Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja svastara
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja svastara

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 15:40
Baš sam bila znatiželjna što ćeš nam sada pokazati, jer si zaista svestrana.
Baš lijepo Gioia.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 16:03
hvala OTOK ...voljela bi nauciti slikati na staklu,to me odusevljava
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 17:45
Pa sve ti ide od ruke, pokušaj, sigurna sam da bi i to uspjelo
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 17:47
rado cu pokusati,problem je sto ovdje nemam gdje nabaviti boje,al cim odem u Bg kupujem
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 22:27
vidim novi radovi ,a ćini mi se da je ovo domaće platno,Takvo rebrasto tkanje je bilo vrlo gusto i čvrsto i u davna vremena moga djetinjstva od takvog, doma otkanog platna (da ne spominjem dugotrajni proces bjeljenja )šivale su se vreče za žito i brašno , i koliko se sječam nije bilo baš previše cijenjeno, a ja sada čuvam u ormaru komad takvog platna i šteta mi je upotrebit ga za nešto.Ako je tvoje platno tako gusto i čvrsto , jako je teško vesti ,ali će biti jako lijepa slika .
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 12:29
da,malo je teze raditi,al zato ce mi slika biti draza ,inace volim stara platna,a sad ih je tesko nabaviti.
a to platno upotrebi,izvezi nesto
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 12:41
od jednog komada sam sašila lijepu ljetnu torbu, ukrasila sa domačom čipkom ,koja je predstavljala džep sa prednje strane , a prema boji garderobe sam je ukrašavala oslikanom maramom odgovarajuće boje, više je namam jer sam je poklonila
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 13:23
i to je super ideja,torbica
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 11:22
mozda ovo ne bi trebala ovdje postaviti,ali posto je ovo *moja svastara* pokusacu

ovo su moje prve dvije torte koje sam ukrasavala sa fondomom...nisam puno vjesta,al mi je zanimljivo.

ovu sam pravila u nedelju


a ovu pre dva dana




nisu savrsene,ali sam ipak zadovoljna.
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 15:55
Ti si vrlo svestrana majstorica, kolači i torte ti također "idu od ruke"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 11:31
tek sam pocetnik sto se tice ukrasavanja torti
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2011 u 21:22
Torte? na prvi pogled mislio medenjaci  :D njami 
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
Heliofit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 459
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Heliofit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2011 u 21:44
Prekrasno....jeste sigurni da imate srca pojesti tu ljepotu?
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2011 u 21:52
hi hi hi , naravno :D kad bi mi cura tako što napravila sa ponosom bi jeo :) ali naravno prije toga snimiti kamerom a onda  smile50 malo okrutno? pa mislim da se hrana od srca radi drugima da uživaju ili sebi stoga uživajmo jedeći skupa  wooo hoooo
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
Heliofit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 459
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Heliofit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2011 u 21:54
Vrlo ste okrutni ...pa zar silne cvjetiće u stomak...? Ajd mogu razumijeti ako cura napravi, heh...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2011 u 10:36
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2011 u 23:10
Znati vesti je pravo umijeće . Svaka vam čast ,jer znam da treba dosta strpljenja . Meni se naj-sviđa onaj primjer sa žutim cvijećem .
Vjerujem da ćete još toga nam prikazati ....pozdrav !!!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 14:47
hvala puno ,ima jos dosta radova koji su poklonjeni

dve torte koje sam napravila mami i tati za dnasnji dan(55 godina braka)






Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2011 u 20:48
zapustila sam moju svastaru...
stari radovi,napokon sam ih uslikala(dok sam boravila u Brescia)

























Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2011 u 21:01












Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.