Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anči i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anči i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 85>
Korisnik
Poruka
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 00:23
Originalno poslano od člana anči39 anči39 napisao:

][/URL]
o pa i ja dobio konkurencijusmile227
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 07:01
Anči, jesmo li mi to bili s tobom u vikendici?? Krasno! A, vidim, i ti imaš ove "šatirane" cinije - mi ih u Međimurju zovemo lepi dečki.. Ja sam našu Gioo molila za sjeme pa ću iduće godine i ja u njima uživati, baš su mi lijepi!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 08:46
Baš prelijepo cvijeće, a i meni je ova šatirana cinija smile227
Time is something you can never get back..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 08:51
imamo istu ciniju
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 10:37
Ruža svaka na svoj način lipasmile64
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 15:40
Toni     - i ja volim cinije Thumbs%20Up
 
 Anaida  -  Clap da to je iz vikendice ,sjeme sam kupila u trgovini (nemam vremena skupljati sjeme -lakše mi je kupiti Wink)
Mi zovemo jedan drugi cvijet lijepi dečko kada naiđem na njega pokažem ti Embarrassed
 
Gioiaa - baš mi je drago  Thumbs%20Up
 
Mira - hvala Tongue
 
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 16:15
preljepe ruže, a tek cinije smile94
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 16:26
Anči, prošetala sam tvojim dvorištem, Sve što imaš tako je bujno, uredno i lijepo. I mene oduševljava tvoja fontana, pa klematis, pa ... I znaš, još nešto ti moram reći: nemam gene slavonske, ali i meni je draga vaša glazba, a za Vukovar sam prolila mnoge suze. Pa zato mi je užitak vidjeti u njemu ovakvu ljepotu!
Pozdrav Vukovarcima! 
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 17:21
Prošetala tvojim pici-pici dvorištem Wink, uvijek volim svratiti a onaj me klematis svaki put izbezumi, mog sam jadnička već davno porezala na batrljke od cca 20 cm, svake ga godine napadne neka boleština i posuši mu se svo lišće Cry
 
I ja imam ove krasne pepermint cinije smile213
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 21:20
Hoya draga  -hvala na lijepim riječima ,vidiš kada si tako iskrena moram ti reči da sam se baš zbog suza i boli u srcu vratila s mojom obitelji među prvima u grad ,a prva u našu malu ulicu .
Možeš misliti u ruševine ,korov ,životinje ,boleštine ,smrad,mine s dvoje male djece,ali nikad nisam požalila ma koliko nam je ponekada teško bilo.
Lijep  ti pozdrav od jedne "srčane "  Vukovarke smile86
 
 
 
Korijenko -ne znam što bih ti savjetovala ,ja stvarno nemam nikakvih problema sa clematisima ,kuc -kuc da lupim u drvo da ne ureknem
Vjerojatno im mjesto odgovara ,popodnevno sunce .
Na vikendici su mi u hladovini pa nisu ni izbliza ovako lijepi.
Svidjele su mi se cinije ove pepermint kako ih ti nazivaš a obožavam i kaktusaste cinije i dalije .Dalije imam dvije od prije a cinije kaktusaste nisam ove godine našla ,a ionako nemam kuda s njima .I ovo sam otkinula od povrtnjaka Wink
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 21:24
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 21:36
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 21:38
Mogla bi dugo o tome zašto volim Vukovar, ali za sada smile78 .
Znaš, u našoj ulici malo je tko uređivao dvorište kao mi, u maminom selu u Dalmaciji malo je tko imao toliko cvijeća na terasi kao moja mama, a danas je naša ulica sva u cvijeću, mamino selo blista.
I tvoje je dvorište sigurno drugima poticaj i to je dobro!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 21:45
Nadam se da je ,ponekad me neki malo čudno gledaju vjerojatno što svoje slobodno vrijema posvečujem cvijeću ,ali imam podršku moje obitelji i to mi je najvžnije.
I ja sam odrastala uz cvijeće, moja je baka prije 35 g imala pasifloru.
Meni je  normalno da me okružuje cvijeće ,vjerojatno geni rade svoje Wink
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 21:55
Žabac se uselio u moj muškatl
 
]L]
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 22:59
Originalno poslano od člana toni toni napisao:

Originalno poslano od člana anči39 anči39 napisao:

][/URL]
o pa i ja dobio konkurencijusmile227
--Sačuvaj mi sijeme od nje -patim za njom Wink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 23:27
Ančice draga, vratila sam se malo unatrag i oduševila me ova slika, kako dobro iskorišten prostor, a koliko je tu teglicaaaa smile94, a cvijeće djelomično u hladu pretpostavljam, bravo, bravo. Cinije su ti baš lijepe, vidiš čak se i Toni "splašio" konkurencije Wink.
Originalno poslano od člana anči39 anči39 napisao:

[URL=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/vrtno_cvijece/cvijet/14317.aspx][/URL
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 07:29
Kato moja puno cvijeća na malom prostoru.
Sada to postaje problem, jer ja bi novo cvijeće a ne znam kuda bih s njim ,tako da neko izgušteno cvijeće počinjem izbacivati ,a dodavati ono koje do sada nisam imala.
Loza se pogustila pa mi sada pravi i veću hladovinu nego što je potrebno
smile113
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 07:52
anci i ja imam taj problem,i htjela ili ne ,moram nesto izbaciti,ili bar smanjiti.
i mene cudno gledaju,pogotovo kad s fotoaparatom setam vrtom
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 08:54
Taj problem, mislim na previše cvijeća, ja još nemam, ali sam sigurna da ga imaju svi koji imaju vrt više od nekoliko godina! Šetnjom kroz sve vaše vrtove sve više cvijeća stavljam na spisak onog koje bih voljela vidjeti u svom vrtu, ali je zato dobro sijati jednogodišnje cvijeće, pa iduću godinu nešto drugo..
Vremenom i iskustvom pomnije ćemo birati Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.