Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 80>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 12:05
navikni se vec jednom da si glavni krivac smile96..a ko kaze da ti nemas ukusa,mozda ga ja nemansmile187..a ova era kod mene traje li ga traje,nikako da me pusti,vec mi je za zamislit sesmile68
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 12:10
A da odeš doktoru? Možda je to neka nova vrsta gripe? Ima još zaraženih na forumu koliko vidim, i ja imam neke simptome! smile173
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 13:42
Meni su ti obadvije škrinjice skroz sjelesmile60dobro priznajem,prva malo više od druge i nadam se da ćeš nam i one dvije kaj skrivaš pokazati jer ti neznaš napravit ružnu škrinjicu!
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 14:28
Savrsheno lepo ! Lipo liiiiiiipo kako bi to ti rekla :)
Ova druga shkrinjica je po mom cefu al skroz na skroz
Svaka chast

smile91
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 14:34
ashdene ruze u oblacima, prelijepa salveta :) super iskomponirana. zaista jako jako lijep poklon :)
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 14:46
piramidasmile79 liliansmile79 ninasmile79puno,puno hvalasmile72
cure natjerat cete me da mi se ova malecka skrinjica pocme sviđatsmile91
hej nina,meni ovaj ashdenov motiv ruze jedan od najljepsih,zapravo tesko je uopce pronaci ljepsu ruzu od ovesmile219
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 17:13
Wooow!!Wooow!! Wooow!! Dakle Kaćo draga, prelijepo mi je sve i ne bih se baš mogla lako odlučiti da moram birati.... Poklon za admina i njegovu družicu, savršeno nježan, kutijica odlično sredjena, ali okvir mi je u ovom slučaju još puno, puno bolji... Druga kutijica je vanzemaljski lijepa, i sama volim "kuriti" motive dok nekaj ne zapalim Wink ali me oduševljava kod ove kutije ukupna izvedba s decentnim ružama i enigma na koji način je stavljen tekst, jer koliko vidim on je povrh svega, dakle, pretpostavljam to je neki stamp ili tak nešto...Kakogod, preprepredivna je Heart%20Eyes
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 20:38
Prekrasno!!!!!
ANĐELKA
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 22:10
drage primavera i anđelka hvala na komentarimasmile79..primavera tebi posebno na uvijek originalnim smajlicima,a ovaj tekst sto pitas,to je dio jedne salvetice,dugo sam se mucila sto jos dodat jer mi je sve bilo nekako bezveze,i onda mi pod ruku dođe ta salvetica,i eto ispalo je izgleda nelosesmile78
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 22:27
ali teta nije deo salvete nego print? tako? sam dobro skapirala?
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 00:29
Originalno poslano od člana lilian lilian napisao:

ali teta nije deo salvete nego print? tako? sam dobro skapirala?

si,si,dobro si skapiralaWink,zulj sam natirala dok san je spalila,a i upaljac na kraju pokvarila(sta bi tek bilo da je neki veci printConfused),a ruzice su  dio druge salvetice..
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 10:31
opet si iznjedrila iz svoje radionice samo krasote i krasote...svaka čast
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 14:12
prava remek djela  smile169
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 14:18
Ja sam apsolutno oduševljena tvojim zadnjim radovima. Savršeno.
Morat ću na kraju kupit laserski printer da i ja mogu printat ovakve divne slike. Jako jako lijepo. Blago im se.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 15:45
kako ja nisam vidjela ove zadnje uratke?smile42
 
baš dobro da su te "natjerali", lijepo si ti to odradila!
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 16:46
eh, vidim ja nekome se vratila inspiracija. . kao i uvijek radovi su predivni. .
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 11:27
cure moje cinite mi toplo oko srca sa svojim komentarima i pohvalama,neznam kako vam dovoljno zahvalit..sve redom ste jedno veliko,sve vas ljubimsmile79
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 12:53
poklon za administratora i njegovu dragu je savršen! a i za drugu kutijicu moram reć da je jako lijepa.
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 00:40
Nema te Kaco... ajme bice gustas, neka, neka, bas mi je drago.. cesto mi padnes na pamet
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 09:58
i meeeeniiii  
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.