Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mimantonijin mali vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mimantonijin mali vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
Korisnik
Poruka
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 23:37
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_cvijeca/59396.aspx -

e ovdje festamo ljeti, samo slabo cvijece uspjeva, posadila sam vodenike i koprive, nista drugo ne uspjeva..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 23:38
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_cvijeca/59397.aspx -
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 23:38
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_cvijeca/59399.aspx -
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 23:38
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_cvijeca/59400.aspx -
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 23:39
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_cvijeca/59403.aspx -

penjacica..don juan
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 23:41
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_cvijeca/59402.aspx -

ove su prekrasne, ispred kuce, cvjetaju bez prestanka, imaju nazalost manu, cesto ih uhvati crna pjega, vidim da je i sada di koji list, bilo je puno kiše pa pogoduje..
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 23:43
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_cvijeca/59398.aspx -

ovaj cvijet mi se svidio i kupim ga, premda ne znam kako se zove i kako se odrzava, teta koja preprodaje ama nista ne zna o cvijecu..vjerovali ili ne Embarrassed
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 23:43
Dobrodošla Mimantonija u cvjetno društvo. Nadam se da ćeš dugo ostati s nama da možemo uživati u ljepoti tvoga vrta kraj rijeke.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 23:45
Cvijet je Alstromeria. Google će ti dati podatke o uzgoju biljke.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 23:47
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Dobrodošla Mimantonija u cvjetno društvo. Nadam se da ćeš dugo ostati s nama da možemo uživati u ljepoti tvoga vrta kraj rijeke.


Bolje vas našla, hvala anabistrica, puno pozdrava iz Slavonije. Hug
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 23:49
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Cvijet je Alstromeria. Google će ti dati podatke o uzgoju biljke.

o super, hvala ti, sada znam kako ću s njim na kraj.Smile
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2013 u 07:32
Ponovo sam prošetala tvojim vrtom od prve do zadnje stranice, zavirila u svaki kurak, obranila se od komaraca uz rijeku Wink, odmorila se na tvojoj terasi. Sad ti šaljem pozdrave jer odo dalje .
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2013 u 07:57
Prošetala sam tvojim vrtom i stvarno sam se oduševila ljepotom.Poseban mi je položaj uz rijeku,moja tiha patnja.Okućnica ti je prekrasna ,a nadam se da će slika biti još.
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 23:14
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga mimantonija, bravo za prekrasno cvijeće, doista mi je drago da si nam se pridružila.Smile


Smail, oprosti, ja sam ti po prirodi brzopleta, nisam vidjela komentar, hvala ti, voljela bi se i cesce s vama druziti, ali ne dozvoli mi bebač..pozzz ti
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 23:16
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

Lijepo, uredno, sviđa mi se tvoj vrt na obali Bosutasmile64



Nisa, isto vrijedi, hvala ti, bavim se vrtom koliko stignem, nije koliko bi zeljela, ali biti ce dana..
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 23:17
Originalno poslano od člana dijana7566 dijana7566 napisao:

Ponovo sam prošetala tvojim vrtom od prve do zadnje stranice, zavirila u svaki kurak, obranila se od komaraca uz rijeku Wink, odmorila se na tvojoj terasi. Sad ti šaljem pozdrave jer odo dalje .


hehe, a zamisli sada poslije kisa, ima da hodamo ispikani od glave do pete..jesmo Slavonci ili nismo LOL
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 23:18
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 23:19
URL=http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_cvijeca/60049.aspx][/URL]
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 23:24
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Prošetala sam tvojim vrtom i stvarno sam se oduševila ljepotom.Poseban mi je položaj uz rijeku,moja tiha patnja.Okućnica ti je prekrasna ,a nadam se da će slika biti još.


Biti će, ali nešto ne mogu prebaciti slike u svoju galeriju, samo ove dvije, vrnem se ja..Pozdrav ti Camellia smile184
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 23:25
.Wink
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.