Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lijepom našom by LOVRO
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lijepom našom by LOVRO

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 22:20
...cestitke na trudu i slikama...Clap
 
...imela  me  fascinira jer   je  kod  mene  nema....
 
 
...jezero  kraj  Ploca je  vjerojatno  jedno  od  Bacinskih  jezera....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 22:51
smile63     Predivne slike.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 22:47
E, drage moje!!!
Pošto nije mi baš vrijeme za daleka putovanja (jer vremana nemam, a vrijeme je, vele, novac), danas vas vodim par km iz Varaždina, na Aqua city, nekad Varaždinsko more sa plavom eko zastavom, a danas, iako još uvijek lijepe prirode na slabom glasu zbog razno raznih financijskih malverzacija vodećih ljudi gradskih tvrtki!!!
No, pošto niko nije kriv dok ga ne osude, nećemo više o tome!!!
I kao što rekoh, priroda je lijepa, pa smo odlučili prošetati oko jezera (ah, da, to je u biti jezero iz kojeg su i još uvijek vade šljunak i ostale slične "stvari")!!!
Dan nije baš bil za kupanje, stoga je bil gušt proći šetnicom!!!























...ovo je drugi dio jezera, za ribiče!!!





Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 22:56
Gleeeee....bebe...mama, tata...
















Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 23:00
A pošto je to ipak samo varaždinsko more, evo, ovo, ovaj prizor me podsjetio i na Jadransko more!!!



Doviđenja do neke druge skitnje!!!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 08:26
Lovro, hvala na šetnjici!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
alad View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 790
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 10:52
Prekrasna šetnja
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 22:25
Danas nisam nikud putovala..
Jesenja čarolija u mome gradu...na tužnom mjestu...na jednom od mjesta gdje završavaju putovanja...
...Varaždinsko groblje-mrtvačnica


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2012 u 14:07
...jučer smo imali kasni poslijepodnevni izlet..do Belskog dola po pastrve...
...to je kakvih 15-tak km od Varaždina...
okolo predivne šume...utopiš se u zelenilu...











...baš na toj lokaciji je prvo odmorište pješaka hodočasnika na Mariju Bistricu...malo se rastužila jer već par godina nisam učesnik...al nadam se uskoro da ću opet ...korak po korak...pa do Bistrice...usput mogu i do Ane i Carol na okrijepu...

...tu je i izvor na koji mnogi hodaju po vodu...zdravu i frišku...(nisam ga poslikala...bila je gužva oko njega i sve puno plast.flaša kaj su ljudi punili)...poslikala sam samo potočić...




...tu je i kapelica...






..i da...ribogojilište...friško "ulovljena"  pastrva, 1 kg 38 kn...čišćenje gratis...












Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2012 u 14:18
...a današnje smo jutro proveli biciklirajući!
...tak smo došli i na ponte rosso!
...šalim se...sajam stare krame...svaki četvrtak i subote...danas nije bilo gužve, jer su valjda ljudi mislili da neće biti nikog zbog blagdana!







...tu mi se muž pogađa za ukrasne tegle...kupljeno...tri tegle...15 kn!






Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2012 u 23:09
bilo mi je ugodno s vama u šetnjiTongue prekrasna priroda ona šumaClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.