Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 140>
Korisnik
Poruka
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 22:12
Imaš pravo Shasha, jer kada ih gledam sada, priznajem da im bolje paše lagana sjena, a to bi bila Lantanina terasa, a s druge strane dok je vruće miris im je intenzivniji, znači opet kod Lantane Wink. A kada bi se razrasle i rascvjetale mirisao bi cijeli otok Brač.....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 07:08
Predivne su trubice!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 23:03
Drage moje i predrage posjetiteljice samo da dam na znanje da sam napravila "listu želja" i stavila u oglase. Do sada sam pisala po papirićima kada sam u nečijem vrtu naletila na nešto "što bih i ja htjela imati", a konačno sam to i napisala. Ima tu biljkica koje će se naći kod dobrih dušica, ali lista je i moj podsjetnik da dok idem u kupovinu kupujem planski, a ne da trpam u kolica k`o Gustav.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 23:15
 a sad odi vidi jel koja od mojih fuksija odgovara opisu? LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 23:29

Konti, ja nemam nijednu fuksiju, tak da sigurno odgovara LOL, a boje sam pisala jer ima neko cvijeće koje imam u jednoj a htjela bih i u drugoj boji Embarrassed.

Inače listu sam radila i zbog sebe, da ne bum Gustav kak sam več napisala i naravno da ne očekujem da ču sve dobiti.....

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 20:50
Samo ti sadi i presadjivaj ja zapisivam a ima i tvog vec primljenog kod mene za tebe smile44
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 21:17
Niho di si ti?
Sada sam napisala poruku, dodala slike i izabci me Angry.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 21:20
Neku večer sam gledala Fuksijin vrt u Norveškoj i divila se boji i šarama njenih dragoljuba, kada dna-dva kasnije konačno procvali moji kod panja smile107, izgleda da su splašili da če završiti u salati
dragoljub%20-%20lat.%20tropaeolum%20hybriden
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 21:23
A vidite koliki je dragoljub, obrastao je cijeli panj
dragoljub%20-%20lat.%20tropaeolum%20hybriden
a ono što se vidi žlijeb iza panja, to vam je moj "rimski akvadukt" LOL
Iz žlijeba na kući, ovim starim žljebom kišnica curi u vodovodnu šahtu koja mi služi kao akumulacija za zalijevanje Wink.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 21:24
I panj i dragoljub iz drugog kuta
dragoljub%20-%20lat.%20tropaeolum%20hybriden
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 21:26
U subotu poslijepodne MM išao u trgovinu i veli mi donio sam ti salatu sutra za ručak, ali mu bilo čudno zašto je salata u tegli LOL
ukrasni%20kupus-%20brassica%20oleracea
ukrasni kupus
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 21:29
Bila sam i ja u šopingu, pa je i meni nešto uskočilo u kolica
gloksinija%20-%20lat,%20sinningia%20speciosa
gloksinija
gloksinija%20-%20lat.%20sinningia%20speciosa
 i još jedna gloksinija, a naravnu i ukrasne teglice -zdjelice.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 21:31
smile227dragoljub je predivan!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 21:51
Jooj,moram sjetiti MM kaj je reko neki dan.Išli smo u trgovinu i u gorice odma i vidimo u trgovini gloksinije.Veli MM kad se vraćamo,sjeti se da navratimo tu po njih,da ih ne vozamo cijeli dan u auto.Naravno da sam i ja,i on,zaboravili na njih.
Prekrasne su.Nego,kaj ti je ono uz panj dolje?
Puzavo zeleno.
 
Je,moram i TM pohvaliti na lijepoj salaticiLOL
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 22:02
Shasha nije puzavo, to su jesenski zvjezdani koji se spremaju cvasti, sad će oni, za koji dan...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 22:13
Auuu, koje gloksijije!

Vezano za tvoj spisak želja - je li ti to sve želiš sada ili ti se želje protežu do proljeća?
Pitam zato jer neke biljčice sada polako nestaju, pa će na proljeće opet niknuti (npr. houtunya) koju ja imam
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 22:22
Joj Otoče, od  sada pa do ......valjda dok ne popunim dvorište k`o Triša Wink.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 22:26
Ako hoćeš na proljeće onda će kod mene biti i houtunije i kostriša i helychrisuma, djevojačkog oka , a ti piši u neku tekicu, pa se onda sjeti
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 22:33
Dogovoreno.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 22:47
Panj s dragoljubom je super, a tek gloksinije, stvarno su dražesne.
Samo da znaš ti napuni dvorište, a ja ga planiram razrjediti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.