Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 16>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 22:50
ne dirati "visuljak"!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 23:01
Nato, to je bilo :iznenađenje, đenje smile213! Nisam niti ja znala!
E sad, pošto sam bila špotana,pokupila sam svoje krpice, svoju bolju polovicu (čitaj jaču Wink) i van na moju bauštelicu.Nestrpljiva kakva jesam,nisam dočekala brdo zemlje koje sam si zamislila da bi tu trebalo ići i obavila posao kako sam znala i umila Approve.Rezultat radova je i plavi prst (dobro sam i prošla Wacko) ali i posađeni:
-dva rodendrona:crveni i bijeli,
-skimia, riječka ljepotica, Triša još jednom hvala Embarrassed
-javor (mali, malecki)
-ukrasni ribizl, najnoviji poklon MM Wink
-10-tak heuchera
-šumska iva by Lantana(ne znam dali sam dobro upamtila ime Embarrassed)
-digitalis purpurea
-mini gladiole
-i još bar biljčica koje ne znam kak se zovu, valjda ću skužiti kad procvjetaju LOL
-posadila crvene i bijele astilbe (gomolje) i par oxalisa!
I sad sam skužila da sve ove sjemenkice koje sam revno skupljala na našim kavicama nisam još ni pipnula a nemam više mjesta.Ma ugurat ću ja to do posljednje trunke, bar se neće vidjeti trava LOL.A slikice, dragi moji će biti kad padne prva kiša, tak sam obavještena Wink, moram čekati kad će picekica najaviti kišu i onda je valjda taj dan obuka Embarrassed!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 23:15
Saro,pa taj "visuljak" je i namjenjen diranju-"degustaciji".To mu je i jedina namjena.E sad,to kaj Ivna ne dira "visuljak",kaj sad to znači da ga nitko nesmije.Čemu onda uopće visismile96
Pa ti si stvarno bila vrijednasmile55
Kaj se plavog prsta tiče,ma ko da ništ nije bilo,ja se uvijek bojim za tebe kad veliš da ideš nekaj raditi jer se nikad ne zna kaj buš slomila,natukla,pretukla....LOL
Picekica veli da bi u subotu mogle  obaviti obuku.
(hmmmm,kaj mislite,koliko bi ljudi skužilo o čemu mi uopće pričamo....koji visuljak,koja picekica,obuka,povrede na radu,i neradu....LOL)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 23:36
Ja mislim kad Ivna prođe ovu intelektualnu obuku da neće više lopata u njene ruke Wink, zato bolje da sve posadi i prekopa prije obuke LOL
Šalu na stranu vidim ja da si bila jako vrijedna, i mislim da ćeš nas uskoro iznenaditi sličicama Clap
život je more
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 23:40
smile96, eto ja počnem ozbiljno i dođe ova, ova i počne ...Ma samo ti daj,dnevnik i jest ovdje zato Approve! A visuljak je na pol smile187
Lantana, hvala na posjeti smile78
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 07:35
joj stavrno smo lude u ovim našim frazama - pa to ni Bog nebi skužio o čemu mi klaframo.......
e Ivna a da ti dođeš (onak kak se razmatralo) i odradiš jedan školski sat obuke sa aparatom i još jedan obuke sa onim mackanjem a ja dođem u kontrolu poslije smile187
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 08:34
smile68, Naaato neeemoj mi to raditi, moooolim te, imam osjećaj da će biti smile108 ako ne bu slikica.A fotkala sam ja već, ima se šta stavljati Approve
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 08:48
ponavljam, ne dirati "visuljak", jedino ga možda nekam spremiti da se ne presuši...
i nemojte mi molim vas za subotu dozivati kišu, jer idemo u Senj pokositi i posaditi nekaj!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 09:04
R.Saro,niko ne zove kišu,picekica se prijeti.smile63
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 12:02
Čuj Sarice, 
sad je već vrijeme da se visuljak skine jer ako to stoji od jeseni ne misliš i ti da je došlo vrijeme jer bi uslijed ovih temperaturnih razlika moglo doći do kvarenja
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 14:08
Curke ne brinite se, riješavam ja taj problem , niš mu neće bit, ma neće ni njega bit smile195!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 14:21
Nata, imaš prav, zato sam i prije napisala da bi ga trebalo pospremiti dok mi ne dođemo  videti jeli dobar. Jer ak je "visuljak" , tak jadničak, već dugo sam i obešen, ne bu mu baš dobro. Niko ne voli biti sam, svima paše dobro društvo, a zna se gdje je dobro društvo!
