Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 14>
Korisnik
Poruka
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 18:05

Evo vlakića na drvenoj pločici decoupage, struktur pasta i 3d.
3d je samo po cijelom vlakiću.


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 20:20
baš je slatki ovaj vlakić!
ali ja još uvijek ne vidim teglice ispod one maske na prethodnoj strani. bit će neki problem kod mene, nešto mi se internet explorer blesira ovih dana 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 22:38
linaaa kako si ovo dobro ukomponirala,svaka cast,jako lijeposmile141
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 23:57
hvala cure,

ali bolje izgleda u zivo bas se kuzi 3d i pozadina tak duboko djeluje

ja sam zadovoljna kak je ispalo, a dugo sam kombinirala jos od Bozica koju pozadinu i kak napravit

i radila sam ga skroz nopacke 1. ofarbala u bijelo i vlakic aplicirala
2. struktur pasta
3. salveta u pozadini
4. 3d
5. dorada

a vec u subotu mislim da putuje novom vlasniku
a imala sam samo 1 salvetu koju sam dobila u razmjeni s tim vlakicem

ako ima tko samo 1/4 salvete s tim vlakicem neka mi sacuva pa cemo se dogovoriti za razmjenu

hvala   a sad idem
      i
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 00:16
ovo je predobro..meni savrseno..svaka cast i bravo...smile94
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 08:50
smile55
ANĐELKA
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 09:13
Meni je ovaj vlakić presladak...ja bi se odmah išla vozit u njemu.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 09:25
meni je vlakić presladak......ali si mali zakomplicirala izradu?Wink.....odlično je ispalo......meni se čini da ja imam takav vlakić.......javim ti na pp
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 12:51
wow,odlični radovi. prekrasni bozićni motivi,teglice,al vlakić me definitivno osvojio,motiv je predivan a dole snijeg sto me podsjeća na dječiji film Vlak u snijegu. bravo linaaasmile141
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 23:27
hvala cure,

mare ja zakompliciram kaj god mogu tak da sam i vlakic zakomplicirala.

a salvetu vlakica tko ima moze mi i pofotkati ili skenirati pa poslati mailom jer si ja printam na maramice

hvala

pozdravcek
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 08:16
uuuuu... super vlak Tongue
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 08:58
Meni je isto taj vlakić u snijegu mrak, neka si ga zakomplicirala Wink
Evo jedna meni fenomenalno zarazna, a prikladna pjesmica (klik!), zbor Varaždinski štigleci...
"Juri, juri vlak preko brda, planina
gdje je friški zrak što nas jako zanima
...
Ču,ču,ču,ču,čuuu!
Ču,ču,ču,ču,ču,ču,ču,čuuu,"


Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 16:44
evo samo kutijicu sam radila prvi put
sve ostalo vec izvjezbano

Molim komentare (p.s. Kami pogotovo od tebe)





Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 16:53
mislim da znam tko je kriv za ove tvoje origami radoveWink
neka, neka... dobro ti je krenulo. s kutijicom mi se čini da je bilo dosta posla ali ti si to vješto obavila. ali ovaj cvijet (tilipan pretpostavljam) je odličan! smile55
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 16:57
AAA; origami, jeL to bilo ono zbog faxa ili za dušu i tijelo? Embarrassed
Kutija ti je super ispala, jeL to obični 80gramski papir?
Znam kak je teško pogoditi presavijanje tak da sjednu dijelovi kutije jedan u drugi tako da bravo za to,
i meni s debljim papirom zna pobjeć za cm kad se spoji sve (kaj se tiče boja, malo mi je torcida kontrast, ali o ukusima ne bi LOL)

Leptir ti je saaavršeno ispao, izgleda kao da je stoti napravljeni, to mi je ultimativni origami leptir,
samo ja ne presavijam ove djeliće gore na krilima jer mi je ljepše bez, a zna mi puknuti papir za manje leptire,
tako da bravo i za to, ja to ni ne radim...
Tulipan je isto super, malo si tvrdi papir izabrala za napuhivanje kolko vidim, ali tko sam ja da se javljam, ja balon nemrem sama napuhati...Tongue

U svakom slučaju totalno osvježenje da malo i s papirom svaštariš Wink
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 17:05
Ma neeeeemaaaa kami nista s tim :)

odmalena radim zdralice i slicno, ona je samo moju ovisnost prosirila na kutijice i kusudame

je 80g papir, a boje ostale slucajno zaliha od jednog projekta tak da nisam kupovala a nabrzinu sam ju napravila za faks i meni je lagana za napraviti

hehe pa nestalo mi papira za origami opcenito
:)))

tnx cure
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 17:07
Ma bravo, Kami možda smije imati primjedbe, ali mi ostali nikako
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 17:16
O kakvim se tu primjedbama radi smile48? Ovo je smile94!
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 17:28
meni je sve to mrak i SFsmile39.......bravo linaasmile78
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 15:52
Kakve primjedbe...tko zna kaj bi ispalo da ja to krenem radit...umjesto leptira,kokošWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.