Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Moj kreativni laboratorij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Moj kreativni laboratorij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 58>
Korisnik
Poruka
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 23:41
Vidim da si imala dobre živce za ovaj sat. Toliko detalja... Trebalo je imat strpljenja za to a i mirnu ruku. Nema razloga da se naručiteljici ne svidi. Sat je prekrasan!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 09:18
Ovo je fantastično smile120
ANĐELKA
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 09:51
 sinoć sam posjetila tvoj blog i vidjela ovu ljepotu od sata i prije nego si ga ovdje stavila i mogu samo reći da si ti mene kao i uvijek ostavila bez teksta smile181
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 12:32
smile120    smile120 smile120
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 12:37
Svaki komentar je suvišan....
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 14:10
Wooow!!Wooow!!Wooow!!....preeeeeefantastično!!!! Majstorica je definitivno opet u sedlu i još kakooooo... bravo, bravo i miljon puta bravooooo draga Izzy, savršen je sat, a ak se toj teti ne svidi, znaš gdje me možeš naći happy%20roll
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 16:25
Stvarno nema razloga da se naručitejici ne svidi sat....pa on ne može da bude ljepši nego je...svaki detalj na svome mjestu,sve savršeno posloženo,odlične boje...
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 16:46
Sat je fantastičan, na sve si mislila i zaista se poigrala....usput cestitke za 50-tu stranicu
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 19:44
Totalno ćete me pokvariti ovakvim komentarima!!! smile61I zar sam već napunila 50?!?!? Ajoj, ajoj... Hvaaaaaaalaaaaa!!! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 19:55
Prozirna si, lažna skromnost, pih, kazni se Tongue Kak bi ti opće fulala s afričkim motivima, zato si i dobila afrički snijeg od mene Cool
Da te spustim na zemlju, nije neki problem takav patchwork napraviti kad sve ionako mora djelovati prirodno i rukom rađeno, previše si se trudila LOL
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 20:05
Napokon - konstruktivna kritika!!!! Previše sam se trudila....hmmmm... To ću još i progutati, ali afrički snijeg?!?!?Rekle smo da nećemo o tome, crni humor i tako to... Idem se odmah kazniti! Pokušat ću 100 puta zaredom izgovoriti "kamikana" - jel' to poštena kazna? LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 20:14
ovako: 10 puta zaredom izgovoriti "kamikana kemija kanakami na kavi" kad ćeš sljedeći put nešto packati ili mackati...
onda se možda napokon malo opustiš pa da vidimo nešto spontano, vidi se da su ti radovi vrlo promišljeni i da prouzrokuju sijede LOL
to ih i dalje ne čini ništa manje divnima Embarrassed
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 21:00
a šta da ja tebi sad kažem a da se ti ne uobraziš i sva ne iskvariš od našeg tapšanja i hvaljenja?
ajde.... dobar ti je sat.

Wink
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 11:49
ja sam oduševljena...vjerujem da će i ona biti...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 16:19
         
mrak mi je kako si ovo napravila i kakav je to efekt..........najprije nisam kužila šta je to (znaš mene,uvijek zbunjena).........pa sam stavila naočale i progledala.........
cijeli sat je baš,baš poseban i ima toliko detalja na njemu........vidi se da si se trudila i rezultat je fantastičansmile94
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 12:53
Sto napisati za ovaj sat?
Hm, malo mi je tesko prenijeti rijeci na ekran... pa cu probati ovako smile71smile89smile94
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 17:18
sat je ludo dobar!super si ga sredila sa konturma,svaka častsmile141smile94
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 17:25
sat je prekrasan. baš možemo puno naučiti
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 21:50
Sat je predobar,uostalom kao i sve drugo što napraviš!
Na vrh
just me View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje just me Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 00:29
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Sve lakiram - izvana i iznutra! Kad nema laka, osjećam se kao da će se kutija uprljati ili raspasti ili nešto! Moram ga nečim zaštititi! S obzirom da je ovo shabby, ne bi trebalo biti ništa sjajno pa sam ju prelakirala jednim slojem satenskog laka na bazi vode. Dakle, nije sjajan, samo za zaštitu... Ovaj koji ja imam nema nikakav miris i mliječno bijele je boje, skroz ugodan! Thumbs%20Up
hey da li mozes napisati koji je to tocno lak,kojeg prouzvodjaca i koja vrsta?i di si ga nabavila?moj tako smrdi da se gusim svaki put pa bi rado kupila ovaj..hvala ti puno!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.