Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primorska oaza
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primorska oaza

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 10>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 16:17
evo napokon je rodila i moja kruškica, pozvani ste svi da se dođete zasladiti smile78 domaća, i što je još važnije, neprskana Wink

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/vrtno_cvijece/moj_vrt/62331.aspx -

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/vrtno_cvijece/moj_vrt/62332.aspx -


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 16:30
Uzvraćam posjet Big smile
Mislim da je ova kruškica ista vrsta kao i moja u bijelom vrtu, već su pomalo zrele i jako slatke Thumbs Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 16:33
Big smile da, samo šteta nisu malo mekše Wink ali su svejedno jako ukusne  Thumbs Up
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 21:35
hej susjeda evo te končno natrag među cvjetne! Malo  trava je zagorena ali zato ti se ostatak dobro drži iako je pržiona! 
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 21:55
Moram priznati da sam ga malo zapuštala,ali oporaviće se .A za ostalo se donekle brinem.U međuvremenu uživam šetati vašim vrtovima ,tu sam u pozadini.Wink
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2013 u 01:00
Mmmmm koja kruškica!
Ane većini nas sunce uz svu radost donese eto i problema poput suše, ali ipak se ti brineš dobro za svoje biljkice, vidi se na njima.

Pozdrav!
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2013 u 10:00
Draga ane, sve sam pomno pregledala u tvom vrtu, osobito su me oduševili detalji koje si baš lijepo uredila, pitari su ti prava umjetnička djela, rado ću navračati u tvoj prekrasan vrt, i hvala ti na pozivu da se osvežimo kruškicama.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2013 u 14:11
Draga LeoNata smile78 To je zato jer imam svoj bunar pa mogu donekle održavati vrt,bez njega teško bi ih mogla održavati..pozdrav! Big smile

Smail jako mi je drago što si mi došla u posjetu, pogotovo što ti se sviđa kod mene smile188hvala na tvojim pohvalama i navrati i drugi put smile78
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2013 u 20:04
Ane,ma sve je dobro,trava ce ponovo niknuti,i kod mene vec zuti,zato imas prelepe biljke koje prkose uzarenom suncu...ne posustaj smile73
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2013 u 23:48
Hvala  Leona, smile113 i ja tako mislim.Prioritet mi je povrtnjak i cvijeće.Nikad se ne zna koliko će suša potrajati, u Dalmaciji to se često dogodi,pa nešto vode mora ostati u pričuvi. smile106
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2013 u 14:46
Prvi put sam u tvom vrtu i oduševljena sam sa svime. Posude su ti super. Ali kako samo napraviš one u obliku košara. Trava ti je ista i kod mene ni "t " od trave sve suho. Ali kada padne prva kiša sve dođe na svoje. Ali treba samo čekati i biti strpljiv.
Veliki pozdrav iz sunčanog Gospića. smile79
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2013 u 20:03
Karli, fala na posjeti smile78 nadam se da ćeš doći još koji put Smile
Što se tiče teglica, radu se od betona i deka, ako hoćeš postupak ti mogu objasniti kad dobijem još nekoliko bodova za PP, da sad tu ne duljim Smile 
Kod tebe je isto stvarno sve prelipo, posebno kuglice od šimšira (ja ih iman,ali nisu tako veliki i lipo oblikovani Unhappy
veliki pozdrav!
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 00:02
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 11:45
Vijolice, veliki pozdrav i tebi.Hvala na posjetiSmile
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2013 u 00:03
Lijepa okućnica s mnogo rascvjetanog cvijeća. Oleanderi su predivni, kao uostalom i drugo cvijeće.
Sutra je novi dan.
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2013 u 19:12
Lucy,drago mi je što ti se sviđaju oleandri. I ja ih jako volim jer su lijepi,a nisu zahtjevni..Puno pozdrava smile113
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2013 u 23:25
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/vrtno_cvijece/moj_vrt/64718.aspx -

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/vrtno_cvijece/moj_vrt/64719.aspx -

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/vrtno_cvijece/moj_vrt/64720.aspx -

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/vrtno_cvijece/moj_vrt/64721.aspx -

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/kaktusi/moj_vrt/64722.aspx -

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/kaktusi/moj_vrt/64723.aspx -

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/kaktusi/moj_vrt/64724.aspx -

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/kaktusi/moj_vrt/64725.aspx -


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2013 u 23:43
Krasne biljke, pogotovo sukulenti
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2013 u 23:48
Hvala moon smile113, obične biljkice,ali meni vrlo drage Smile
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2014 u 20:56
Pozdrav Ane...malo prošetah tvojim cvetnim carstvom,uživah u ružama,dalijama...ima l' šta novo na moru,kako provodite ove "zimske" dane?
The impossible is often the untried.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,157 sekundi.