Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bergenijino cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bergenijino cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 67>
Korisnik
Poruka
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 13:42
I meni je pogled na maslinu smile227 A kako samo nisam vidjela ovu fuksiju na florismile208, prekrasna je! I lantana je divna, jao kamo ću ja sa svojom kad zima dođe... Sve u svemu, cvijeće ti je za pet!Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 14:28
imaš predivno cvijeće oduševljena sam kao i uvijek, a vjerujem da će se i hortenzija oporaviti smile169
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 14:41
bergi daj ti nas još malo davi smile198
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 16:26
Vidm da šećete mojim vrtom i jako mi je drago!
Vaše posjete puno mi znače!
Triša me uvijek podsjeti kako sam zaboravila svoj žuti kišobran kod nje u autu nakon flore, a žut je poput ove begonije;
 
Mali kaktus; držim palčeve tvojim i svojim milion belsima da nam ove godine uspiju i budu cvjetne cijele godine!
 
lucy; mislim da milion bels traže dosta vode, kao i uostalom svo balkonsko cvijeće! Kako ostale forumašice pišu, bitno je da se njih ne zalijeva po lišću, hladnom vodom i da se odlije višak u tanjuriću jer im tako može istruliti korijen! Treba ih prihranjivati redovito gnojivom za surfinije! Vjerujem da ima još caka...............
 
Mira021, Misti-da, gioia, anči, springy, bromelija i kontessa- Hughvala!
 
Kako je naša OTOK rekla kako sumnja da je ovo cobea, a niti ja nisam sigurna................... stavljam još jednu sličicu navodne cobee i molim za pomoć u prepoznavanju. Ako nije cobea - što bi to moglo biti!
 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 16:32
ovo bi mogla biti pandorea...jako je lijepa
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 16:39
Hvala hana!
Pogledala ja malo na netu i zaista ja imam Pandoreu jasminoides!
Ima naša OTOk uvijek pravo!
smile42 ne cobea- već pandorea!
Pišem da ne zaboravim!smile121a slobodno mogu reći; Pijem da ne zaboravim ( u skladu sa reklamama na TV-u ako pratite Svjetsko nogometno prvenstvo!)
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 21:40
Ja neznam šta je to,ali je prelijepo,a ona žuta boja begonijesmile94
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 00:31
kako si se zimus tužila, ja sam mislila jadna Bergi ostat će bez cvijeća, kad ono ima se što vidjeti, raskošno, prekrasno, od a do ž.Bergi baš si čarobnicaClapClapClap
 
Za pandoreu jasminoides i ja potvrdjujem...vrlo je lijepa biljka penjačica...
 
Ah da zaboravila sam, prekrasan clematis kod ulaza zaslužuje posebanClapClapClap.

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 01:09
klematisi smile227
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 18:48
veličanstven vrt!
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 20:17
predobro!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 20:47
ajme bergenija kako je kod tebe lijepo smile71
baš mi gušta pogledati tvoje cvijeće, prekrasno jeClap

jesi pandoreu nedavno kupila pa cvjeta ili je imaš otprije?
ja je imam od pretprošlog (kraja) ljeta i tek sam je ove godine prebacila u vrt, ali tek pruža grančice - još ni traga od pupoljaka
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 21:06

Znači, pandorea vam se sviđa! I Winkmeni!

Natalija - lani sam nabavila pandoreu (na jesen) i spremila sam ju preko zime.....čini mi se da bi se smrzla kod mene! Mala je ali puna je pupova i nadam se da će cvjetati cijelo ljeto! Barem se nadam!
 
Medvjed 34, Retriveer Sara, lilli, Lora, mali kaktus- Embarrassedhvala na posjeti i komplimentima koji svima gode!Wink
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 21:44
Baš sam uživala šetajući tvojim vrtom!!!! Prekrasnooo je sve! Klematis na ulazu je super.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 22:05
Kod tebe je doista lijepo, svaka šetnja donosi nešto novo, a osjećaj opuštenosti je već poznati osjećaj kad god uđem u tvoj vrt.
Sutra je novi dan.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 22:11
Cobea cvijet mi se jako sviđa.
 
 
Gdje si ga nabavila ?
Kako se razmnožava?
Miriše li ?
što trebamo znati o njemu ?
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 22:32
Ja znam samo koliko sam uživala a i da sam se nasmijala dobro tvome kišobranusmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 22:35
Tvoji prozori su vec 'cuveni po lepoti" sada i ulazna vrata ulaze u konkurenciju     a o lantani necu nista da kazem
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 23:05
... i prozori i vrata, i maslina i kamenjarkod tebe je sve prelijepo. Uvijek imaš neke nove instalacije Clap.
One agapanthuse pospi s neo-pitroidom i kad pokrepaju onda ih malo istuširaj. Wink
život je more
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 11:01
Lilly, lucy,anči, niho, mimar, Lantana...........Embarrassed hvala vam!
Lantana -  agapanthusi su pošpricani............i mislim da su mušice pokrepale. Uslika mih kad procvjetaju!
 
anči - hana je prepoznala moju biljčicu - nije to cebea već pandorea. Kupila sam ju prošle godine, preko zime unijela u kuću i sada prvi puta cvate. Mala je ali je puna pupoljaka. Rekli su mi da voli sunčano mjesto pa ju držim na suncu. Za sada vidim da joj odgovara. ne znam kako se razmnožava............... Cvijet joj ne miriši ali je sladak, zar ne?
Više o pandorei imaš temu tu na forumu: Penjačice - pandorea
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 67>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.