Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - FlowerLover - vrtić
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


FlowerLover - vrtić

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 11>
Korisnik
Poruka
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 13:34
Predivan vrt, krasne biljkice..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 00:47
Mamin vrt je brižljivo njegovan i planiran. Vidi se da i ti svoj vrt uređuješ s mnogo pažnje. Uživala sam u slikama.
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 09:12
Evo nešto novih slikica Smile

Ljiljani su me razveselili ovih dana:







Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 09:15
Kupila sam si dugo željenu lipu. našla sam ju za 10 kn u rasadniku i sama mi je skocila u ruke, ozbiljno vam velim smile68


Procvjetale su i astilbe



Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 09:17
Još je nešto procvjetalo ovih dana za što sam bila uvjerena da ne cvjeta...


Čempresić je dobio novu frizuru i nove susjede


Duda-lavin poklon lijepo napreduje, pustio je još jedan cvjetić


Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 09:20
Još sam nešto novo kupila:




Nešto je moja buduća svekrva kupila


Nešto se primilo što sam posadila

Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 09:22
Ruže su u punom cvatu. Nažalost, ne znam koje su ruže jer ih nisam ja sadila

















Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 09:25
krasno ti je cvijeće, u kojem si to rasadniku bila?
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 09:25
Moj dragi ružmarin


Nadam se da je ovo roza kala za koju sam zaboravila kud sam ju stavila Embarrassed



Oxalis


Čuvarkuće




Nešto žuto




Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 09:26
Moj vrtić na stolu napreduje


I za kraj panoramske



Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 09:27

Bah, nije ni važno kak se ruže zovu. Bitno je da su prekrasne...

A i čuvarkuće su...Thumbs%20Up

 
Ah, upala sam ti u stavljanje slika, pa dodajem: panoramske pokazuju tek kako ti je vrt lijep!ClapClapClap
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 09:28
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

krasno ti je cvijeće, u kojem si to rasadniku bila?


ja sam inače iz nedeljanca, pa imaju neki ljudi tu plastenik i prodaju cvijeće par kuća dalje od mene. ne, to nikako nije dobro za moje financije smile60
ne znam kako se rasadnik zove, ali budem pogledala jer ću ići pogledati da nemaju slučajno nešto novo Embarrassed
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 09:31
Hvala puno Baka Smile

Inače, vjerojatno dolazim na Varaždinsku kavicu, pa ako netko želi nešto iz mog vrta, a mogu rasaditi da odmah ponesem. još ću i na temi za kavicu napisati
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 09:34
ako slučajno imaju plavo-zelenu eševeriju kakvu si ti kupila onu crvenkastu možeš mi uzeti? Ja ti pošaljem novce? Što od cvijeća imaju,trajnice ili ljetno cvijeće?
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 09:37
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

ako slučajno imaju plavo-zelenu eševeriju kakvu si ti kupila onu crvenkastu možeš mi uzeti? Ja ti pošaljem novce? Što od cvijeća imaju,trajnice ili ljetno cvijeće?


hm... eševeriju? Embarrassed sad mi je neugodno LOL da li je to ovo veliko što meni liči na čuvarkuću? Embarrassed

imaju i ljetno cvijeće i nešto trajnica.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 09:50
e da, onaj prvi sukulent na 11. slici
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 09:54
Svaki cvijet sam za sebe je krasan, ali ove panoramske slike pokazuju pravu ljepotu tvog vrta.
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 10:13
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

e da, onaj prvi sukulent na 11. slici


evo, upravo sam bila, ali nažalost nemaju... ali mogu vam poslati ovu moju ako želite
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 10:16
joj nemoj hvala ti mali, i nemoj mi "vi" zaboga,nisam ja stara samo tak izgledam

takvu imam bez brige,kupia mi Flavija na flori
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 12:47
ja se bilježim za jedan primjerak ovog a imam noćne frajle ako trebaš ...
i da astilbe bi ali sad nije vrijeme za njih, mislim da je bolje najesen ...
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.