Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Emilly
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Emilly

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 70>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 08:41
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 11:54
Originalno poslano od člana Silvestra Silvestra napisao:

Emilly,znači ljeti su na terasi,nadam se negdje u sjeni ili se varam,a orošavanje jel i to primjenjuješ ili ne....ja moje teglice na pola sata potapam u kišnicu sa dodatkom gnojiva za orhideje i koma su i to po zimi vrlo rjetko a po ljeti češće...ne znam di grješim...


Terasa je tako smještena da nikad nemaju direktno sunce.
Ne špricam ih više uopće, potopim ih u vodu iz pipe i prihranim kad se sjetim.
Ne znam točno koliko ih dugo potapam... Zapravo uopće ne pazim previše na njih. Bolje ih je zaboraviti zaliiti, nego zaliti prečesto.
Ne znam, meni uopće nisu komplicirane. Što manje pipkaš oko njih, one će ti biti ljepše Wink
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 11:57
Emilly prekrasne kombinacije boja smile141prava si sretnica s toliko prekrasnih biljčica smile78
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 12:16
Orhideje su WOOOOW !!!!
klasa optimista
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 19:22
Kad vidim tvoje slike odmah se sjetim onih engleskih filmova u kojima prikazuju strastvene vrtlare i tropske staklenike sa masom egzotičnih paprati, orhideja i drugih zapanjujućih ljepota, pa ja u njima zaboravim na radnju i na titlove i samo se nalukavam u biljke :).
A što se tu može reći...idem pogledat ispočetka...
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 19:49
Hahaha, ima nas više takvih. Šišaš film kad iza glumaca vidim ogroman dendrobium smile70
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 20:00
Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

Hahaha, ima nas više takvih. Šišaš film kad iza glumaca vidim ogroman dendrobium smile70

Dobra,dobraLOLClap
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 22:46
koja kolekcija orhideja lijepe su za poludit
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 22:54
Ovo je fantazija, toliko vrsta orhideja, fantastično.
Ova mi je posebna

život je more
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 23:14

Emily dobrodošla među cvijetoljupce...Tek sam maloprije vidijela da si naša friška članica, iako sam imala dojam da si duže sa nama...Cvijeće, točnije orhideje su ti mrak. Imam dojam da sam u Pordenonu u hali orhideja...Imaš toliko lijepih orhideja da se svi naši vrtni centri mogu sakriti pred tvojim ljepoticama...Priznaj, koliko ih ukupno imaš? Baš sam ponosna što imam jedan keiki od tvoje ljepotice.....                                             Što će tek biti kad nam otkriješ svoje ostalo cvijeće, naročito adeniume.....

smile120
sutra je novi dan
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2011 u 19:38
Originalno poslano od člana 2201tea 2201tea napisao:

Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

Hahaha, ima nas više takvih. Šišaš film kad iza glumaca vidim ogroman dendrobium smile70

Dobra,dobraLOLClap
Pridružujem se LOL
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2011 u 19:40
Fenomenalne orhideje, nevjerovatno da ne traže puno truda? Meni se i jedna osušila...
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2011 u 22:14
U tome i je stvar. Imaš premalo, hahaha
Ne znam kud bi ja stigla da titram oko svih svojih. Uostalom, ovako mi uvijek neka cvate Wink
Jagoda, evo upravo prebrojane 132 Embarrassed
Nisam normalna, znam... Ali ne mogu proći kraj neke koju nemam, a sve su tako lijepe... Moram početi izbjegavati vrtne centre LOL


Lantana hvala! Brassia je stvarno prekrasna, redovito cvate i dosta brzo raste. A kako tek miriši...

Hvala svima, drago mi je da vam se sviđaju smile79
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2011 u 22:39
Dakle zove se Brassia, skoro kao Brač - Brazzia, prekrasna je Clap Za 132 smile141
život je more
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2011 u 21:41
Ja sam danas bila u Bauhausu i vidjela potpuno plavu orhideju,išla sam je pipnuti da se uvjerim...nikada još takvu nisam vidjela...
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 07:30
Originalno poslano od člana Silvestra Silvestra napisao:

Ja sam danas bila u Bauhausu i vidjela potpuno plavu orhideju,išla sam je pipnuti da se uvjerim...nikada još takvu nisam vidjela...


Znam, vidjela sam ih i ja. Super mi izgledaju!
Samo je šteta što to nije prava boja. Navodno uštrcaju taj pigment u bijeli phal i onda on s vremenom opet pobijeli. A glupo mi je dati tih 170 kn (jesu još uvijek toliko? ) za bijeli phal...
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 07:46

Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 07:47
Oncidium

Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 07:48

Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 07:49
Još jedna Iwana

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.