Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 80>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 21:47
hvala vam cure drage,milo mi je sto vam se sviđaju moje mackarijesmile79smile79smile79smile80smile86
rose ima tu svega i salveta i printa,anđeli na prvoj kutijici i na zadnjem radu,i dama na skrinjici su print,ostalo su salvete..
svjet vidim da si nova na forumu,dobro nam doslasmile73
anastazija ovo zadnje je drvena dascica,kao i vec viđene kod mene,samo je izrezana u malo neobicnom obliku..
hana hvala ti sto si nasla vremena i volje pregledati cijelu moju galeriju,ako mislis na salvetu sa posude za cvijece,nju iman i mogu ti poslati..a ovu sa skrinjice isto iman,ali samo jedan komad i uskoro cu s njom nesto radit,pa se ne mogu rastat od njeWink
cure jos jednom hvala svima na komentarima,i sto skicnete moje radove..smile58smile76smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 21:57
draga  Kaća smile79 mislim na onu salvetu sa prve slike sa posude za cvijeće,hvala ti do neba!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 22:16
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

draga  Kaća smile79 mislim na onu salvetu sa prve slike sa posude za cvijeće,hvala ti do neba!

ma nema na cemu draga,posalji mi adresu na ppsmile78
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 23:20
Kaćo,samo mogu rećismile211presavršeno,kao i uvijek!
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 00:41
Ej draga, prvo da pohvalim poklon za admina, jer to nisam stigla prije godišnjeg, naravno da je prekrasan, spasila si nam obraz!!!!!! 
A ovi novi radovi,          smile60ma šta se tu više ima kazati, mi možemo gledati  i gledati, i sanjati........... Vidim da slažeš razne motive, odlično ti ispadne, i ova tvoja igra bojama mi je super, ma sve.
Dašćica mi je posebna i radi oblika i rad je originalan.
Dakle, sjedi, dva puta  5 - iz znanja i iz zalaganja.
Eto dala bi ti jedan lipi smajlić ali nema vremena tražit, pa ti evo samo kiss.
smile78
 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 08:01
Šta reči? Sve prekrasno! smile55
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 11:18
 
Scared%201Scared%201...draga Kaćo, sve mi je super, ali ova kutijica me naprosto oborila smile39I kužim da je tu mix različitih motiva, samo ne kužim slova...jesu li print na nekom prozirnom papiru ili dio salvete....
 
 
Fenomenalan mi je i ovaj zadnji rad, ne znam doduše kaj je to, pretpostavljam neki crijep smile42....ali nije ni bitno, važno je da je prelijep i da mi se jaaaaako svidja... SmileSmileSmile
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 11:27
cure saljem vam moresmile79,hvala vam najljepsa,do nebasmile76
primavera slova su dijelovi salvetice,kupila sam je u lumosu u zg..a zadnji rad je na drvetu,nije crijepsmile78
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 12:24
Kaća tvoji zadnji radovi su me zaista oduševili!!!
 
Kao i uvijek napravila si ih u stilu, koji je svojstven samo tebi.
 
Nisam ostala iznenađena jer ti si me navikla na samo dobre radove...
 
Bravo, sada se primi posla i češće stavljaj svoje radove...
smile78
 
 
 
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 14:37
Slika na drvetu je predobra, svaka čast.
Sviđa mi se ova strukturna podloga.
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 14:58
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

evo i ja nesto malo mackala

















draga moja,predivno- što drugo reći! znaš i sama što mi je zapelo za oko?
smile93

isprazni sandučić!
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 15:39
radovi su luuuuuuuuudiloClap
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 16:00
jao kaća draga, ti si iz dana u dan sve bolja u decoupagu i svaki put sve ljepše i ljepše radove objavljuješ......
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 16:19
Niti jedan rad ne mogu izdvojiti naprosto su fenomenalni
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 18:32
radiš li ti 24 sata slike kutijice i ostalo, ja za sebe mislim da dosta radim ali ovo tvoje, te radovi, te savjeti i pomoć, te komentari , jednostavno nemem recept za takvu učinkovitost.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 21:09
drage moje drago mi je da vam se sviđaju moji radovi,hvala vam puno na lijepim rijecimasmile79smile79smile79smile79smile79smile72smile77
najprije da se ispricam curama koje su mi bezuspjesno slale poruke,cesto se to meni desi jer brisen samo po malo poruka,pa se zacas napuni inboxEmbarrassed,a dovoljno sam smotana da to ne primjetim na vrijemesmile42
dakle tanja i cvita ispricavan se ponizno,a cviti ujedno zelim dobrodoslicu na forumsmile73
elza ova strukturna podloga nije struktur pasta nego fasadna boja koju sam dobila od nase iris,a toliko je gusta da se s njom mogu radit razne neravne povrsine..mene odusevilaWink
tanja draga znam,znam sto ti je zapelo za okoWink
nado pa i ne radim bas puno u zadnje vrijeme,nedostatak inspiracije valjda, koja se izgleda polako vracaWink
zao mi samo sto slike ne mogu vjerno prenijet boje na zadnjim radovima,a tako sam se namucila mozgajuc kako dobit ovu zeleno plavu boju,koja tako lijepo pase uz slike anđela,i daje predmetima poseban stih..
jos jednom,hvala od srca svimasmile79


Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 21:35
Draga moja Julia Roberts, standardno odlični radovi!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 15:01
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Draga moja Julia Roberts, standardno odlični radovi!

hvala dadasmile79
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 18:58
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Niti jedan rad ne mogu izdvojiti naprosto su fenomenalni


Potpisujem KARMEN! prilipo!!!
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 21:28
Dok me nije bilo, namackala si predivnih radova! smile93
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.