Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslacak7-moj pocetak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslacak7-moj pocetak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 14>
Korisnik
Poruka
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 13:54
Bravo maslacak nek ti se skupi oveća svota smile174
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 17:24
hahaha..ma nece ti to mene Dorinasmile78... a da mogu zaraditi barem za materijal super...ionako ne radim pa bi mi dobro doslo...al mozda u buducnosti...Confused
Na vrh
Lilly71 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 24 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly71 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 18:25
....predivni radovi....Afrika, slonovi... smile84moje omiljene teme...molim te, gdje si "nabavila" slonove?
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 20:25
snjegovici,slonic,ma krasno,preljepo si sve napravilasmile141
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 23:58
lilly71 hvala na posjetismile71...a slonica sam dobila od cura...iskreno neznam od koga...rado bi ti poslala al samo jednu salvetu sam imala...Embarrassed
kaća43 ma hvala tebi smile79...da nije i tvojih salvetica i jos od nekih cura nebi ja nista radila...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2009 u 22:49
evo nesto novih radova...

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 07:27
krasno, ali ovaj tanjurić me oduševio. Prekrasan motiv. Bravo!
ANĐELKA
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 08:00
 tanjur je prava proljetna rapsodija
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 12:09
hvala curesmile79
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 12:52
Meni je lijepo sve što radiš, ali ovaj  zadnji tanjurić mi je baš po guštu
Na vrh
melpomena View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje melpomena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 19:22
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

evo nesto novih radova...






nova sam i tek skupljam materijale za decopage :))

zanimame jesi li ovu prvu bočicu prvo prefarbala?
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 20:11
Bozic...Bozic.......super radovi.....

Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 20:16
Maslačak, super ti je krenulo Clap
a sad ću ja glupost pitati i ostati živa...snijeg je bijela boja nanešena kistom ili?
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 20:31
Maslačak ovo su ti super radovismile71 ...a tanjur je predivansmile94
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 20:51
radovi su super. kutija sa slonovima me najviše oduševila! Smile
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 22:32
idem po redu odgovoriti al prije svega hvala curesmile79
otok ovaj tanjuric me namucio da samo znas kakosmile42...to je bila drugacija zamisao pa nakon farbanja sam sve ponovno brisala,prala pa na kraju ovako pofarbala i ima krakle lak al nije uspio al ne brisem vise..

melpomena...uh znam kako ti je ja jos i sad skupljam...imam dvije, tri salvetice bozicne duple,hoces da ti posaljem...nemam nazalost vise... a sto se tice bojanja ja ti sve prefarbam prije..ova za sapun je bila bijela sa plavim slovima,ja sam ti sve plavo premazala bijelom bojom pa onda opet bojom cijelu pa ljepila salvetu...

božica...da ja sam ti luda za Bozicem..pa sam sva u tome...Wink

kontesaa ma kakva glupost...samo ti pitaj...konacno da i mene neko nesta pita,sad sam facaLOL salim se...
ma snijeg ti je smjesa drvofixa,bijele boje i sode...gusca smjesa koju mazes kistom ili sl u vecem sloju,ja jos malo prstima doradim..kad se stvrdne mozes prelakirat..to je recept od monne

mare-nostrum i more drago mi je da vam se svidaju radovi...bit ce toga jos...



Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 08:17
ahaaa ..dakle to mi nikad ne bi palo na pamet...evo pišem si to Smile hvalaa Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 08:30
Hej pa ovo su suuuuuper radovi!!!
 
Maslačak bravo, ovaj tanjur ti je prekrasan, ali budući da spominjete i snijeg moram ići stranicu prije i to vidjeti.....Smile
 
Ali bravo za ove radove!!!
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 13:54
o maslacak divne radove imašsmile79molim te napiši mi kako s mobitela stavljaš slike na forum
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 14:31
Maslačak prekrasno je Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.