Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shasha - nudi-traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shasha - nudi-traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 10>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 22:04
Iris,smile86si   smile79
Naravno,Maslačak,stavit ću to negdje...mislim si gdje!!?Javim ti svakakoWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 22:20
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 22:29
puno hvala shasha jer ja imam fuksiju ali ove godine ne cvate i već sam digla ruke od nje zbog tih mušica tako da ću ovo obavezno pokušat
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 23:31
hvala na savjetu...samo da jos pelin nabavim...
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 13:53
Sasha, imam pomalo glupo pitanje?
Sjemnje pakujca, maka i kokotića koje si mi poslala, da sada posijem ili na proljeće?smile42
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 16:54
Kamilica,znaš kako se veli:nema glupih pitanja ima samo glupih odgovora(sad moram paziti kaj odgovaramLOL)
Pakujac i kokotić(jel piše delphinium na njemu ili samo kokotić?)možeš sad sijati jer  ti to bude  tek za 2god.cvalo a mak je jednogodišnji,njega sij u proljeće.Možeš ti sve sijati u proljeće no onda ćeš malo duže čekati da pakujac procvateWink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 17:02
Aj kad sam već tu.Pokupila sam nešto sjemenja.
 
-nigela
-noćne frajle(one šatirane)
-djevojačko oko(trajnica)
-plavi vrtni hibiscus
-bijeli kokotić
-plavi kokotić
-žuta zlatoglavica
-alissum(žuti,trajnica)
-mak(crveni "vulgaris"LOL)
-pakujac mix
i to je to.Sakupljam sjemenke lantana,ostići mi"bježe"no valjda ću nešto uloviti.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 19:09
ja se odmah biljezim ako moze za kokotic,mak... smile77
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:41
zapisanoWink
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:42
thankssmile78
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 14:19
Evo, kad si kod lantana...
 
Kako im izgleda sjeme???
 
I ja bih skupljala ali nisam sigurna da sam vidjela sjeme.
Na mojima imaju neke zelene kuglice, da li je to sjeme???
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 14:22
ja bi malo kokotića i delfinijuma Smile
 
ki kod mene na lantanama zelene kuglice...nadam se da ću uspjet uhvatiti sjeme
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 15:17
Te zelene kuglice jesu sjemenke, ali one moraju dozrijeti, tada budu skoro crne boje, malo plavkaste, i moraju se osušiti, ne treba ih skidati dok su još mekane
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 19:59
Kao što  Otok veli,trebaju potamniti,gotovo crne budu no ima mali problem.Kad pocrne jako brzo otpadnu pa ih treba na vrijeme "uloviti".
Iris,pišem teWink
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 21:56
Shasha, ako može malo kokotića, delfiniuma i žute zlatoglavice..........
Ako ne bude,  onda samo zlatoglavicu, jer ona tvoja me obara s nogu! Hvala!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 22:04
sashkaa kada podijeliš obećano i skupiš ponovo, molim te, sjeti me se Wink
znaš da sam skromna hihihi LOL ako bude bijelog i plavog kokotića, delphiniuma, alissuma i molim te ulovi koju lantanu jer mislim da one reznice neće preživjeti Confused iako se nikad ne zna Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 00:17
Bergenia,zapisano,no daj mi adresu samo ostavi na PPWink
Konte,sjemenja ima dosta,zato sam i stavila popis tako da se bude i za tebe nešto našloLOL
Ja sam od jedne lantane pravila stablašicu i "višak"grana sam zapelcala.Samo sam ih u teglu piknula i stoje,tamo kod one šupe na terai,u hladu.Za sad se ok drže.Jednu teglu sam na suncu ostavila i ta je sva suha.Probaj u hlad staviti pelcere.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 09:22
...lantana se lako prima samo grančica mora biti drvenasta, ne zelena, 8. mj posebno dobro.....
 
 
 
shasha -   može malo kokotića plavog i bijelog, allisum žuti i djevojačko oko...Embarrassed
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 09:35
Manči, trebala si to ranije napisati...ja sam otrgnula male zelene grančice jer sam mislila da će se ona lakše primiti...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 09:38
Shasha ako ti ostane i ja bih:
 
- plavi kokotić
- alissum
- delfinijum
 
Hvala,Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,311 sekundi.