Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnina cvjetna terapija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnina cvjetna terapija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 43>
Korisnik
Poruka
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 20:26
Ovo ne znam što jeEmbarrassed , cvate plavim cvijetićima i lijepo se širi u "jastučić"

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 20:33
Thumbs%20Up lijep vrt
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 09:11
kako je ugodna jutrošnja cvjetna terapija u tvojem vrtu. Svakog dana
,sve više i više, obdaruješ nas prekrasnim detaljima iz tvojeg vrta.
Ovo najnovije, za mene je najljepše, pravo otkriće, ne toliko zbog samih biljaka, već zbog cijele te kompozicije ovog dijela vrta, koji je po meni savršen, upravo onakav kao da je oduvijek takav i takav treba i ostati.
                Tvoja je zasluga, naravno, jer si stručno i s promišljanjem posadila ove jednostavne, a zahvalne i dojmljive biljke s kojima s postigla taj efekt prirodnog savršenstva.
                 Jer tvoj predivni snježni phlox, vinca, sedumi i nevjerojatna graničica izgledaju u otom okruženju kamen-zemlja-bilje, jednostavno fenomenalno!
Čestitam majstorice!ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
P.S. ovu graničicu ne bih micala nikako, osim ako baš imaš neku veliku želju razveseliti svoje prijateljice!!!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 09:19
prekrasan vrt i obilje biljaka ...sve je lijepo i prirodno smile57
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 09:31
Kod tebe i iz kamena raste cviće i to bogato i bujnosmile64To što ti je nevrijeme ponešto uništilo,ne sekiraj se,vidim ja da si ti borac i da če se sve popravitismile127Vrt ti je prekrasan!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 13:00
Mira, Bromelija i Sara, hvala vam što ste ostavile traga u mom vrtu Embarrassed.
Saro, probat ću nekoga razveseliti ako mene već toliko ljute te neposlušne i nepristojne graničice, samo moram kamen pomaknuti Wink LOL.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 14:19
Ima Sara pravo nemoj micati graničice,ovako uz kamen će ih biti prekrasno vidjeti...svakakvih noviteta ima kod tebe, krasno krasno..
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 11:40
dođem po dnevnu cvjetnu terapiju, a nema ni osoblja ni terapije,
kaj  bumo sada?
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 13:16
Nedjeljom ne radimo LOL!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 21:20
Počelo je počelo cvasti i kod mene smile213! tek su pupovi ali moram to podijeliti s vama!
Rododendron , e sad sam malo zbunjena jer ovaj je kupljen pod bijeli a meni se čini rozni:


Zlatoglavica,bijah skeptična ali eto i ona me odlučila obradovati.


Mini narcisi:



Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 23:11
smile78
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 23:27
PredivnoClap
Ja sam posijala zlatoglavicu, nikle mi 4 sjemenke i dvije mi se povaljaleCry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 09:16
Rododendron je prekrasan,uživat češ,a i sve drugo kod tebe je lipo i dražesnoThumbs%20Up
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 12:00
Krasno draga, jedva čekam da se rododendron rascvate u ogromnu, nježnu bijelo-rozu , zanosnu  cvjetnu kuglu.
Zlatoglavica se odlično drži, lijepo ju njeguješ kada će ti već podariti cvjetak. Bravo!
Lijepi pozdrav
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 23:46
ivna prelijep ti je  vrt.
 
Ja sam dobila rododendron pošto nemem mjesta u vrtu što kažeš da ga posadim u veliku teglu ?
 
U običnu zemlju, cvjetnu i pomješam iglice od bora ?
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 16:32
Anči, može on u teglu, dapače koliko ja znam ,da- on treba kiselu zemlju,a možda da pomiješaš ipak zemlju koju si iskopala ispod iglica zajedno s njima i običnu zemlju a ne samo iglice?! Ja priznajem do sad to nisam radila ali bio je posađen u onom dijelu gdje su mi svi grmovi borići i mislim da mu je zato tamo pasalo.
A evo ga, nije rozni već snježno bijeli:







crveni štrajka, ne znam zašto, cvijetne pupove ima ali se ne miče, tješim se da će malo kasniti.
Ovo (čemu ne znam ime) čekam da procvijeta već jutrima, svako jutro kad krenem u prvi obilazak si mislim:sad će a ono neće pa neće.jednostavno me zanima kakav je cvijetić Smile


Još malo pa će mi oba kamena biti premala, ovaj je dorađen senjskim čuvarkućama

eksperiment-kopriva by Shasha u vrtu, inače obožavam ih i svako ljeto ih imam bezbroj ali na balkonu i to u teglama, ove godine ću pokušati u zemlju također


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 22:57
baš se veselim ovoj večernjoj kratkoj cvjetnoj terapiji. Sve si mislim, oće li taj rododendron konačno, da vidim jeli rozi ili bijeli. Zaista je presladak.
Sigurno uživaš u njegovoj ljepoti.Ono kaj čekaš da ti procvate, izuzetno zanimljivo izgleda, volim biljke toga oblika.
I za kraj ostavljam da komentiram onu posebno atraktivnu koprivu, za mene do večeras neviđenu. Da nisi napisala da je kopriva, ne bih to ni pomislila. Sa zanimanjem ću pratiti njen razvoj, a ako, možda, u prolazu slučajno otkineš koju grančicu, nemoj ju baciti nego stavi vodu...
lijepi pozdravWink
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 23:02
Ivna svaka čast iamš lijepi vrt i puno raznog cvijeća, bolje da kasnije procvjeta duže će trajati Clap I znaš da neznam odakle si teško bi po vrtu bilo locirati koji je ovo kraj Lijepe naše Smile
život je more
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 00:21
lijepo lijepo svaka čast!!!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 10:25







Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.