Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 19:44
Hvala Bako i meni je jako žao za limune,druge godine ću biti pametnija ako sve bude u redu sa limunom...Jaglaci su zakon za ove hladne dane..Evo malo još Božićnog kaktusa moje mame koji se je sad lijepo rascvjetan....  
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 20:22
U dvorištu sam pronašla prve cvijetiće japanske dunje,odn. CHAENOMELES JAPONICA, da i ja budem stručna...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 20:30
U dnevnom boravku otvorio se je i jedan hibi....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 21:04

Polako se otvara amarilis iz Holandije....Kupila sam ga za svijetlo roza, a izgleda da će biti crveni....

sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 21:08

Za kraj jedan specijalni jaglac,kakav se može naći samo na PHOTOBUCKETU....

sutra je novi dan
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 21:56
smile227kod tebe je uvijek preljepo rascvijetano
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 22:07
smile227-Draga moja kod tebe iznenađenju nikad kraja ,nemam riječi svaka čast
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 22:21
Lijepe si slikice napravila od svoga cvijeća, a naročito mi se sviđaju pupoljci japanske dunje. A i jaglac si dobro "iskemijala".
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 01:15
Drage moje CIMICIFUGA, NIHO i BROMELIJA hvala vam na obilasku moga dvorišta koje je sada dosta siromašno, ali ide nam proljeće i biti će raskoši....smile161
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 01:24
U nedostatku noviteta večeras sam se zabavljala na photobuketu i napravila nekoliko efektnih varijanti moga cvijeća....Za početak kaktus u 4 verzije...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 01:29
Ovo je moj hibi u jednoj drugačijoj verziji, da je makar takav u prirodi....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 01:34

Evo i moje kamelije u plavom izdanju....

sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 01:38
I šećer na kraju, nova zvjezda foruma BURITO, u pink izdanju.....
sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 07:48
Gdje ima tih burrita, gdje?LOLLOLLOL
 
 
Šalim se naravski, jer sam pročitala uvod u ove neobične slike.
 
Tvoje je cvijeće lijepo i u originalu i malo izmjenjeno.
A photobucket zaraza!LOL
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 03:46
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Gdje ima tih burrita, gdje?LOLLOLLOL
 
 
Šalim se naravski, jer sam pročitala uvod u ove neobične slike.
 
Tvoje je cvijeće lijepo i u originalu i malo izmjenjeno.
A photobucket zaraza!LOL
Tih lila burita Bako ima samo na photobucketu....Hvala ti na pohvali, ali meni se ta tehnika Big%20smilejako sviđa pa ću vjerovatno još štogod napraviti, a photobucket je stvarno zaraza...Stalno  pronalazim nešto novo i onda sjedim satima i radim na realizaciji...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 08:55
Prekrasno, Jagoda!
Tek je sijecanj, a kod tebe tako puno biljaka u cvatu.

Kako je allamanda?
pozdrav iz Norveske
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 09:18
Netko spava, a netko se igra Wink.....baš ti je kreativna ta igra....Thumbs%20Upmeni je hibi najljepši.
Javila se je konačno fuksija....to je dobra vjest...opet je s nama smile188
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 22:52
Originalno poslano od člana fuksija fuksija napisao:

Prekrasno, Jagoda!
Tek je sijecanj, a kod tebe tako puno biljaka u cvatu.

Kako je allamanda?
Hvala ti Fuksija što si svratila...Da, ima cvatućih biljaka, ali onako malo..Svi čekamo proljeće...Allamanda je živa i ona čeka proljeće, da malo dođe na sebe...Kako tvoje cvijeće, kako adeniumi? Moram svratiti u tvoj vrt da vidim kako napreduju moji ljubimci .....smile160
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 23:03
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Netko spava, a netko se igra Wink.....baš ti je kreativna ta igra....Thumbs%20Upmeni je hibi najljepši.
Javila se je konačno fuksija....to je dobra vjest...opet je s nama smile188
Korjenko tek se sad javljam i zahvaljujem na komentaru...Baš sam se zabavljala na fotobucketu koji ima prekrasnih  mogućnosti, samo treba puno vremena...Ja to uglavnom radim po noći, kako ti kažeš,dok drugi spavaju....Sad sam pogledala i te kreativne slike su nestale.Moram vidijeti što se to zbilo...Premještala sam slike po albumima pa je valjda zato nestalo...Fuksija je s nama,smile78 moram svratiti kod nje da vidim njene biljčice....
sutra je novi dan
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 23:11
Hej Jagoda slike?????
 
Kad premještaš se izbrišu s foruma, isto tako ako sliku brišeš u photobuchetu
Moraš ih ponovo staviti....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,383 sekundi.