Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bigmamma's dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bigmamma's dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 74>
Korisnik
Poruka
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 22:24
Draga Bigi šetala sam ti ,tiho,da ne ostavim trag,
nauživala se tvoga cvijeća i sada,imaš ti i malog kameleona,mali bijeli cvijetić.
Otišla,a kavu popila nisam,drugi put.smile169
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2011 u 09:43
Curo draga, zaista ti je lijepo dvorište!! I kamenjar mi se dopada jako!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2011 u 21:09

cvjetke su krasne

ne znaš što imam tvoga - e pa na kavici RI-Zg donijela si puno zelenjave, kako si to nazvala pa sam dobila tvoje astere i jednu trajnicu, ne znam kako se zove, kad procvjeta stavit ću ju
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2011 u 22:44
bs sam se nasetala,nagledala ostica,iglice i jos puno ljepote
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2011 u 23:23
I ja sam se prošetala da zapamtim svaki kutak gdje bum perje sipala!
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2011 u 06:55

Vidjet ćeš kad ti se rudbeckie budu same rasijavale da ćeš imati raznih kombincija boja...Dok su u pupovima nikada ne znam kakav će biti cvijet pa mi je zanimljivo to iščekivanje da procvatu..Wink

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2011 u 17:04
ej koka, evo mene u kontrolu da vidim kaj si radila dok me nije bilo...i mogu reći da sam izuzetno zadovoljna. Tako si sve lijepo poslikalada imam osjećaj velikog vrta (već smo pričale o tome).
Prije svega sve pohvale za kamenjar, izgleda odlično, a zatim i za H krug koji je predivan s tom kombinacijom hosti i heuchere. Polygonum Red Dragon je zbilja divan i tako je ogroman, baš je lijepo narastao. I astrantia mi se jako sviđa, a tek kada se raširi njena ljepota će još više doći do izražaja. Balončići i kana izgledaju krasno...
uglavnom, sve pohvale dragaClap
pusač
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 06:11
Prekrasno bigić! LOL
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 10:14
Evo me napokon i na svom dvorištu. Jedan dio godišnjeg prošao, ja se nauživala, nakupala, napekla na suncu, naljenčarila...
Vrijeme je i za nove slike. Nije baš da nešto ima za poslikat, dvorište mi nije nešto reprezentativno, al kad gazdarice nema skoro dva tjedna doma, vidi se u svakom kutu. Susjed mi je redovno cvijeće zalijevao, al posljedice prženja na onom suncu, na temperaturama skoro do 40 se itekako vide. Trave nema, sve je žuto, neko cvijeće je ocvalo, drugo procvalo, nešto se raširilo, a nešto i požutilo. Što nije ni čudno s obzirom na vrijeme zadnjih mjesec dana.

Pa, evo malo onoga što je koliko-toliko za vidjet.

Prvo, ono što nekako najbolje izgleda, što je većinu dana u sjeni i nije se toliko pržilo, moj H krug.



Pa malo iz drugog kuta



Heucherica, okupana kišom



Hosta još uvijek cvjeta



I opet hosta



Još jedna heuchera



I još jedna



I opet



I zadnja



I još jedna hostica


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 10:25
Moje/Natalyne rudbekije se fino raspojasale



Ova mi je stvarno prekrasna



Moj Svemirko Kotulić opet izvadio svoje antene



Lantanina aloja, kojom su se puževi neumorno hranili, napokon se oporavila i počela puštat nove listiće



Čuvarkuće su mi prelijepe ovako mokre



A ni kameni cvijet ne zaostaje




Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 10:30
Red baron



Još malo čuvarkuća






Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 10:32
rudbekije su se malo objesile zbog kiše pa zato djeluju otužno, no ubrzo će podignuti svoje divne žute šeširiće. heuhere su mrakWink .
ove dvije gornje fotke su prepredivneClapClap, lijepo se razrasla Red Baron.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 10:41
I kanica se voli kupati u kiši



Rudbekije naše Kat.ree odlučile procvjetati dok sam bila na moru. Srećom, odlučile su i cvasti dok se vratim. Šteta bi bila da sam ovu ljepotu propustila





I BB-in stolisnik se lijepo zažuti





Ova ljepotica je isto došla iz radionice BB-e. Ako se ne varam, a mislim da se ne varam, ime joj je alchemilla




Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 10:48
Još netko me je odlučio iznenaditi. Kad sam otišla na more, ni pupoljka nije bilo, a dočekalo me 12-tak cvjetova








Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 10:58
Moji bodljikavci na terasi podivljali! Svi redom narasli dok me nije bilo. Evo ih nekoliko
























Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 16:45
Baš su ti i katusiči i čuvarkuće lijepo štrčni nakon godišnjega
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 17:03
Nećem biti prosta, no ovaj me podjeća na "srednji prst"!

WackoEmbarrassed
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 20:05
Sarić, jesu, rudbekije su malo tužne, al čim sunce grane opet će one živnut.
Red baron se je stvarno jako razrasao. I to zahvaljujući tome što ga je MM redovno kosio. LOL

GT, Lovro, smile79
Ma nisi prosta, Lovro. Al moram priznat da mene ne podsjeća na prosti prst. Mene više podsjeća na ono što se podrazumijeva kad pokažeš prosti prst. Nisam baš nešto objasnila, al mislim da si razumjela LOL
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 20:09
LOL
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 20:59
Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Nećem biti prosta, no ovaj me podjeća na "srednji prst"![IMG]http://i54.tinypic.com/30m39me.jpg" />[IMG]smileys/smiley29.gif" align="absmiddle" alt="Wacko" />[IMG]smileys/smiley9.gif" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />





ima još jen takov, čuvarkuća
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 74>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.