Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 100>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 13:56

pa ne znam točno da li se tanjur najprije razbio  ili je puko kad sam na njega naljepila slonasmile96........

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 19:57
a znala sam da nas hoce muljati...kao fol napravila super rad a ono razbila pa gle kak sam se namucila...nek se cure muce gledajucismile96
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 22:07
majstorice mare moj naklonsmile211..znala san da ces nas opet odusevitsmile141
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 22:31
...draga Mare, posudicu-kadicu sam već ishvalila, večeras ću se samo bućnuti, kad su već sve cure navalile na kupanje ...a nakon dobre kupke slijedi prava uživancija...prvo, onaj predivni pladanj-tanjur za voće koji je toliko lijep da ga ja ne bi ničime zatrpavala  ...zatim jedinstvena boja nježne žuto-sive kameje na onoj slatkoj kutiji, gdje si ju samo iskopala, predivna je, predivnaaaa  jednako kao i fantastična bijelo-crvena kutija japanskog štiha na kojoj ne znam kaj me više oduševljava - oblik, boje, motiv, crackle, dorada, predobra je  ...pa još i kutijica mala, ali slatka za susjedu ... i kao da to već nije i malo preveć za pred spavanje, još i slonek, lagano rasplesan po ovom tanjuru ...stvarno, odmor ti je odlično poslužio i sada gaziš punom snagom i ponovo očaravaš, zadivljuješ, čarobiraš Fairykao da za sav taj trud dimenzija vremena uopće ne postoji...divim ti se
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 23:13
ohho mare ili ja to nisam bila vec tako dugo kod tebe ili si ti tako vrijedna nesto od toga sigurno jest LOLLOLWink.Radovi su ti prekrasni svi redom od zdjele-tacne (sta vec jeste )pa do kutijice ......bravo majstoreClapClapWink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 20:38
Toliko lijepih radova na jednom mjestu!Čitam i ne razumijem koji je vrag pobjego s onog zakrivljenog tanjura ,pa on nemože biti ljepši nego šta je!A kada-ma super! Joj,dala si mi ideju!Moram mjenjati kadu a to odugovlačim jer se grozim takvih radova po kući ,možda bi bilo bolje da ja nju izljepim i rješila problem!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 21:58
Originalno poslano od člana Božica Božica napisao:

mare...mare...ova je boca savršena....salveta prekrasna...di ju samo nabavi....smile141
  Potpisujem šta je Božica rekla!!!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 22:00
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

Anđelka ma samo mazmi ideju,nem ljutnje.Važno da se radi i da imamo šta gledati
Rosa smile79
 
a sad jedna kutija u kojoj ću držati bademe
 
 
Ova mi je kutija super!!!smile120
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 22:03
...a tek ovaj etui...baš mi zapeo za oko...al, moram malo stat s komentarima, jer, kako sam počela...malo pomalo...iskopirat ću ti sve slike  ovde jednu za drugom:)))     ...a, šta imaš lipih vaza, aaaaa!!!!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 22:23
A mare, mare...evo me opet, al bez slika-nisam mogla izdržat.Ona tvoja kutijica na 32.strani šta je doživila totalni makeover...trebala bi je vidit ona blagajnica šta te gledala sažaljivo, hahahaha...Super!!!!!!
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 21:57
Ajme mare, ja kasnim po obicaju pa tek sad vidim ovu divotu od radova! Necu ni nabrajati koji mi se posebno svidja jer su svi stvarno predobri!! Samo cu reci WOOOOOW!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 11:44
aaaaaa....slonek je prekrasan... imam takvu salvetu i sam je premećem...nikak da je stavim na pravo mejsto... mislim da bi mogla dočekati neku primjenu...
ti se je baš lijepo iskombinirala...jednostavno, elegantno.....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 14:53
curke moje drage hvala vam,vi ste pravi poticaj da i dalje radimsmile79smile79
maslačak sad si naučila lekciju......slon i staklo ne stavljati zajednoWink
maredelmare,imenjakinjo, kad ti se već sviđa etui jedino što mogu je da ti pošaljem tu salvetu ako hoćeš...........a balerina je rižin papir i imala sm ih nekoliko...
nataša i meni ta salveta stoji već neko vrijeme....i inače mi je problem sa salvetama koje su mi jako lijepe a imam samo jedan komad.......nešto bih napravila s njima a žao mi je rezati.....Confused.
primavera tvoj komenter uvijek čitam s guštom.....nekad bih najradije svakodnevno stavljala nove radove samo da mi ti dođeš u posjetusmile79 a za sve lijepo što nam svima daješ šaljem ti od srca puno virtualnih pusa...
kaća,rosa2,slavica,sasha jedna velika pusa za sve lijepe riječi koje su mi pokretač za daljesmile79
 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 21:51
skužajte ali opet se malo švercam u nedostatku novih radova........
bila sam ovaj tjedan u Slavoniji kod roditelja.........mami je u ponedjeljak bio rođendan-75.............osim što je dobila od mene neke stvari u decoupage tehnici i nekoliko tel razgovora s pitanjima ona nije znala ništa o tome.......zato me je ugodno iznenadila s nekoliko radova i ne mogu odoliti a da vam ne pokažem jednu preslatku malu glinenu teglicu,bočice i teglu za olovke koju je napravila za unuku-ta nije bila polakirana kad sam slikala
 
 
 
 
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 12:35
Vidi se od koga si naslijedila dar... Tongue Bravo za mamu Clap
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 19:36
mare, mare, lipa mare, mama ti je za deset. Bravo za mamu!
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 20:44
stvarno je slatko! baš dobro pa si i mamu navukla na salvetice!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 20:49
sad bi se moja mama rasplakala od sreće i od čuda kako je na kompu neko spominje.......idem joj javiti da je sad celebrity
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 01:06
Ne mogu vjerovati!Pa tvoja je mama stvarno nadarena pa nije čudo da onda i ti imaš isti dar! Ne pada jabuka daleko od stabla!
Šta je ovo s tvojom stranicom-gledam i nerazumijem,tvoji su radovi a ispred četiri puta uzastopno piše-MaredelMare!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 09:27
AAA, mama je zakon, sve reciklirano, divno...Štrumpfastični radovi!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.