Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anči i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anči i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 85>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 09:48
Cvijeća nikad nije previše, i sama imam džunglu u pedesetak kvadrata, a tvoj vrt je pravi raj, kućica u cvijeću vrt, prava  si majstorice, ostani uvijek takva.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 10:11
Sačuvaj ti ove godine sjeme od tih cinija, pa nek se nađe za sve nas zaljubljenike! Vrt ti je predivan! Predivan zaista!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 13:21
smile57uživam s tobom u vrtu, a vidi žabicu kako se sakrila, jedva se primijetiTongue
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 21:13
Niho   Anaida  ako stignem pokupiti sjeme .
To vam je sjeme Valentin (SLO) u velikoj vrečici 4-5 kn i na njoj su i nacrtane takve cinije.
Nije teško za nači kad ih kod  mene ima mora ih svuda u poljo -ljekarnama biti Thumbs%20Up
 
Svima hvala na posjeti smile71
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 21:17
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Originalno poslano od člana toni toni napisao:

Originalno poslano od člana anči39 anči39 napisao:

][/URL]
o pa i ja dobio konkurencijusmile227
--Sačuvaj mi sijeme od nje -patim za njom Wink
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 21:18
anči ove šatirane cenije su ti predivne ja još nisam vidjela takve imam samo ove jednobojne,sve pohvale za tvoje biljkice prelijepe su
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 21:51
][]
]]
Moj mali ginko
Šokački cvit
 
][]
Imam  ja i kaktusa
 
palmica
 
 
 
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 22:11
A ovo sam mome bratu napravila za poklon
 
][/URL
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 22:15
Ančice šokice moja! Ovaj puta se osvrćem na zlatovez, kako ga volim, kuća mi ga je puna ali meni ga nikad dosta Approvesmile78
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 22:18
Ivna jel i ti radiš zlatovez ?
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 22:18
Mimoza drage moje primorke i dalmatinke
 
][
Borovnica možda bih ju trebala posaditi u vrt
Ima li tko iskustva s borovnicom ?
Možda se jadna pati u trgli,ništa nije porasla od prošle godine a nije mi ni cvjetala.
 
][]
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 22:33
Ja ti ne radim zlatovezEmbarrassed ali moja mama radi ,  očito sam pala na ruke kad sam se rodila Wink LOL, ja ga samo skupljam  Approve ( stavila sam slike svoje kolekcije pod ručne radove, pa ako hoćeš škicni)...
Čuj, a da ti posadiš tu svoju borovnicu kod svoje vikendice, mislim da će joj tamo biti bolje već u tegli Wink?!
Mimoza ti je krasna smile71!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 22:35
Odoh odma škicnit -znatiželja vuče smile70
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 05:59
Šparogica,razgranati kaktus,palmaThumbs%20Upa mimozaClap,a zlatovezHeartPREDIVNO!smile93
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 14:17
Originalno poslano od člana anči39 anči39 napisao:

Niho   Anaida  ako stignem pokupiti sjeme .
To vam je sjeme Valentin (SLO) u velikoj vrečici 4-5 kn i na njoj su i nacrtane takve cinije.
Nije teško za nači kad ih kod  mene ima mora ih svuda u poljo -ljekarnama biti Thumbs%20Up
 
Svima hvala na posjeti smile71
 
 
OK, onda ja lako nađem to sjeme!!! Hvala ti, Anči!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 22:03
Anaida -pa da, mora ga svuda biti čak i kod nihe
I meni je lakše kupiti nego skupljati  ,priznajem  smile216da sam ljenčuga po tom pitanju smile49.
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 22:35
draga moja več dva tri puta šetam tvojim vrtom i jednom sam pisala ali očito da nešto ne valja sa mojim kom, cviječe ti je prekrasno  ma sva okučnica,a mene posebno veseli što tvoj grad  kao i moj poslije bure (ratne)  cvjeta još ljepše a bogami i tamburice sviraju još jače, lijep pozdrav iz sarajevasmile78i ovo malo srce za sve vukovarce
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 22:53
 Svačeg lijepog u tvom vrtu, povrtnjaku, pa čak i ručni radovismile141.

Borovnicu posadi u vrt, vjerojatno joj je u posudi kao da posadiš jabuku u posudu. Daj joj zamaha da se razbacaWink
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 02:07
Ovaj tvoj vrt mi je uzor. Svaka čast!
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 08:43
I šta sad prvo pohvaliti? Zlatovez ili cvijeće. A i ginko više nije baš tako mali
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,327 sekundi.