Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtna bajka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtna bajka

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 69>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 18:06
Štefice ima li novoga cvijeća
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 20:47
iako je već dosta hladno cvijeće ti se još dosta dobro drži.moram ti se pohvaliti da sam prvi put posadila svoje prve biljćice pa na proljeće možda i ja otvorim svoju cvijetnu stranicu.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 21:01
Niho,bit če uskoro .
Marijankica,jedva čekam slike tvojih biljkica. Si vidla kak je ovdje zarazno .
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 07:32
CryBlago tebi kad imaš verandu!
Već sam se pitala gdje je to sve divno posloženo s novim članom bajke!Big%20smile
 
A balkon! Prekrasan.ClapClapClap A kud s tim pelargonijama po zimi?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 09:45
Ej baš Štefica šta ti radiš sa palergonijama -ja sve svoje bacamsmile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 20:12
Draga bakica i Nihica ,hvala vam na posjeti.
Ja sve svoje pelargonije bacam,a na proljeće kupujem nove.
Prije sam ih znala pelcati po sto komada u čašice pa preko zime u duple prozore ali to više ne radim iz razloga što cijelu zimu moram vodit brigu da se ne smrznu.
Imam dosta toga za šta se brinem preko zime ,pa tak rađe kupujem gotove presadnice na proljeće .
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 21:40
Joj kad bi se još sa tim bakljali dokle bi dogurale
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 12:56
ah kako je sve nekako tužno dok poćne opadati lišće i venuti proljetno-ljetno bilje,ali nema veze s novim proljećem rađa se i novi biljni svijet
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 11:12
Evo malo mojih mačuhica.Ove su mi mini posebno drage.


[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

I ljubičica mi je odlučila pokazati svoje nove cveteke.
[/IMG]

Evo i mog novog hibia,samo ne znam baš koje je boje.
[/IMG]

Mislim da bude narančasti.
[/IMG]

Pa,moja nova kraljica zime.
Azalea
[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

Jedan od mojih adama se nagledava kroz prozor ovog tmurnog vremena.
[/IMG]

Mali fikus benjamin nema previše zahtjeva ni prohtjeva.
Kud ga stavim on je uvjek sretan i zadovojan .

[/IMG]

Šarena trava se raširila .
[/IMG]

I mali Grk se neda.
[/IMG]

A plumbago me posebno veseli jer još uvijek cvate i to u zatvorenoj verandi.

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 11:35
prekrasno cvijeće.....
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 11:42
Ma sve je pedivno ali brate Plumbago opija od ljepote. kako ti ima nako benjamin debelo stablo a nije ni velik puno . Moj ko trkljice  ali lijepe listiće ima . Šta se onda dešava s mojim .kad vidim tvoj posramim se - I de mi reci da li Adama šišaš na proljeće
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 12:04
i te kako opija od ljepote
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 12:42
Predivno je...mačuhice su ti baš krasne..ma sve je lijepo
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 12:58
Hvala svima na posjeti .
Niho,ja sam takvog benjamina kupila,grane su mu omotane nekim platnom pa izgleda kao da ima debelo stablo,a šta se tiče adama ,on sam od sebe čelavi,šta bi ga još i šišala . Vidjet češ u sred zime ostat če mu jedan list,pa kud bi ga jadnog još i šišala .
Al na proljeće ide van i onda potjera puno listova .
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 13:12
Moj imao 3 sad ostao 1-i baš kao što kažeš -ćelav je i ružan brate mili-ači ako  budebaš vako ružan ja njega ošiša-vidi tvoje ljepote
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 13:18


Isprintaj i stavi mu sliku mojega ispred njega ,pa da vidiš kak če ti potjerati nove listiće
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 13:34
Sve ti je jako lijepo Štefek, vidim "pao" je i novi hibi...baš mi je drago da si si ga pribavila kad ih tak voliš!....Maćuhice savršene..uspjela sam i ja naći danas maćuhice za moju fontanu...samo što nisu imali sve u jednoj boji...pa ću morat malo iskombinirat šareno...nikak da kiša stane pa da to posadim!
Plumbago je savršen!...., a grk...prekrasan!..azaleja...super....ma sve je super! smile72
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 14:59
Vau kakv plumbago, a maćuhice preslatke.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 15:43
Skoro svi imate taj plumbago, još ću se i zaljubiti, kad malo bolje promislim dali bugica ili plumbago, odlučit ću se za plumbago pogotovo kad vidim tvog i Trišinog kako su vam divni smile94
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 17:12
Samo vi moju jadnicu zezajte a vidi ja i korijenko nemamo Plumbagosmile78_a vi svi imate
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 69>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.