mislim da je ovo Hosta  plantaginea 'Grandiflora'  




- sedum (tustika)




- valjda heliopsis




- Antonija jesi mi ovo ti poslala? (sram me bilo kako ne znam gdje sam zapisala od koga sam dobila i točan naziv biljke)




- Chrysanthemum rubellum 'Mary Stoker' (krizantema)




- ostić je ljeti štrajkao, sad je ponovo procvao ali ne znam dokle će biti tako lijep jer je danas kod mene zabijelilio...




Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 20:50
Ostaje li ti ta tustika preko zime vani ili je unosiš unutra ?
 
 
 
 
 
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 20:52


I kao što rekoh, kod mene je danas zabijelilo..Confused Jutros je bilo +15°C pa sam na posao otišla u sandalama. Kad sam se vraćala istrčala sam u tim sandalama iz kancelarije direkt u bljuzgu i snijeg...




Ovom slikom vas lijepo pozdravljam...smile78
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 20:53

Anči, tustika je već petu godinu vani i preko zime.. Posađena je u vrt, ne u posudu Smile

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 21:03
Baš sam se pitala da li ćeš se javiti i da li se se ostvariti snježna prognoza.
Vrijeme idealno za sandale LOL .

Ali ova prva snježna slika je prekrasna.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 21:08

Hvala Nataly , izgleda da je i moja takva ,već sam mislila gdje da ju spremim unutra .smile75 Iz sandale u čizme Unhappy to baš i nisu moje želje .

"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 21:11
upravo sam pričala sa sestrom iz Delnica i pomislila dali i kod tebe ima snijega i naravno ima drži se to je prolazno smile63
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.