Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Martina83 radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Martina83 radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 11>
Korisnik
Poruka
Martina83 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Martina83 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 13:12
smile79 hvala vam puno na lijepim željama!!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Martina83 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Martina83 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 13:15
hvala za savjet. a jel imaš možda neki primjer rada, mislim sliku, jel mi možeš pojasnit šta je pitoriko?nisam sa svim izrazima još upoznata, tako da mi nezamjeriš.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 13:43
Pittorico je tehnika sjenčanja iza motiva tako da se dobije osječaj slikanog motiva i dubine.Inače motiv izgleda kao naljepnica.Na sva pitanja ovog svijeta imaš odgovor na Google-u i You Tube-u.Samo moraš postaviti pravo pitanje(npr.pittorico tutorial).
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 19:08
Čitam da si mlada mama , pa je sigurno kako i treba biti beba centar svijeta i sve vrijeme je posvečeno njoj.Pazi je i mazi , ljubavi nikad previše , ja sam mama i baka koja smatra da djecu obasipati ljubavlju može rezultirati dobrobiti za sve.
Doći će vrijeme i za ostale hobije i zanimacije , sretno roditeljima i bebi.
Na vrh
Martina83 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Martina83 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 12:18
hvala. da sada je vrijeme posvećeno bebici, pa za sad nemam puno vremena za sebe. ali bit će, kad se malo uhodam u sve.
Na vrh
Martina83 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Martina83 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 10:00
evo malo nekih novih radova.

nešto sam uspjea vremena odvojit i za sebe porde male bebice.










Na vrh
Martina83 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Martina83 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 13:30
evo još nekih radova














I AM BACK!!!!
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 23:53
Pa dobro nam došla natrag. Sada ćeš imati sve više vremena za decoupage. Najzahtjevnije razdoblje je iza tebe. Nisi nam napisala da li imaš sina ili kćer?
Na vrh
Martina83 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Martina83 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 08:05
hvala vam. dobro nije ni puno prošlo od kako me nije bilo. ubrzo sam i poćela opet radit nešto malo. bebica više spava pa tako da imam vremena malo i za neke radove.
napisala sam da sam rodila malu curicu. 2470 g i 49 cm. ali sad je već dosta narasla. pa samo na 5 kg.
Na vrh
Martina83 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Martina83 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 08:05
smo na  5 kg *


Na vrh
Martina83 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Martina83 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 09:29
 
evo neki radovi od salveta sa makovima. jako mi se svidio motiv a dobila sam samo dvije salvete pa sam morala ih odmah iskoristit.
neznam gdje mogu nabavit ovakve salveta, ove su iz Austrije.
 
 
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 09:31
Kao prvo - iskrene čestitke za malenu bebicu! Voli ju, mazi, pazi i uživaj....
 
Radovi su ti jako lijepi, posebno mi je lijep ovaj zadnji komplet s makovima - obožavam crvenu boju, a ti si to jako lijepo iskompletirala!Thumbs%20Up
Na vrh
Martina83 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Martina83 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2011 u 08:36
hvala puno na iskrenim čestitkama. stalno pazimo i mazimo našu malu bebicu.
 
to sam nekako došla slučajno do samo dvije salvete sa tim makovima i odmah je iskoristila. ja sam bila isto oduševljena čim sam vidjela salvetu. nažalost nemam ih više a nisam nigdje našla više takvih salveta. inaće su kupljene u Austriji.
Na vrh
Martina83 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Martina83 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2011 u 08:51
evo još nekih radova. uhvatila sam vremena i napravila dosta.
 
 
 
 
 
boja za staklo
 
 
okvir za sliku
 
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2011 u 15:47
Čudno...izgleda da nisam bila ovdje...a mislila sam da jesam.   
Malo kasnim sa čestitkama, al sve najbolje tebi i bebici,
najprije- zdrave bile obje!
Pregledala sam sad cijelu galeiju i ima šta bih izdvajala, al to je uvijek nezgodno kad gledaš sve radove.
Znam da mi je bila zapela za oko,neka visoka trokutasta boca u žutim tonovima, pa afričke tegle.
Ovaj kompet s makovima- stvarno je prelijep i šteta što nemaš više tu salvetu.
Ovaj slatki okvirić si baš pogodila staviti na ovaj ormarić - baš se lijepo slažu!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Martina83 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Martina83 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 17:28
hvala puno na lijepim komplimentima.
ja sam isto dosta zadovoljna sa tim radovima sa makovima.
to su mi boje u sobi gdje mi je krevetić, pa sam tako i uskladila taj okvir za slike i obojala te naljepnice sa hello kitty.
 
Na vrh
Martina83 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Martina83 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 16:50
evo nekih novijih radova.
 
 
 
 
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2011 u 11:02
Obje tegle su lijepe ali ova s stablom mi je broj jedan.
Na vrh
Martina83 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Martina83 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2011 u 12:53
hvala.

to sam imala tu jednu salvetu i čuvala sam je baš za tu teglu za van. salveta je onako one standardne velićine i kad je raširim skroz onda se vidi to cijelo stablo. ali nažalost više nigdje takve salvete :-(((

 

Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2011 u 14:28
Ormarić sa okvirom, lijepa cjelina, a mislim da je unutra mirišljava robica tvoje bebe
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.