Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - U setnji Engleskom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


U setnji Engleskom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 12>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 07:22
zvrk
zahvaljujuci tebi eto prilike da se setamo ovim predivnim vrtovima
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 11:42

Englezi-majstori

hvala zvrk na ovim predivnim fotosicama!smile73
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 14:11
Ej, ........ (sad bih trebala reči nešto pametno ali ne ide). Hvala što mi pružaš priliku da uživam u ovim prekrasnim krajolicima, vrtovima, cvijeću, hvala što mi "otvaraš prozor".
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 18:44

Šetati ovim vrtovima i parkovima ovako posredstvom tvojih fotografija čisti je užitak.

Krasno je da sa svojom obitelji obilaziš vrtove, dvorce i njihove parkove gotovo svaki vikend.  Na ovaj način, mi zainteresirani, zajedno s vama uživamo.
          (Uvijek se pitam kako to da mi u našoj zemlji nisamo u stanju 'pokupiti' novac, makar kopirajući druge!!!)
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 22:18
Drago mi je da netko posjecuje ovu temu, slika imam jako puno pogotovo vrtova, pokusati su staviti slike sa Garden Safari-ja od prije koji dan.
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 07:19
Ima nas, ima Zvrk. U rano jutro nagledala se ljepote, još jednom hvala. poz...
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 22:15
Kew Gardens - 7.mj 2009.
 
 
 
 
 
Treetops walkway (18m iznad zemlje)
 
 
 
Cedar tree
 
 
 
 
 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 22:38
The Palm House
 
 
Banane
 
 
 
The Waterlilly House
 
 
 
 
 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 22:44
Ananasi u sklopu cvjetnjaka
 
 
The Palm House
 
 
 
 
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 22:55
smile227koja ljepota...neznam šta drugo reči osim predivno..
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 23:52
 
Meni ovdje samo fali mala slatka Palčica.
 
 
A ostalo; Zvrkice moja predraga nemogu napisati sve uzdahe koje sam ispuštala dok sam pregledavala ove fotografije. koliko sam sretna što mogu ovu krasotu gledati putem fotografija toliko sam i tužna jer bih voljela otići tamo i vidjeti uživo, ali, neka "sidra" me drže tu... ipak hvala Ti
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 11:16
Ovo je bila brzinska posjeta Kew G. , nismo imali puno vremena nakog posjete Zvrkovoj teti.
Ja sam znala ici tamo svaki tjedan kad sam zivila u Londonu (jako blizu), ali ja tada nisam imala svoj vrt i nisam se toliko zanimala za cvijece, vise mi je to doslo kao mjesto za relaksaciju.
Sada sve to gledam sa drugacijim ocima.
Na vrh
LadyGreenthumb View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LadyGreenthumb Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 12:13
Još uvijek mi oči suze od tolike ljepote...da ne govorim o deformaciji vilice Clap
Kao i uvijek, šetnje sa tobom su odmor za dušu!

smile57
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 13:13
Originalno poslano od člana LadyGreenthumb LadyGreenthumb napisao:

Još uvijek mi oči suze od tolike ljepote...da ne govorim o deformaciji vilice Clap
Kao i uvijek, šetnje sa tobom su odmor za dušu!

smile57
 
Odmah sam te skuzila, sa takvim imenom ne mozes izbjeci paznju Tongue!
 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 22:13

Možda sam ograničena, jer sam i kod  Botaničkog u Koelnu stavila isto, ali to mi je najrječitiji smajlić za ovakve divote

 
smile227 Hvala Zvrk!Big%20smile
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 09:00
Ja ne bi od tamo izlazila tjedan dana!
Ovi posjetitelji možda nisu ni svjesni kakvi su sretnici da sve to mogu vidjeti uživo smile227
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 09:38
Zvrk ovo je neopisivo!!!!
 
 
Hvala ti, jer si moj prozor u svijet!!!!
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 19:03
Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:

 
 
 

 


WoW ShockedShocked..koja ljepota...ovo treba sigurno vidjeti...jednog dana Tongue... izdvojila sam ovu sliku jer mi se strasno svidja ...sve su prelijepe ali ova mi je nekako drugacija od svih!! Hvala ti sto dijelis ovu ljepotu s nama...Tongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 19:17
Ovakvu lepotu ne umem i necu komentarisati jer je svaka rec preslaba za ono sto vidim!
Vec sam ti rekla da sam zaljubljenik u zamkove, nemoj me kolebati (sakupljam novce za zamkove Loare ali ako jos koji postujes bicu u ogromnoj dilemi ).
Salu na stranu,hvala ti na ovim fotografijama
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 22:17
hvala na krasnim slikama...sad sam bila u setnji izvan naih granica...fantasticno....skoro kao da sam bila bas tamo...mogu misliti da uzivo izgleda jos lijepse...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.