Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kako sa namjestajem
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kako sa namjestajem

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567>
Korisnik
Poruka
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 14:32
Ni ja nebi niš više stavljala na stolić,samo ga polakiraj i to je to.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 21:35
stol je i ovako lijep,ne treba nista dodavat.a ormaric si bas lijepo sredilasmile141
Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 09:02
hvala vam drage moje, hvala vam :)

sinoc sam jednom prelakirala stolic kada se osusio sam ga stavila na mjesto i dobro je :), sa par detaljcica totalno je shabby,, jos cu ga jednom prelakirati kada se vratim sa vikenda na moru (idem djetesce malo maziti)...moram jos pletenu kosaru/ladicu koja je u sredini bila srediti...

jedva cekam jednoga dana, da cijeli stan bude gotov...za 3 godine, heheeeee

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 23:30
Tempom kojim si krenula, sigurna sam da ti neće trebati 3 godine već 3 mjeseca! Slažem se s Kaćom, ne bih ništa dodavala na stol, ovako je savršeno "shabby"! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 19:49
Ormarić i stolić savršeni!Nevjerovatan i brz razvoj,postaješ profi!smile186
Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 09:48
hvala vam, divne ste
stvarno bez vasih savjeta i podrska nebih uspjela sama
hvala vam jos jednom :)

opet sam provela vikend na moru i bila sa mojom malenom curicom :), ali nista nisam napravila :(

moram ovaj tjedan ovo sto je gotovo do kraja prelakirati i nadam se da cu prije GO barem jos jedan komad namjestaja 'srediti'

u petak idem...i nista necu raditi mjesec dana :(

strasno sam tuzna...u toj mjeri da sve kombiniram kako da dovucem barem stolice na more, pa da barem to obavim tamo, kada sam spomenula muzu rekao je...imamo karavan, ali ipak toliko ne stane..... (hihihihiii)...mogla bih poceti tamo sa podlozacima ;)
Na vrh
Tockica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tockica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 13:45
Plavi cvijetu
dobro doslasmile55
lijepi su ti radovi.
Najvaznije je da uzivas i da ti se svida ono sto izradis.
Cure su super, sve vrlo pozitvne i prepune savjeta.
Nisam za to da se kupuju one skupe stvari u Hobby ducanima.
Ja sam kombinirala i sa drvofixom, bezbojnim lakom za camce i bojom obicnom za drvo i super je sve.
Nedavno sam kupila ljepilo za tkaninu ali potpuno je iste konzistencije kao i drvofix-mislim da nema razlike.
Uzivaj u radu i druzenju
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 22:29
namještaj si uredila decentno ni previše ni premalo , a i lampica se lijepo uklopila.
Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 08:29
ja bih samo rekla, da nije da sam lijena nego sam na GO....nema novoga namjesaja....jos 3 tjedna :((((((

a tako me vuce da idem doma...a ne mogu....
Na vrh
lunatica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lunatica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 08:59
Plavi cvijetu, super su ti radovi, pravi si stručnjak  Smile.
Molila bi vas savjet u vezi namještaja tj. konkretno stolića.
Stolić je smeđi (neka srednje smeđa nijansa) i voljela bih ga napraviti u shabby stilu. Da li mogu prvo stolić prefarbati u plavo, pa povoskati i onda na to bijelo? Pitala sam u nekoliko dućana boja i lakova, ali samo su me gledali kao da sam luda Wacko. Zanima me i koju boju je najbolje koristiti i da li će trebati više od jednog sloja bijele boje, jer onda pretpostavljam da šmirglanje voska ide na kraju drugog sloja. Svaki savjet je dobrodošao smile226.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 09:08
Mislim da bi u svakom slučaju za početak trebala malo pobrusiti stolić - da se očisti od masnoća i boje koja se možda ljušti i sl. Onda ga pofarbaj u plavo, pa vosak i onda u bijelo. Što se tiče bijele boje, vidjet ćeš sama koliko ćeš slojeva morati nanijeti - ako želiš da ti se plava ispod prozire onda ti je dovoljan jedan, ako ne onda svakako više, vidjet ćeš kad budeš radila! Kad naneseš SVE slojeve bijele (na koliko se već odlučiš), onda brusiš vosak... Za vrstu boje ti ne bih mogla reći, ja sam shaby radila samo na kutijicama i to s akrilnim bojama... Možda da uzmeš boje za drvo ali ne lak boje, već obične? Ili možda boje za fasadu? Možda ti se javi netko tko je radio malo više s namještajem, ali evo informacije za prvu ruku... Sretno! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 09:15
Lunatica dobro došla.Ja ti nemam baš iskustva sa drvom,ali pitala sam dragog,on ima dosta iskustva.Veli da prvo moraš cijeli stolić malo prešmirglat,da stolić bude hrapav,nakon toga sve prefarbati bijelom temeljnom,onda namažeš voskom dijelove koje hoćeš opet brusiti da izgleda staro,nakon toga sve opet ofarbaš u plavu i kad se sve osuši opet u bijelo.Puno posla,ali trebalo bi dati dobre rezultate.Jedva čekam da vidim stolić,i ja obožavam shabby stil.
Na vrh
lunatica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lunatica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 09:16
Izzy, puno ti hvala Smile. Valjda ću uspjeti nešto izvesti, imam bijelu akrilnu boju za fasade i bijelu akrilnu za drvo, pa ću prvo isprobati na nečem manjem koja bi bila bolja, a plavu moram kupiti, vjerojatno isto akrilnu za drvo. 
Na vrh
lunatica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lunatica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 09:20
Piramida i tebi puno hvala i hvala na dobrodošlici, samo mi nešto nije jasno. Zašto trebam staviti vosak na bijelu boju ako želim da mi se ispod bijele nazire plavo? Mislila sam da onda vosak trebam staviti na plavo. Sad sam malo zbunjena 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 09:24
Mislim da se naša Piramida malo zeznula, vosak svakako ide nakon plave boje! Piramida ima način da nas sve nasmije od srca tako da najprije zbuni samu sebe, a onda sve ostale, vjeruj mi! Još uvijek nije sigurna je li Spiderman ili Superman! smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lunatica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lunatica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 09:27
Dobra fora smile96
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 09:27
i ja mislim da trebaš staviti vosak na plavu....a ne na temeljnu boju
piramida se valjda zabunila
kad sam bojala namještaj radila sam i bez temeljne boje i ispalo je dobro...i trajno...već nekoliko godina se koristi i sve je ok
ali nisam radila sa akrilnim nego sa emajl bojama za drvo i metal
ako je to stolić za unutra možeš i preskočiti temeljnu ali ako je za vani ipak ju stavi
 
p.s. da ne bih nekoga zbunila emajl boje nemojte koristiti kad hoćete raditi sa cracleom jer njih neće ispucati
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 09:33
Ja sam vam se tek probudila i jedva gledam inormalno da i krivo pišem.Vosak ide na plavu kak su ti cure rekle.I ja sam ormarić farbala samo sa bojama za drvo i metal(drugo nisam imala doma) i dobro je ispalo.MM kaže da je bolje i trajnije kad sa stavi još temeljna,ali možeš ti i bez nje.Oprosti kaj sam te zbunila već tako rano,ali nisam još popilasmile121,pa sam malosmile135
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 09:35
hehehe piramida volimo mi kad si takva...baš se nasmijemo Big%20smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 09:36
Piramida je u elementu! smile56
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.