Nismo zabadave Zagorci!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 22:23
Natoooo,pa znaš kaj smo zaboravile!!!!
A di je temelj za roštilj i dodatke????Ja to nisam vidla
Sjetil me ovaj smajlić
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 22:53
Kak si mogla i vidjeti kad su ti oči bježale prema podrumu cijelo vrijeme LOL ?!
E i danas sam bila vrijedna Approve i zamislite niš nisam slomila, natukla, pretukla kak bi rekla plavuša u srcu, ona će se prepoznati Wink! Već duže vrijeme, tj. cijelu zimu smišljam kako napraviti kamen pješčenjak po receptu by mali gogo i danas smo se odvažili probati.Hmmm, bolje da vam ne kažem na čeg mi liči ova probna tura, ali vidjet ću sutra što će biti od svega toga LOL.Posadila danas hrpetinu cvijeća, većinom gomolje, još neke biljčice koje su čekale na balkonu da ih konačno smjestim u zemlju, od svega izdvajam roze astilbe (crvene i bijele su već u zemljici), ha što reći prekrasno mi izgledaju na fotki.Nisam ih do sad nikad imala pa jedva čekam što će od svega niknuti Embarrassed. I da, primjetila sam ružne male , ljigave uši koje izbacuju slinu oko sebe, bar meni to tak izgleda , brzoooo u poljoapoteku po prvu pomoć, nabavila sredstvo i čekam sutra, nadam se da ću uspjeti pošpricati biljke da mi se ta gamad ne proširi Angry!


Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 07:48
jooooooooooj, stvarno !!!!!! Pa nismo to sve stigle ! A stvarno  di bi to trebalo biti Ivna ?
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 08:18
Uopće nemrem skužiti kaj je to"kamen pješčenjak"!?
Astilbe si kupila,one gomolje ili cijelu biljku?
Nato,ja vrtim polako film i nigdje da naletim na nešto  od pečenjare.Možda je neka montažna,na kotačimasmile156
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 08:30
A da vas dvije slušate kad ja pričam smile207?!? Aha, bit će montažna, hoćeš mi ju pomoći "sklapati" smile184? Tam na onom novom dijelu, kod čempresa plavušeeee, vidim ja da će biti ponavljanja gradiva Wink! Shasha, kamen pješćenjak ...Jooooj , slušaš ti mene uopće, pa jučer smo pričale o tom.Vidjet ćeš ak mi uspije, ak ne odvest ću te na smetlište da ti pokažem što je to Wink LOL.Astilbe, kupila sam ih u plodinama (gomolje, draga), ma biiila neka davna kava a mi pustošile sve dućane.Hoćeš ti sama smile42ili da ti ja pomognem smile155, možda se prosvijetliš Lamp?!?
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 09:02
a ništa morale bumo ponoviti posjetu i utanačiti detalje !!!  smile184 možda nam se onda prosvjetli  LOL
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 11:05
pa nema me tujedan dan i već trči trči trčuljak i visi visi visuljak, plavuša sklona samoozljeđivanju radi ko sumanuta, sadi, sije, kopa, gradi....bogek dragi pa kaj se tu dogodilo? smile156 shasha, imam ti ja ginko spreman za sadnju u vrt...bum ti dala koji listić za žvakanje (ako ja prije sve nepožvačem) jer vidim da te izdaje pamćenje LOL
ma pečenjara je još u Ivninoj glavi...zato nema temelja...polakooo kam ste navalile LOL
i ne coprajte mi tu sa picekicom jer ja niš nebum mogla raditi ako padne kiša smile161
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 11:09
Konte, ak niš nebuš mogla radit, dojdeš k meni stavljat slike. Sori, Ivna, žicam u tvom dnevniku.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.