Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 111>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 00:11
Baš prekrasno i sve pod konac, vidi se da je puno ljubavi uloženo u vrtsmilie_ga_042.gif
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 00:46
Lanjske narcise spremaju se procvasti
 
 
Drugi dio terase, pomalo se popunjava, da bi u proljeće i ljeto zablistao
 
 
Tu ima svega, calla, narcisi, crocusi, različiti ljiljani, fritillarie, sparaxis..... malo kasne jer su kasno posadjeni
 
 
 
 
Smrčkina Tradescatia Gibasis Pelluda
 
 
Trišina Blossfeldiana
 
 
Lani zapelcana Lantana i Acalipha hispida
 
 
Ove biljčice se prilagodjavaju / noću se vraćaju u kuću / pod budnim okom Miškeca
 
 
Astilbe posadjene
 
 
Frittilaria Imperialis lutea, možda sam i vč pokazala
 
 
Lunaria raste....
 
 
Burrito, mali burritići baš nisu haj
 
 
a ovo stablo u cvatu mi zovemo Amula, Pravo ime ne znam, niti sam se potrudila da saznam, jer to voće ne volim
 
 
Vidimo se ponovo za jedno mjesec dana, kad bude nešto novoga
 
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 00:54
Ma što za mjesec dana, kako misliš da čekamo toliko dugo

Drago mi je da ti je Tradescatia Gibasis preživjela, znači da može preživjeti. Ja sam pogriješila što moju nisam unijela u kuću, ali nemam dovoljno mjestaCry
Pedivan ti je vrtClap

Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 01:04
hvala, hvala, posebno me veseli što posjećujete moj kutak....
Tradescantia gibasisi, ako ti nije ostala, ima hvala Bogu kod mene......Wink

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 06:30
Puno lijepih lončanica se već sada naslućuje.. Bit će to prava ljepota kad proljeće i ljeto dođu!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 09:34

Isprazni PP, a vrt ću ti pogledati kasnije jer vidim da se ima što pogledati !

Na vrh
Jurica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jurica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 10:31
O kod tebe isto svega ima,božuri i tebi i Triš izviruju,moj nije provirio,heucera baca cvijet,moje niš...a maćuhice su krasne(moje pomela bura,malo su ofucane)!Bit će svašta lijepog za vidjeti za mjesec dana!!!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 10:33
Ispada da stalno nekome na nečem zavidim!WinkLOL
Ali kad vidim kako si sredila vrt, vaze i važiće, moram ti se zadiviti i zaviditi. Imaš snage!ClapBig%20smile
Da ne kažem da sve to obećava - lijepo rascvjetano ljeto!Thumbs%20Up
 
Miškec je glavnokomandujući!Wink
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 10:39

O moja Lora, što će ovo biti lijepo kad razbuja. U jednom trenutku mi se u mašti pojavila slika rascvjetanih vaza ispred prozora. Jedva čekam !

Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 11:58
Pravo hoya kaže, kako će to biti lijepo kad se svi važi racvjetaju. Vidi se da je puno ljubavi i truda tu, ali mislim da je Miškec ipak tu glavni Smile.
 
A to drvo - amula (mi je tu zovemo cibor, a na kontinentu ima neko treće ime) je neka vrsta šljive. Ja od nje radim pekmez jer je fino kiselkast, ali je užasno teško odvojiti košticu od ploda.
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 12:11
Loraaa, nema čekanja od mjesec dana, treba pratiti novitete u vrteku Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 21:38
Hej Lora, božur je mome prava konkurencija iako tvoj fanj duže pamti, a veselim se agićima, opet ćemo uživati u tim veličanstvnim prinčevima tvog dvorišta.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 01:01
 
cure.nije to niš posebno, kad ja vidim ostale vrtove, zamrači mi se od ljepote
 
Ali imate pravo, ljubav prema cvjetićima je na prvom mjetu.Ali trebale bi vjedjeti  kako ja to radim.Nakon doručka, idem odmah u vrt sa Miškom, Onda počinje, čišćenje, sadjenje, premiještanje, kombiniranje......No s obzirom na moju kićmu i koljena, svako toliko se zavalim na vrtne stolice, dignem noge i odmaram.LOL Pa onda još malo nastavim.E tad je vrijeme za ručak.No prije toga, pola sata odmora na fotelji. Kad završim s ručkom, pospremim, idem odmarati u fotelju, čvrsto obečavsši da više ne idem u vrt.Big%20smile Mislite da dugo izdržim? Uvijek se sjetim još nečeg. I naravno u pratnji glavnog nadzornika Miška odem samo napraviti jedan gir i usput planiram.Wink
Danas gledajući s balkona i sa prozora blagovaonice, uskrnule su mi dvije nove ideje.E sad da li ću ih ostvari, vidjet čemo
 
Da ne zachatavam temu evo još par slikica.....
 
Jedna od ružica sa prekrasnim crvenim listićima
 
 
I novi  treći cvijet kameljie
 
 
 hej Triša moja paeonia / božur,je lijepši
 
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 01:25
Blago tebi kad svi svaki dan u vrtu i možeš ideje ostvarivati, i sve ti cvjeta. Kamelija je božanstvenasmilie_ga_007.gif
Dopadaju mi se kombinacija zelenila,cigli i tako lijepo usklađenih boja posudaClap
Idem sad vidjeti u moj vrt kad mi je prošlu godinu prva biljka pustila list, i bojim se da je to za par mjeseciCry
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 10:12
kamelija predivna,moja jos ne cvjeta...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 10:49
Kako si ti bila vrijedna Lora, pa to je prava kolekcija pitara, a kamelija je prekrasna Clap
život je more
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 12:32
Divan vrt predivno cvijeće ali ona echeveria bijelo-sive boje me oborila sa stolice smile39!!!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 14:20
Lora, lora, imaš prekrasno cvijeće, guštala sam gledajući ga, ali ću posebno guštati kada ti ruže procvjetaju.
 
 
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 14:21
gledam ove tvoje slike i nemogu vjerovati da se u par dana sve tako promijenilo ,jedva cekam da sve krene jer kod mene je jos snijegAngryCry
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 16:34
Ha-ha i mi konja za trku imamo, vidjet ćemo kad se rascvjetaju, slobodno broji cvjetove i ja ćusmile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,312 sekundi.