Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enrikova nona - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enrikova nona - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 221>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 20:24
fuksija, lantana, napokon kisa, mackica, nesretna osica i tvoja nogica (hehe jos se i rimuje)svasta kod tebe nona ali povrh svega divni primjerci cvijeca kao i uvijek a nocna frajla mi je tako draga ovih dana jer kamo god krenem u Rijeci ima je posvuda (valjda cu znati prepoznati sjeme kad bude imala pa da skupim nesto i posijem si u Slavoniji....) Big%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 20:35
Nisi stavila nešto hladno na mjesto ugriza ose. Stavljalo se prije ( jako odavno ) obični komadić blata ( to je hladno pa je pomoglo da ne natekne ) ili se prislonio nož( pljoštimice) metalni dio, i to je hladno ali kao malima su nam stavljali blato. Nekome će ovo biti smiješno, ali zaista, tako je bilo.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 22:03
lijepo je kod tebeTongue ima svega...amarilis je kasno procvao ali je predivanThumbs%20Up
imam u nekoliko posuda taj šatirani i već godinama ne cvate
lantana lijepo uspijeva i u SlavonijiBig%20smile šljive su ti one debele  vidi se izdaleka, nekad je moj djed imao takveClap a ose dolaze za vodom, treba paziti kod zalijevanja
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 22:39
krasno j kod tebe, sve puno cvijeća, voća, a i češnjaka kojeg obožavam
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 10:26
Monny prepoznat ćeš ga sigurno ako ne poslat ću ti ga ja smile78
milica7 mi smo uvijek stavljali oštricu noža ali ja jednostavno nisam imala vremena u tom trenutku mi došle dvije susjede od kojih jedna ide na more sa bolesnim unukom i ja trč u vrt po kupus i tikvice pa na ljestve da joj naberem kajsija da ponese inače smo jako dobre i u tom trčanju noga natekla ali sam barem žalac izvadila noćas sam držala zaleđeni gel otok je malo pao ali jako svrbi ma proće to sjećam se prije nije prošlo ljeto da me bar jedna nije ugrizla sreća pa nisam alergična ...smile78
Mari5510 hvala ti na pohvalama za ose imaš pravo taman sam krenula zalijevat sva sreča poslije pala dobra kiša spasila je sve u posljednji trenutak smile78
moon ma ima svega stvarno smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 11:15
I voća i povrća i cvijeća i maca i osa - svega kod tebe ima.

Mi smo na ubod osa stavljali dinar (onda nisu bile kune LOL), valjda je trebao imati istu funkciju kao i oštrica noža - hlađenje
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 12:34
Otok stvarno svega ima kod mene , u subotu mms i djevojka donijeli štene labradora od 4 mj crno kao naš Nero, visoka već kao on , preslatka ali sad nastaju problemi Nero jadan još djevac ali spolno zrel napaa kao lud na ženku mm i ja jučer otišli na Đakovačke vezove a mladi razdvojili pse nisu znali što će nju zove se Mamba ostavili u prvom dijelu a Neru u drugom dvorištu i otišli u Brod , kad smo stigli Nero zadavio i očerupao pijetla koji je doduše bio star i jedva hodao , pred polazak smo zatvorili Mambu u štalu gdje je lajala stalno i danas popodne smo rekli sinu da ju vrati žao nam je bit će to lijepa kuja ali neznam što drugo napraviti dali je netko imao slićan problem ?
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 12:42
Kako ti je bilo na Đak. vezovima? Ove godine je bilo svatovskih zaprega najviše od svih godina do sada. Što se nisi javila da dolaziš?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 12:52
Draga Erikova nona,
opet sam u tvom vrtu,nakon dužeg izbivanja i ima tu svega,za oko,a i za nepce.
Sve ti je u punom pupu,a cvijeće se okitilo bojama.
Lantane su ti rascvetane i lijepe,to na jesen unosim i u moj vrt.
A što se tiče ose-pčele,samo ledom,nadam se da si to učinila.
Ja sam spavala 24 sata........Smile
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 13:08
Belina draga hvala na posjeti i lijepim riječima , navrati opet smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 05:59
Osim prelijepog cvijeća ti imaš i pravu plantažu!!!! Shocked
 
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 10:20
draga Misty mi ti sad ovaj prostor osmišljavamo po svom ukusu , moj pt je imao dosta voća ali su prevladave šljive jer je volio malo više potegnut mi ih sad polako zamjenjujemo po nama korisnijim voćem ovo prvo na slici npr, je kruška lubeničarka ....smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2011 u 08:44
Sviđa mi se sve (kajsije naročito) ali različak je prekrasansmile113
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2011 u 09:06
kajsije prošle a tebe nema, dođi na kruške Winksmile113smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2011 u 10:30
Nona kod tebe sve veselo i slatko,divno cvece,preslatke mace....kako sa zove nova?
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2011 u 12:31
draga Olja nova maca" tigrica" zbog šara a i onako minijaturna baš mi je bilo simpa  smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2011 u 12:37
draga Milice previdjela sam tvoj zadnji post , na vezovima super iako sve već puno puta viđeno a čini mi se i manje ljudi možda zbog krize, javila bi sr ja nego su s nama bili još dvoji prijatelji tako da nas je bilo previše ali evo jednom kad ja i mm budemo išli sami javim ti da se upoznamo , u nedjelju ujutro smo u 6 ujutro išli u Mandičevac po šljive kod njih propadaju a ja sam u ponedjeljak skuhala 2o boca pekmeza za naše italijane puno te pozdravljam izvini još jednom smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2011 u 12:43
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2011 u 23:14
I ja sam malo dolutala u ovaj lijepi vrt i puno toga vidjela ! Sve , ama bas sve mi se je jako dopalo ! Nadam se da je i nogica u medjuvremenu ozdravila !   smile180
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2011 u 08:44
dobro jutro želim svima koji navrate nakon nekog vremena da stavim malo slika iz mojeg sušom izmućenog vrta, za opočetak moji novi ljubimci Mamba i Tigrica
gospinu travu pozdravljam slikama suncokreta


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 221>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.