Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje male i velike mezimice-Dzomba
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje male i velike mezimice-Dzomba

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 48>
Korisnik
Poruka
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 20:55
Originalno poslano od člana malosrce malosrce napisao:

jao gdje se ta veronika može nabavit....????Cry
 
pa stvarno je nešto posebno....
Čista 5 !
 
Trisa je pricala o Sajmu i da ce pogledati tamoSmile..mozda je uspjela!
Inace ovdje je mozes naci u svakoj cvjecari,ali to ti ne moze puno pomoci jer smo daleko jedna od drugeEmbarrassed..zao mi je sto nemogu pomoci!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 09:12
Nisam još dobila veroniku, ali na sajam odoh sada, pa ću pitati na svim štandovima, jer si ju zbilja želim, osim toga malo ću slikati, a tražiti ću i bijelu lantanicu (iako mi je obećana) a siguno će mi se još nešto zaljepiti za prste.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 18:55
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Nisam još dobila veroniku, ali na sajam odoh sada, pa ću pitati na svim štandovima, jer si ju zbilja želim, osim toga malo ću slikati, a tražiti ću i bijelu lantanicu (iako mi je obećana) a siguno će mi se još nešto zaljepiti za prste.
 
Ok TrisaTongue,ocekujemo tvoje slike!!Tongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 19:01
Dzomba dali se Veronika još nekako zove (možda heba) - nitko na sajmu nije čuo za veroniku, a ja vidjela nešto što me podsjeća na nju, ali nisam bila sigurna, jer se zove heba i sad ti znaj. Išla ponovo gledati tvoju i čini mi se da je to ista biljka - sad mi je žao što je nisam kupila.
Evo slike sa sajma:
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 19:14
Oh Trisa,pa to je taSmileSmile..Ja sam dole i napisala da se zove Hebe "franciscana" Variegata ali da je ovdje zovu Veronica..i kako ste je svi poceli zvati Veronika,nisam vas ispravljala..oh tako mi je zao!!!OuchOuch..
TO je ta Trisa!! Pronasla si je!!
IZVINI!!!!
 
(PS.Na prvoj stranici gdje joj je postavljen samo cvijet ima njeno ime..
Oh tako mi je zao Trisa..pa hoces li opet ici?!..Nadam se da Sajam nije zatvoren!!)
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 19:45
To je zato što sam se ja isto zaljepila za ime Veronika i površno sam pročitala dalje. Dobro ništa strašno, znam koji su ljudi imali te biljke, pa se ne brinem, već ćemo prolongirati Veroniku za proljeće, do tada ću uživati u tvojima i slikama.
Sajam se danas zatvorio, ali nije ni to problem, jer se može naručiti, no mislim da ću čekati proljeće.
 
Hvala ti.smile211
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 20:24
Ja sam ju uspjela kupiti ali ima sitne cvijetiće.Da li cvate kroz cijelu godinu ili samo preko zime?
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 20:43
Stefica,cvjeta samo zimi,ali na proljece je trebas dobro "osisati"Smile da bi cvjetala ponovo u ovom periodu..ja to nisam uradila sa onom mojom starom i Nije mi procvjetala ovaj put mada sam se zeznula s njom sto sam je drzala u kuci kad su bile jake zime,samo je klonula i jedva sam je spasila..sad je malo promijenila boju lista,vise je zelena ali Ne cvjeta!!
Zaljevaj je dva sedmicno!
NAPOMENUT cu da je ovo moje iskustvo i da su kod nas(Bergamo-Italija) zime slabije nego u Hrvatskoj,Bosni i Hercegovini,itd..
 
OH Trisa..Izvini jos jednom,Tako mi je zao!!!!!CryOuch
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 20:53
Ja ču ju preko zime držati vani, a ako bude baš jaka zima ,više od - 8 ,stavit ću ju u negrijanu verandu.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 21:27
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Ja ču ju preko zime držati vani, a ako bude baš jaka zima ,više od - 8 ,stavit ću ju u negrijanu verandu.
 
Super,pa mi javi tvoje iskustvo s njom!!Tongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 17:11

Od moje drage prijeteljice LeleSmile..

Hedera helix ili sobni Brsljan..
 
 
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 17:14
Aptenia cordifolia se je preporodila od kako sam je preselila na drugu stranu dvorista i zamijenila joj vaznuTongue..sad je jos vise zelena i Narasla je..a jos uvijek i cvijetaTongue!!
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 17:45
Prekrasna je , kod nas uz more raste gotovo samoniklo može je se sresti na svakom koraku i baš sa svojim crvenim cvjetićima uveseljava krajolik.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 22:55
I ja sam ih vidjala u Liguriji..razlicite od mojih ali bas kao sto i ti rece:... uveseljavaju krajolik!!Tongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 18:26
Aptenia corsifolia - hvala džomba!
- sad znam ime još jednog mog cvjetka koji je duuugo bio bezimen
Cvijeće je super!
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 14:00
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Aptenia corsifolia - hvala džomba!
- sad znam ime još jednog mog cvjetka koji je duuugo bio bezimen
Cvijeće je super!
 
 
Nema na cemu Wink!!
Hvala tebi!!!Tongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 16:00
Džomba jučer prijateljica na našoj placi kupila Veroniku, pardonček Hebu, a ja joj pričam o toj biljci i ona meni kao iz topa, pa ja ti je imam, a ima je na placi, taj i taj tip. Taj je razgovor bio tako smješan, da su druge dvije prijateljice (bile smo na kavi) mislile da smo malo trknute. Već sam ju htjela od nje otkupiti (30,00- manje od 5 eura-da ti bude lakše), ali nije htjela ni čuti. Kaže kad si ti tako zapela, zašto je i ja nebi imala.
 
Uglavnom da skratim priču, vjerujem da ću je naći, a onda ćeš je vidjeti i ti.
Sutra idem pogledati i kupiti naravno- odmah ujutro, jer poslije gibam u vikendicu u gorje do nedjelje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 22:29
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Džomba jučer prijateljica na našoj placi kupila Veroniku, pardonček Hebu, a ja joj pričam o toj biljci i ona meni kao iz topa, pa ja ti je imam, a ima je na placi, taj i taj tip. Taj je razgovor bio tako smješan, da su druge dvije prijateljice (bile smo na kavi) mislile da smo malo trknute. Već sam ju htjela od nje otkupiti (30,00- manje od 5 eura-da ti bude lakše), ali nije htjela ni čuti. Kaže kad si ti tako zapela, zašto je i ja nebi imala.
 
Uglavnom da skratim priču, vjerujem da ću je naći, a onda ćeš je vidjeti i ti.
Sutra idem pogledati i kupiti naravno- odmah ujutro, jer poslije gibam u vikendicu u gorje do nedjelje.
 
Ha,ha,ha,i mene ste zasmijaleLOLLOL...!!
Ja sam svoju platila 6 eura,i bila je na snizenju 30%,znaci da si ti pronasla i bolju cijenuTongue!!
E bas mi je DRAGO!!!Jupiiiii...ocekujem slike!!!Tongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 22:24

Sarajuci po Forumu,naletila sam i na nju..nisam znala Kako se zove a ni da li ce prezivjeti,jer sam je skoro presadila(pelcerom)pa je nisam htjela ni stavljati..ali evo i moje male Dipladenie:

 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2008 u 11:34
divna je
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.