Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj lijepi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj lijepi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 15>
Korisnik
Poruka
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 13:49

onaj vrtić je zbilja ko bombončić a ja bi se ogrebala za malo sjemenki lana- kad bude

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 17:06
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 17:08
cvetlin.....ja si već bilježim u radnu knjižicu tvoju molbu
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 22:59
I moja spereklija je već cvala, ja ju imam u tegli, a listove potjera nakon cvatnje. A za lan trajnicu se preporučam na jesen dok skupiš sjemenkeEmbarrassed
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 10:47
Evo i tebe sam Silvek ubelježio......samo da kažem neće biti puno sjemenki.
Koliko sam ja primjetio u vezi sijanja - može i na otvoreno onako kako se sam rasije a može i u posude na proljeće.
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 20:21
Jedan veliki grm surućice ispred kuće(bar ja mislim da je surućica).....ajme, koliko je taj star. Divan je samo kad cvijeta.


Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 11:46


Nisam prije sijao lijepog dečka - balzamine. Zanima me hoće li se širiti, povečati biljka.....ili sam trebao više biljaka imati u lončiću???
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 15:46


Ovo je bar mislim vinca major



prva dvobojna ruža ovog proljeća.....dobro sam ju kompostirao....sad valjda neće biti bolesna
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 15:56

Sve ti je lijepo. Nije li to tzv.majska ruža?

A onaj bijeli grm je mislim spirea. To je isto što i suručica, koliko se ja razumijem. Da divna je dok cvjeta!

Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 23:45
Baka......vidio sam kako se znaš šaliti, lijepo.
A nisam vidio tvoj vrt......pošalji mi post ili kak se to već zove. I ja volim gledati što ima kod drugih.
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 23:49
HMm......majska ruža, prošle godine sam ih želio isčupati i baciti. Lijepa je samo dok se ne otvori cijela. Neču sad da ju vrijeđam niti išta loše o njoj da kažem.....ali je kao Dr. Hajd i Dr. Đekil
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 08:29
evo me i u tvom vrtu,
i kod mene je isti problem s ruzama,prvo cvetanje obilno,ma sve super,posle ih napadne rdja i uzasno izgledaju...prskala sam ih,al ne vredi nista.Htela sam ih povaditi i zameniti ih s novim ruzama,ALI MKM se pobunila pa sam odustala,i vec se kajem:(
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 09:54
Prije nekoliko godina smo mama i ja tražili roza niske ruže i tip nam je prodao ove.......od ovih dvobojnih žuto-crvenih kad se otvore sasvim počinju dobivati roza boju ali, ali, ali ....počinju izgledati kao popišane. A da ne govorim kako lišće počne biti bolesno i na kraju otpadnu listovi.
Ali vidjet ćemo uskoro visoke roza jednostrukih ruža latica.....bujno, bujno i premnogo ružica.

Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 21:35
Večeras sam unosio svoje biljkice, a kako su puževi počelismile212jesti. ajme......



Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 21:37
Moje Heart je uveselio prvi cvijetć dragoljuba


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 21:44
Ja sam bila malo u gužvi i tek sam sad navratila... kao što sam već prokomentirala...imaš prekrasan vrt i rasadnik..biljkice me oduševljavajuSmileSmileSmile
a što se tiće tvog pitanja o lijepom dečku ja sam ga imala prošle godine ( i nebi pronašla sjeme..tak sam ga dobro spremilaConfused) i moj je bio posađen direktno van  i biljka je bila poprilično jaka i velika, stabljika cca 1cm, visina cca 50-60cm, razgranat bar 30tak cm. Nadam se da će ti pomoći
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 21:51
Pretprošle godine sam svoju tetu nagovarao da malo unese promjene u svoj vrt....odnosno dvorište jer je kosina na kojoj moram kositi travnjak malo previše nezgodna.
Da ovo dvorište kosim a cvijeće je tetino. Uglavnom trajnice.....pa sjeme koje ste vi poslali.....nešto je i ovdje završilo.


Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 21:52
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 21:53
Malo sad pogled od gore.......nije sve u Slavoniji ravno


Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 21:55
Pa opet po lojtrici dole......Smile


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,273 sekundi.