Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 15:54
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Korijenko hvala što si me pribilježila...
 
 
Ali  mi nisi odgovorila, da li znaš kako izgleda sjeme kod zijevalica???
 
Htjela si ga od mene imati...
 
 
Nemam pojma, danas ću pitati moje cure na kavi kod Lore , možda koja zna pa ti javim. Ako netko drugi zna slobodno nam napiše - please!!!Tongue
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 18:42
Izgleda ko sijemesmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 19:35
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Izgleda ko sijemesmile96

Al, si me nasmijala!

Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 21:07
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Korijenko hvala što si me pribilježila...
 
 
Ali  mi nisi odgovorila, da li znaš kako izgleda sjeme kod zijevalica???
 
Htjela si ga od mene imati...
 
 
Nemam pojma, danas ću pitati moje cure na kavi kod Lore , možda koja zna pa ti javim. Ako netko drugi zna slobodno nam napiše - please!!!Tongue


Ima ga kod mene nešto malo, sakupit ću pa šaljem, a kako izgleda..., gdje je bio cvijet ostane mala suha bobica u nekom kao ovitku. Slikat ću da vidite, kod mene oni rastu na divlje, neznam da li sam zakasnila, nisam znala da vas zanima.
život je more
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 21:43
Ajme Lantana a ja sam imala i bijelog ali mi je "otišao", a nisam uspjela uzeti sjeme. A imao je te suhe kao zvončiće....
 
Sada ću na crvenom pratiti ako bude i ja ću sakupljati...
 
Hvala ti za upute...
 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 09:06
Ajde Korijenko ja mislim da je vrijema da staviš malo  ups---------- malo više one ljepote i cvijećasmile213
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 11:55
Slikala ja opet jučer, bit će slika za vikend obavezno.
 
Hvala Lantana na informaciji za sjeme, a ne ko Niho, sjeme ko sjeme Wink
 
Niho, za domaću zadaću preko vikenda ima da naučiš sve o sjemenu zjevalica Wink. Drugi put kad ne znaš dobiš jednu po smile232
 
smile96
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 12:48
Niho zna o zijevalicama sve -prvo je da ne možeš stajati pored nje -mislim biljke satre se zijevajući a drugo da ima sijeme smile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 14:12
Stvarno si opičena Niho, ja mislim Korijenko da bi mogla dobiti -2 za ovaj odgovor, a to je već prolazno Wink

Danas sam sakupila nešto sjemenja, ali bit će i mladih biljčica na proljeće.Tongue
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 08:50
Hvala na komplimentima ali stvarno niko toliko ne zna kao jasmile156 i nemojte mi zavidjeti vas dvijesmile213
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 22:47
Ma šta je sa tim tvojim cvijećem počeću stavljati svojesmile127........smile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 22:57
jako lijepe biljčice
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 23:01
Stižu slike......
 
Ovo su moje nove papričice što su mi ih MM i MPK donesli iz mađarske.
MM kaže da su jedne za ukras a druge za jelo. Mislim da će biti obadvije za ukras da ne bi bilo ono: "jedeš pečeš, se...š pečeš Wink
 
 
 
A ovo su moji pomidori izrasli iz šahte. Moj tata se je smijao da neka to počupam da neće dati ploda ali ipak evo bit će i malo za pobrstiti Wink
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 23:05
Jedina ruža koja cvate i normalno izgleda, i ona je bila bolesna i totalno ćelava, oporavila se je i sad je ko u proljeće...
 
 
Još jedna Tonijeva crvena kana
 
 
Sve je više cvjetova - Serenada
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 23:07
ruža je prekrasna kao i serenada
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 23:13
Sedumi, sedumi, sedumi.....
 
Ovaj mi je novi sa flore, jedva čekam da vidim boju
 
 
Ova dva su u vrtiću -krugu iza kuće
 
 
Ne znam zašto ovaj ima tako žuto lišće, nešto mu očito fali.
Imam i bijeli sedum koji sam nabavila pred par godina iz Italije ali tako je loš oduvijek da mu cvijet umjesto da bude bijeli odmah posmeđi.
Mijenjala sam mu i mjesto par puta ali uvijek ista stvar
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 23:16
Ruže,kane,pa serenada i sedumi,sve superrr!!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 23:20
Situacija kod grote: čistac dobro napreduje zajedno su i lantanin i od cvetlin, dva mala seduma čekaju proljeće da dobiju svoje mjesto, tu su i mini mlječike
 
 
A ovo je jedna koja se je sama zasijala na groti u rupi
 
 
Na drugu stranu te grote smjestila sam loniceru (duda Lave) koja je već ogromna i ove će godine dobiti željezni luk. Kraj nje su i ostići svijetlo i tamno lila
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 23:27
Hvala rose i lilly, jesen nam stiže dolaze i nove boje, počinje vladavina zvjezdana, za danas imam visoke niski još uvijek ne cvatu......
 
 
 
Traže jako puno vode, ako jedan dan preskočim već je lišće obješeno.
 
Za danas toliko, imam još slika ali već sam se počela kreveljit koliko mi se spava, laku noć...... Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 11:30
A nema moje loncijere , da nije izvrnula papkesmile39
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,312 sekundi.