Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt u Norveskoj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt u Norveskoj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 53>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 19:26
Jedva sam čekala da se riješi problem sa stavljanjem slika, jer ovo zaista treba vidjeti
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 17:57














Hvala mnogo cure na posjeti.
Zahvaljujem se; SilveK, Trisi, Lantani, Liki1, Flavii i OTOKU na lijepim rijecima.

Ovo je slikano sve prosli tjedan, da nebi bilo zabune.
Ja sam vec pocela sa sijanjem nekih biljcica, tako cu si skratiti dugu, mracnu i hladnu zimu.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
plavooka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 73
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavooka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 21:14
Prekrasno..stvarno lijepota ziva
Bolje sutati nego blesavo govoriti.
Prvo ispeci pa reci!!!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 22:48
U tvome vrtu me uvijek iznenadi cvijeće koje cvate unatoč niskim temperaturama i voće koje uspije dozrijeti u tako kratkom ljetnom razdoblju, ali to je vjerojatno jer su se biljke prilagodile surovim uvjetima. To je samo dokaz koliko je priroda čarobna, kako se biljke izbore za opstanak ..... ali moram odati priznanje i tebi i TM jer ste odabrali vrste cvijeća i drveća koje može preživjeti u takovoj klimi i od svega napravili prekrasan sklad boja i oblika .... Clap.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 22:56

Kad sam navratila mislila sam da ću vidjeti snježni pokrivač kod tebe, kad tamo cvjetna rapsodija boja! Svaka čast!

Znam da će uskoro snijeg ................moći ćeš dugo odmarati i spavati ........smile49
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 07:18
Još je uvijek sve lijepo
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 07:28

Tikvice

Tikvice nisu uspjele sazriti, pa ih iduce godine necu saditi.

Krizanteme, ne znam da li ce stici procvjetati.

Asters

Mini cinije

Petunije

Gljivica

Sljez, koji sam kupila kao crveni, a procvjetao roza, vise se ne moze vjerovati plantazama.

Plavooka, Kat.rea i Bergenia, mnogo vam hvala na setnji mojim vrtom i lijepim rijecima pohvale.

Kat.rea vrt se formira vec 7 godina, ali jos nije gotovo sve, jer uvijek se stvore neke nove ideje i nesto sto treba popraviti i bolje urediti.
Neke promjene smo napravili, pa cu vam uskoro pokazati.

Bergenia, uskoro ce i sve ce biti pokriveno bijelim pahuljama, ove godine malo kasni snijeg, barem u ovom dijelu gdje ja zivim, u ostalim dijelovima Norveske je vec pao snijeg.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 11:04
Veliki pozdrav i uživaj u cvijeću u svakom trenutku jer kako kažeš ubrzo će ti vrt dobiti bijeli pokrivač.... smile78
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 12:04
i ja te pozdravljam
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 14:08
uskoro ce i sve ce biti pokriveno bijelim pahuljama


To sa snijegom, draga Fuksija, ne mora biti niti tako grozno, ali gradska bljuzgavica, hladnoća i mrak, to je grozno, barem meni. Na kraju zime svi smo već malo šiznuti od mraka, boravka u kućama i nedostatka boje, sve je sivo.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 16:25
Ma tvoj vrt je lijep i pod snježnim pokrivačem.Thumbs%20Up
Kod vas snijeg kasni a Sarajevo već zabijelilo!
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 07:49









Hvala mnogo na posjeti; Korijenko, Gioiaa, Perla i Baka.
Perla, mozes biti sretna sto kod vas nije zima dugacka kao ovdje 6 mjeseci.

Zatoja pokusavam da si nemamo skratim zimu. Vec sam posijala ovih dana tropske hibije, abutilon od Bromelije,turneru od Vokija i lantane od Vokija i Seni.

Bromelija, vec je nikao bijeli hibi syriacus, kad malo poraste, stavit cu sliku da ga vidis.

Hana, kalikantusu rastu listici, igleda da ce se primiti.

Hvala svima na poklonima.

Sve vas puno pozdravljam
pozdrav iz Norveske
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 08:10
krasno,da bar još malo uživaš bez snijega... super za kalikantus, a i plumbago bi se trebal primiti barem onaj sa korijenom.Samo nemoj odustajati od njega-tu i tamo ga zalij i iznenaditi će te na proljeće.Reznice isto nemoj baciti,izgledaju otužno ali znaju varati.A ako ne daj bože ne bude od svega ništa dobiješ na proljeće nove male sa korijenom-rutu znamo
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 08:24
Draga Hana, hvala ti na posjeti, ma ne brini, ne odustajem ja tako lako, veliki sam ja borac.
Svaki dan gledam na kalikantus i na plumbago i pazim na njih.
Tebi mnogo hvala!
pozdrav iz Norveske
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 14:55
Fuksija vrt je super rascvjetan, a kada kažeš da nije gotov, mislim da niti jedan vrt nije nikada do kraja gotov jer stalno nešto novo smišljamo Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 06:45










Draga Kontesa i Hana hvala na posjeti.
Kontesa, kao sto kazes, vrt nikada nije gotov do kraja, jer svake godine se pokusava nesto dodati, preurediti.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 07:58
Prelijepo je, kad bi vrt bio gotov, onda bi svake godine bilo isto, zato ga nikad nemoj dovršiti, neke su promjene baš dobro došle, iako cvijeće ne može dosaditi, tako neke svoje biljke gledam godinama, a uvijek su mi lijepe, ali volim i promjene.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 08:05
Fuksija, i ja sam posjetila tvoj prohladni kraj - mogu ti odati da sam ipak sretna što živim ovdje - ipak bi šestmjesečna zima bila malo previše za mene... Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 07:26

Slijedi nekoliko slikica od zapelcanih muskatla u raznim bojama.







Ovo je grcki, japanski oleander.Cvjeta 5 mjeseci, nakon sijanja.

Draga Trisa i Anaida, mnogo hvala na posjeti.
Trisa, bilo bi vjerovatno i dosadno, da nema promjena u vrtu i da je svake godine isto, potpuno se slazem sa tobom.

Anaida, tako duga zima, a uz to jos hladna i mracna nikome ne prija.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 07:54
Fuksija, kako je lijep ovaj oleandar, baš su mu krasni cvjetići. Zapelcane muškatle su za pet smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 53>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.